Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość nikt nie oglądał
????? Buuu, liczyłam na streszczenie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Spokojnie ja wczoraj oglądałam. 1. Karolina poroniła, załamana dalej w szpitalu pociesza ją tatuś Rafalski. 2. Adaś dostał list od matki - dał mu pan Janusz. 3. Adaś dalej migdali się z rudą. 4. Faraon wrócił z Poznania ze szpitala. Przywiózł go syn z Elżbietą. 5. Agnisia zastanawią się nad propozycją pracy w domu załatwioną przez tego od szkoły rodzenia. Ma problem bo to ma pisać dla dzieci i nie wie czy da radę. 6. Doktorka od Knora dalej jojczy, że kumple po fachu mają jej za złe, że zabiera im pacjentów. 7. Wraca upieczona mężatka ciocia Stasia ze ślubnym, ale nie ma Elżbiety ( jest w tym czasie z Faraonem ) za to jest ta od Michała, która zajmuje się w zastępstwie domem. No i to chyba naważniejsze w skrócie. Dziewczyny chyba zaniemogły więc ratuję sytuację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Gdzie się wszyscy podziewacie? Coś nie mam czasu ostatnio ani na Klan ani na siedzenie na Kafe:O kozica--------> miło, że streściłaś odcinek:) a co dziś było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Przecież Ci już napisała co było :-P :-p :-p :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Przyznaję, moja pomyłka ;-) Aż ciężko uwierzyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wańka wstańka
Ale tu nuuuuudy, a tak mi się kiedyś ten topik podobał :-( Szkoda wielka, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona
Prosba do tworcow. Zostawcie ten przeslodzony tandem Stasia-Jeremiasz juz na zawsze w Naleczowie. Przeciez na nich juz patrzec nie mozna - od tej sztucznej slodyczy robi sie niedobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina to idiotka
Z Lubiczami ta dziewczyna nie ma nic wspólnego, a zajmuje najwięcej miejsca w każdym odcinku! Wystarczy, że Jacek zdradzil Beatę... Nie będę się już rozpisywać na temat ciąży Karoliny, ktora się porażką i przegięciem ze strony scenarzystów! Kiedyś malżeństwo Beaty i Jacka bylo dla mnie drugim przykladnym po Pawle i Krystynie, teraz daleko im już do doktorostwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie nastolatka niestety
Jestem w wieku Olki i dlatego jej postać jest mi chyba najbliższa z klanu. Lubię ją i cieszę się, że spotkala takiego chlopaka jakim jest Adam. Mam nadzieję, że ich związek będzie rozkwital, a scenarzyści go nie zniszczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiecie kim jestem
Przecież pan Kęstowicz już nie żyje, dlaczego w serialu jeszcze jest, chociaż nie na ekranie?...Czy to "oszustwo" ma jakiś sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Nagrali wczesniej odcinki dlatego ciagle mówia o Kęstowiczu jakby jeszce żył. SzurniĘta dzisiaj 1. Elzbieta opiekuje sie Faraonem bo syn wrócił do Poznania, ma zostać u niego na noc. 2. Agnieszka dzwoni do tego od szkoły rodzenia, ze zgadza się na pracę. 3. W radiu lokalnym jest informacja, że jakiś chłopak wiszący na wysokości uderzył się o mur i stracił przytomność. Lubiczowie i ruda myśleli, że to Adaś. Na szcęście okazało sie, że to nie chodziło o niego. Zjawia się u rudej z kwiatami :D 4. Wcześniej Pan Janusz chce porozmawiać z Adasiem, ale ten unika rozmowy. 5. U Knora w firmie mają kłopot, bo zawarli umowę z firmą z Niemiec na sprzedaż sprzętu, ale nie ma chętnych na kupno. 6. Doktorka Knora dalej marudzi, że wszyscy się jej w szpitalu czepiają i zazdroszczą jej wiedzy. 6. Karolinę ze szpitala chce zabrać Rafalski do siebie, ale ta odmawia i nie chce iść do niego. :P To tyle w skrócie. AMEN dla Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie nie rozumiem zachwytu niektórych osób tym serialowym Adasiem, przecież on zachowuje sie jak gówniarz, szczególnie w stosunku do p. Janusza.Coraz bardziej nie podoba mi sie jego rola, a te jego gadki z Rudaą są naprawdę sztuczne....Po prostu - to duże dziecko, można przypuszczać, że jego fankami są 12 latki, hihi!!!!!!!!!!!A jego styl przypomina mi menów jakieś dobre 10 lat temu ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
A tu cisza jak makiem zasiał 😭 Klęska na całego :( Nikt nie ogląda Klanu. Dziewczyny opuściły Dziemidoka. No to już po chłopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Właśnie skończył się odcinek Klanu na Polonii, w którym biedny Dziemidok został sklepany przez jakiś ochroniarzy przed domem Lubiczów:D No i znowu się uśmiałam:D Na odcinki z TVP1 niestety nie mam czasu dlatego proszę o kolejne streszczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
SzurniĘta proszę bardzo :D 1. Elzbieta rozmawia z Januszem o leczeniu Faraona w klinice za granicą. 2. Cześka ma ochotę palnąć sobie w łeb za to, że dała się wykiwać Jędrzejowi. 3. Knor z doktorką w kawiarni rozmawiają o tym, żeby zmieniła klinikę skoro tam gdzie pracuje jej nie doceniają. Knor oczywiście poleca klinikę Pawła. 4. Ela proponuje Faraonowi leczenie we włoskiej klinice - poszła na pocztę bo przyszło zawiadomienie z Włoch. 5. Lubicze skaczą koło Zosi bo ma kolkę... haha jakby to było coś dziwnego. 6. Bożenka umalowała sobie rzęsy, a Grażynka uważa, że to prowokacja dla kolegów. Ona jak zwykle niereformowalna :P 7. Cześka pożycza pieniadze u Grażynki na życie. 8. Michał wściekły bo sąd przyznał dzieci Kindze - powiedział, że przegrał z babską mafią. 9. Ruda z Adasiem na spacerze. Adaś skarży się na zapędy ojcowskie pana Janusza. A teraz najlepsze Ruda Proponuje żeby zamieszkali razem, a na dobicie żeby się z nią ożenił buhaha :D No to Dziemidok wpadł jak śliwka w kompot :D To tyle w skrócie mam nadzieję, że się połapiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Znowu nie oglądałam Klanu na \"jedynce\". kozico-------> dzięki za streszczenia:) Marketa--------->🖐️ A slecna gdzie się podziewa? nie wróciła jeszcze po świętach? nawet A.M.E.N. jakby disapir:O Rzeczywiscie pustki tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
1. Ruda z Dziemidokiem w urzędzie stanu cywilnego chcą wziąć ślub, ale brak dokumentów. Adaś myślał, że wystarczy dowodzik :P 2. Knorr prosi Pawełka o pomoc w uzyskaniu pracy dla doktorki w jego klinice, że niby ona to leczy nową metodą, a koledzy zazdrośni. 3. Janusz rozmawia z Faraonem o leczeniu w klinice w Toskani. List po który wczoraj poszła Ela niestety został zwrócony, bo po zostawiono awizo nikt sie nie zgłaszał. 4. Darek wrócił z Irlandii, ale Cześki nie ma więc czeka na nią u Grażynki. 5. Pan Janusz rozmawia telefonicznie z lekarzem z Włoch, są skłonni leczyć Faraona, ale dopiero w czerwcu. 6. Cześka wraca, mowę jej odjęło jak zobaczyła Darka. Beczy i mówi Darkowi, że teraz to chyba ją zabije. Na tym koniec. Nie widziałam początku, ale napisałam tyle ile zdążyłam oglądnąć :D Oj dziewczyny opuściłyście swojego Dziemidoka :( a taka była miłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Czemu zaraz porąbany? Dziemidok pięknie by się prezentował na ślubnym kobiercu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic straconego :D Chyba staną kiedyś przed urzędnikiem USC :) Ja dzisiaj oglądałam \"Klan\"jednym okiem.Była u mnie kolezanka. Widziałam DOKŁADNIE jak Olkę i Adama zbyła urzędniczka :D A swoją drogą,taką ciemnotą być,jak jedno tak i drugie,żeby nie wiedzieć,albo nie spróbować dowiedzieć się,jakie dokumenty należy złożyć,chcąc zawrzeć związek małżeński :O A co ze świadkami?Też trzeba ich mieć :) Olka znowu poszła w ślady Agnieszki.Aga przecież wzięła ślub,a nikt o tym nie wiedział :D Coraz większe jaja w tym \"Klanie\"...... A Jureczek przeszedł sam siebie,żeby iść do Pawła w sprawie pracy,dla swojej kochanki........To trzeba mieć tupet :O ♥♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
No widzę,że towarzystwo odżyło :D A myślałam, że zostałam sama na placu boju :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Marketa co ty prowadzisz nocny tryb życia? :D Po południu Cię nie ma, za to w nocy buszujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale z tego Jureczka tupeciarz, żeby dla kochanki załatwiać pracę u szwagra....swoja drogą, czy Alinka ma perukę, bo jakoś bardzo nienaturalnie wyglądają jej włosy. W Plebanii też gra lekarkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×