Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Ja polecam \"Becherovkę\"z Karlovych Varóv,skuteczna na wszelkie dolegliwości:D Po co Ci jakieś błoto?;) Czuję się urażona,kozico :O O to samo mogłaś spytać mnie,nie musiałaś czekać na sleczną...... slecna,witaj Cieszę się,że wróciłaś.Że wyszłaś z tej grypy :) W C.Budejovicach było cieplej niż w Polsce.A Ciebie złapało.....:( szurniĘta,dlaczego Ty do tak późna pracujesz?Na którą chodzisz do pracy? Faktycznie,Feli jest bardzo obleśny,feeeeeee:O ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slecna--------> mam nadzieję, że z Twoim zdrowiem już ok:) kozica--------> no niestety, ale w tym kraju to się kokosów na uczciwej pracy nie zbija:O więc spoko raczej do skarpety nie mam co upychać;) Marketa---------> pracuję do 18.00 teoretycznie więc moje możliwości oglądania Klanu o 17.30 są praktycznie zerowe:( jedynie zostało mi oglądanie na Polonii, ale z tego co widzę to Wy chyba nie patrzycie na Klan na tymże kanale. Fajnie, że streściłyście co było:):):) A.M.E.N.--------> czemu wspominasz o Czarnobylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Marketa nie obrażaj się, skąd mogłam wiedzieć ❤️ Niestety potrzebne mi właśnie to błoto, Beherovka nic nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rehty
O ile wiem, to jest to topik o serialach , a nie o prywatnych pogaduchach slecny1333, markety itp. osób, dajcie spokój z tymi Czechami. Proponuje, żebyscie sobie dziewczyny założyły prywatny topik na temat was interesujacy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rethy a ja proponuję zjazd
z tego topiku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
rehty ja się nie udzielam tam gdzie mi nie pasuje. Swoje uwagi zatrzymaj dla siebie i nie musisz zaraz komentować :P Nikt ci nie każe czytać :D Wyluzuj i nie bądź zjadliwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Wiedziałem, tam gdzie większa ilość kobiet od razu zaczynają się kłótnie :-p Ja też w sumie nie piszę o Kalnie, a żyję ;-) O Czarnobylu wspomniałem z powodu rocznicy, a poza tym ogólnie czuję się jakiś napromieniowany :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
AMEN tak trzymaj, żyj i pozwól żyć innym jak chcą :D Buziaki dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie rehty------>niesamowite odkrycie zrobiłaś/eś,to naprawdę jest topik o \"Klanie\"?:D A tak na poważnie.......Jeśli Ci się nie podoba,to jak napisała kozica,nie musisz wchodzić na ten topik. Ciekawe,ile postów napisałaś/eś tutaj? Nie będziemy zakładać nowego topiku,w przerwie dyskusji na temat \"Klanu\",można pozałatwiać prywatne sprawy. Zresztą,na temat bohaterów \"Klanu\",na tym dziale,jest kilka topików,poszukaj i tam pisz i czytaj.:) kozica,ja na początku maja będę musiała być w Czechach.Mam patrzeć za tym marasem?Co Byś chciała wiedzieć?Czy jest i ile koron kosztuje,czy jak? No,chyba,że slecna będzie prędzej ode mnie:) Dzisiaj u nas rozpoczął się przegląd filmów polskich,czeskich i słowackich-\"Festival Na Hranici\".Może się wybiorę coś obejrzeć....:P W poniedziałek,Adam będzie prosił o rękę Olki :D Nie zal Wam,że ożeni się z nią?;) ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
czy Paulina Holtz (Agnieszka) gra za swoją córeczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A skąd ja mam
to na Boga wiedzieć? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Marketa jak byś była w Czechach dowiedz sie ile kosztuje, nazywa się to SAPROX :D Całuski dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazdarek, trochę późno piszę, ale jednak ;-) Tak, spotkałam się z tym błotkiem i ponoć bardzo skuteczne, chociaż bliższych danych nie mam bo nikt nie stosował ze znajomych mi osób. Też mogę popytać, ale w Czechach będę dopiero gdzieś za 3 tygodnie to rzeczywiście lepiej niech Marketa spyta na miejscu. Chociaż w razie czego zlecę moim kamaradom rozpytanie ;-) A ze zdrowiem już w pełni okey, to prawda, pogoda w Budejovicich była piękna a ja leżałam i nic z tego nie miałam. Poza tym do Polski wróciłam wytwornie blada bo kontakt ze słońcem także miałam ograniczony:-D Szkoda wielka, ża szurniĘta nie ma co odkładać do skarpety, a przecież pracowita jak pszczólka :-) Nie martw się, prawda zwycięży! :-) :-) :-) rehty-----> dzięki, już wiem, że jestem w Polsce, styl człowieka z kafe rozpoznam wszędzie ;-) Adam weźmie slub, nie przeżyję tego, a jak jeszcze Lubiczówna ew. zajdzie w ciążę to już w ogóle...:-o Poza tym paranoja, znają się tak krótko, a tu wielka miłośc ich ogarnęła i pilna potrzeba legalizacji tego związku. Przerażające :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Kozico, dzieki za buziaki, czuję się zaszczycony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rehty
Z tenatu topiku wynika, że dotyczy Klanu, więc jak piszecie na inny temat to spadjacie!!!!!Po co wogóle tutaj piszecie, skoro czytać nie potaficie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruca,spadaj Ty! kozica,postaram się wszystkiego dowiedzieć 🌻 A tak,przy okazji,to powiedzcie mi,jak myślicie,wyjdzie cało Micho z rąk tych oprawców?Kruca,takiego kumpla mieć........Zdrada=śmierć Chyba bym takiego później zabiła,serio.:( ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micho wyjdzie
bo na razie na żaden pogrzeb w Klanie się nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
Cześć Wszystkim, dawno mnie tu nie było. Widzę, że dużo jest tu o Czechach, mam pytanie może wiecie . Ja kiedyś byłam w Czechosłowacji (bo jeszcze istniała wtedy) na wczasach w miasteczku Zlin tylko nad tym Z jest taki znaczek i sie zastanawiam czy to jest teraz w Czechach, czy na Słowacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
W Czechach na Morawach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie konkurencję
dlatego Was podniosę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manito
Czy jestem jedyna czy mi się wydaje że Agnieszka dostaje to na co uczciwie sobie zasłużyła. Chodzi o tą całą aferę z Mironem i dzieckiem. Mam na myśli – przez cały serial zmienia chłopaków jak rękawiczki i na dzień dobry idzie z każdym do łóżka, i nagle zachodzi w ciąże z przestępcą i dziwi się czemu ją to spotkało. Naprawdę ciężko mi jej współczuć bo sama się oto prosiła…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola i Adam
Całkiem interesująca z nich para. To właśnie dzięki temu, że są razem zaczęłam znów oglądać "Klan" ale, ale... niech Olka przestanie stroić głupie minki. Adam jest świetnym facetem... szkoda, że takich jest coraz mniej w rzeczywistości. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola i Adam
Wszyscy pytają, czy chłopak Kingi będzie żył? Powiem, że umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madchen222
zabije paschalska jak ja jej nienawidze i tej co gra z tym obrzydliwym fryzem agnieszke i ten chlopak oli to jakis frajer wyglada jak menel niech idze do fryzera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ester chester
Tez mi sie nie podobalo jak cicocia Stasia powiedziala Michalowi,ze mezczyznie nie przystoi mycie naczyc.Moze dlatego tak chetnie ich obsluguje i nieswiadomie daje z siebie robic popchydalo.W koncu to starsza kobieta.A co do dzieci to niby serial taki rodzinny,a tyle bahorow z nieprawego loza.Chyba zadne z dzieci w klanie nie ma jednogo ojca i matki i swojego nieprzyrodniego rodzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ,co Ty mówisz......!?A Krystyna i Paweł Lubiczowie?Mają 3 dzieci i wszystkie są wspólne :D To samo,Grażynka i Rysiek.Fakt,Bożenka i Maciek są adoptowani,ale to jest już inna sprawa. Następni-rodzice Kingi,mają ją i Krzysia. Nie ma tak źle:D Hej,holki!Gdzie jesteście?Konkurencja nam \"wyrosła\"pod nosem.:D :D :D :D ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicee
Marketko, masz rację ale nie do końca, bo ojciec brata Kingi nie jest jej ojcem. Chyba nie ogladasz tak dokładnie, a przecież było wielokrotnie jasno powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe.......Pierwsze słyszę od Ciebie,że ojciec Krzysia jest ojczymem Kingi.Cały czas byłam pewna,że jest ojcem ich obojga.Być może,coś przeoczyłam.Zdarza się:D Dzięki za sprostowanie 🌻 Miłego dnia wszystkim ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, ale fajny ten nowy topik o Klanie :-D Najlepsze jest, że wcześniej zarzucano nam monotematyczność i że non stop piszemy o Łukaszu Dziemidoku, a teraz Czechy budzą skrajną niechęć ;-) I patrzcie jaki z A.M.E.N.A prawdziwy gentelmen, jak rzetelnie zabrał tam głos ;-) Do tematu: dlaczego Adam tak wykorzystuje pana Janusza? Do czego to dochodzi, żeby pan Janusz pastował mu buty? Dziwna jakaś ta akcja, a w scenie oświadczyn najbardziej podobała mi sie postawa Lubicza, prawdziwy patrycjusz rzymski :-D Ciekawe jak długo młodzi będą trwali w narzeczeństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×