Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość kozica 2
Krystyna mu powiedziała, że słyszała kiedy studencik miał ponowne zaliczenie i zdał spiewająco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfhhy
o rany, czy w końcu Lubiczówny mogły by poznać normalnych facetów...już tylko ich było i każdy jakiś dziwny, a one takie idealne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna jola
może tego męża Bogny sprzątnęli, bo teraz pora na połączenie Bogny z Michałem co do tego całego Adasia - straszny muł z niego i jakos imprezowanie w ogóle mi do niego nie pasuje, juz raczej oaza i piosenki harcerskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinkaaaa
O ja, o ja, o ja , niedługo KLAN :D :P Przygotujmy się i nastwmy na nowe ekscytujące przeżycia, emocje sięgną zenitu :P Ciekwe co tam dziś wy,yślą, co powie Graża na to wszystko i czy Jerzy będzie się masturbował przed kompem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Krysia się powoli zbliża ze studencikiem Blizną.....Może coś wyjdzie z tego?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to wpienia ta higiena w tym klanie lubiczów, sceny polegają na tym,że albo grażynka otwiera drzwi, w których jest rozdziawiona cześka z tym swoja - CIOCIAAAAAAA albo "wujek"mariusz albo dareczek,kolejny zrąb no i wiecznie jest nalewanie zupy i mycie rąk!!!!!!kto normalny myje ręce 50 razy na dobę a najlepiej było,jak kiedyś zabrakło ryśkom mydła no i rychu taki zdesperowany mói do kasi: UMYJ SZAMPONEM!!!! Miał taką minę jakby mu zabrakło pieniędzy w środku miesiąca i do konca miesiąca mieliby gryźć kamienie albo te prymitywne gry i zabawy na sadybie- gryzienie jabłek,ciuciubabki-które normalne dzieci bawią się w takie zabawy starodawne i to dzieci w takim wieku jak macius albo jasio kolejny fenomenon to są bliźniacy- jeden mniejszy od drugiego a cały łeb!!! następna jest firma beatki-jak z w zamczysku-echo się roznosi i nic tam nie ma rócz eleganckiego krzesła lubię panią stenię-kochana kobietka-robi wszystko za nieroba agniesie-felietonistkę jak z koziej dupy trąba i za rudą oleńkę.może niedługo zacznie przemycać narkotyki adasiowi albo jak dzis odnoszenie ryśka na łóżku było,ledwo lekarz włączył pilota by się podniosło a grażynku-kochanie nie kręci ci się w głowie? do chłopa jeszcze nie dotarło ze go podnoszą a tamci już z pytaniami jednym słowem KOMEDIA!!! A ostatnio na sadybie maciuś powiedział- co się STAO CO SIĘ STAO!!!! AGAIN, JESUS CHRISTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się z Maciusia nie wyśmiewaj!Czy nie widzisz,jaki jest?Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdhghj
nie no walentynka dla Krystyny od studenta, zajebiste!!!! jak w przedszkolu, kto tak robi i to na studiach, żenada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w jednym odcinku zauwazyłam, ze jak ktoś pije z filiżanki czy kubka to nic w nim nie ma....ha ha ha głupi film co ja mówie serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się Adam wkopał przed ciocią Stasią...............:D:D:D A,ta go tak bardzo broniła,Bożesz ty mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinkaaa
A już myślałam, że zaprosi Stasię na dżamprezkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlew z mieszkania zrobił(Adam).Olka z panem Januszem myśleli,ze jak się Ola wyprowadzi na parę dni,to Adam oprzytomnieje......A tu proszę......Ta wyprowadzka była dla niego jak woda na młyn!:O Żeby chociaż nie zadzwonić i zapytac,gdzie jest,co robi,kiedy wróci........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak dlugo beda ciegneli to cpanie Adama ? Takiez cos w swietym Klanie bozesz ty moj. Ja kolejny raz musze napisac jak rozwalaja mnie ich fryzury - Adam - ktory chlopak w jego wieku ma taki fryz ??? Rysio i ten kumpel Mariusz maja tego samego fryzjera hahah O Agnieszce nie wspomne ,jej garderoba tez jest zajebista. Jakimowicz lazi w swojej prywatnej pomaranczowej kurtce. Czesia i ta jej czapa z pomponem jak dla pieciolatki. Grazyna w czarnych kudlach feeee. Ciocia Stasia jest najlepiej ubrana. A pani Stenia jest najlepsza , biedna sama wsrod tych leniwcow. \" Biedna\" Aga ,starzy mieszkanko kupili ,nie pracuje bo to co tam sobie skrobie w laptopie to praca nazwac nie mozna. Bozenka wyrosnia na fajna laske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenuaa
Coralik zgadzam się z tobą w 100%.Do tego dołącze jeszcze fryz Michała, mimozy Kingi. Maciuś też ma fryz jak Rysio. Corka Grażynki coraz bardziej wygląda jak świnka Pigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corka Grazynki wyglada zupelnie jak jej prywaty ojciec. O ile u faceta przechodzi taka \"uroda\" to u dziewczynki nie. Dla mnie to ten Krolikowski wyglada jak bezdomny / nie obrazajac bezdomnych /. Tak ,tak Michal tez ma dobry fryz , jego ex mimozowata i fryz i ciuchy ma super . Jacek anemik , Ela cierpietnica , mozna mnozyc do jutra. Wydaje mi sie ze tak normalnie to wygladaja tylko Krycha i Pawel ,przecietnie ubrani ,przecietnie uczesani ,jak miliony Polakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj "Klanu"nie oglądałam i nie wiem,co się działo.:( Wiem,za to,że Tolak odchodzi z serialu.Chce wydać płytę.Nie wiadomo,co się wydarzy,ale prawdopodobnie,zastąpi go inny aktor.Który?Jeszcze nie wiedzą. Z Waszą krytyką,w pełni,się zgadzam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tak duzo cie nie ominęło, tylko fakt, żeLubiczowa zobaczyła wreszczie na własne oczy naćpanego Adama, który przyznał jej sie, że bierze. W tym momencie weszła Olka, i oczywiscie zaczęła bagatelizować sprawę oraz zaklinać Krystynę na wszelkie świętości, by przypadkiem nie mówiła o tym Lubiczowi, bo Adam jeszcze nie jest uzależniony, a stary Lubicz zrobi WSZYSTKO by nie dopuścić ich małżeństwa do skutku :-D A reszta to Bogna opłakująca męża, Jaco podrywający Donatę, i Justyna robiąca Michałowi wyrzuty (aż dziw, że nie przełączyłam! Fatalną dyjcję ma ta laska :-O) Nic ciekawego w sumie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksiiim
Dlaczego w Klanie wszystko jest takie piękne i ładne?? Czemu tam wszystkich na wszystko stać i każdy ma dużo pieniędzy?? Ola i Adam - pyk i mieszakają razem, żadne z nich nie pracuje, rodzice płacą wszystkie rachunki i jeszcze dają im bardzo wysokie kieszonkowe, czy jak?? Skąd oni mają na te wszystkie sprzęty, narkotyki ciuchy komórki itd??? Tak ogólnie to śmieszne ale Klan oglądamy całą rodzinką, a jak ktoś jest nieobecny to się go nawet nagrywa... Fajnie się go ogląda, ale wszystko się tam strasznie wlecze. Czy w życiu wszystko tak wygląda?? Beatka się pieknie urządziła w swoim biurze (fajna firma, że po roku ma aż tyle zysków i nie ma kto pożyczyć Eli na spłacenie Moniki). Dlaczego tak bez sensu jest ten romans pokazany między Beatą a Kubą?? Czy w tym ich świecie nie może być trochę spontaniczności?? Na jednym spotkaniu rozmawiają na drugim już się nie spotykają, potem Beta pół godziny ogląda jego zdjęcie... Tak się ciągnie że aż się usypia. Czy te ich wyskoki muszą być traktowane aż z tak wielkimi przemyśleniami? Spotkania przy kawie w restauracji?? Straszne nudy. Wszyscy tak pięknie zawsze spotykają się w restauracji przy kawie. Czy Klan musi być tylko o takich wyższych sferach życia? Wyidealizowany?? Czy oni tylko muszą w tym Klanie rozmawiać, przemyśleć wszystko, rozmawiać itd.... Nic się nie dzieje? Każdy się obraża, wyjaśnia... Trochę więcej życia w ten Klan!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denis fiodorowicz
Uważam że powinno się skończyć wątek Adama..Nie moge już na niego patrzec a poza tym zaraz po KLANIE jest Pierwsza Miłość w ktorej tez ten "aktor" gra i watki mogą sie mieszać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To męża Bogny zabili?:( Kto to zrobił i jakich okolicznościach?Chyba nie zrobił tego Leszek vel Borys? Bidna kobitka,drugi raz zostac wdową.........😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica 2
Zabili, zabili Michał podejrzewa Lesia :P Coś mi mówi, że Lesio w tym maczał ręce, on ma wygląd bandziora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara malutka
czy ktos ze scenarzystow nigdy nie widzial osoby po trawie, to co dzieje sie z Adasiem wyglada jakby chlopak mial zwale od heroiny po roku brania hahaha, smiech na sali, zapytajcie Paschalskiej jak to jest sie zjarac, a nie wymyslacie jakies bajki o zwale i zaniedbaniu, trawa poprawia humor nie powoduje agresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może bierze już cos mocniejszego,a my o tym nie wiemy? kozica 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina jagoda
Właśnie przeczytałam recenzje odc.1432,w którym to właśnie Elżbieta liczy na to,że forumowiczem z którym ma kontakt jest Malicki.Scenarzyści czy wy zwariwaliście,dlaczego robicie z Eli taką ciągle zapatrzoną ,rozmarzoną tylko na tego pana,ktory to oddał się zakonowi i nie logiczne byłoby,gdyby kontaktował się z nią z Zakonu przez forum dla samotnych,w których często poszukuje się nawet partnera,niby inteligentna kobieta,ale jednak...Ciekawa jestem,kiedy połączą ją z byłym mężem,bo wydaje mi się że jednak do tego dojdzie,i może byłby to dobry pomysł,ale tylko wtedy kiedy da sobie spokój z facetem,który wybrał inną drogę życiową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha stara malutka
dokladnie to samo mialam napisac :D ale wiadomo, Bozenka po jednym machu dostala krwotoku z nosa, no a przeciez Adaś jest wciagnięty w szpny nałogu na maxa! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat Adam jako narkoman
mnie przekonuje, moze sa rozne zachowania, ja mialam takiego w rodzinie i na poczatku brania zachowywal sie i d e n t y c z n i e , mowil,ze nad wszystkim panuje,cala rodzina usiłowala cos z tym robic, a on tylko wkurzal sie na uwagi . Teraz juz nie zyje, złapał AIDS i zmarł na zapalenie płuc.Tez piekny, mlody , sudent, stoczył sie potwornie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej w Klanie wkurza mnie to, że tam wszystko odbywa się dzięki załatwianiu przez znajomości albo dzięki kasie rodziców, jak np mieszkanie Agnieszki (rodzice kupili), podobnie jak finansowanie Olki - przecież ona nigdzie nie pracuje, jak się utrzymuje??? Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy psychologa - na 200% trafia do Rafalskiego, komuś potrzebna rehabilitacja - trafia do Bogny, ktoś ma jakieś problemy ze zdrowiem - trafia do Dr Lubicza. Wszystko odbywa się w rodzinie, każdy dla każdego ma czas... Ta rodzina jest samowystarczalna - jest lekarz, i prawnik, farmaceutka, dziennikarka, nauczycielka akademicka, taksówkarz (wiadomo, zawsze podwiezie), w otoczeniu rodziny kręcą się też inni ludzie dzięki którym bez problemu możesz np zorganizować swój ślub (Surmaczowa) czy podłączyć komputer (Lesze-Borys) ;) Taki mały mikrokosmos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubeł
Nie mogę juz patrzeć na tą zaściankowość Grażynki. Na to jej zacofanie, ciemnotę i wstecznictwo. Boże jak ona traktuje tą Bożenę. Jak ona tej dziewczynie wszystkiego broni. W jakim ona żyje gorsecie światopoglądowym, jaka ona jest anachroniczna. - jeszcze rzeczywiście spowoduje, że Bożena na złość wywinie im jakiś numer. To jest przerażające. Grażynka to rzeczywiście taka dewotka z pod łomżyńskiej wsi. Obawiam się, że po godzinach słucha nawet pewnej rozgłośni radiowej z Torunia. Nie wiem, czy na jej przykładzie scenarzyści zastraszeni przez PiS lansują takie zachowania, czy pokazują tylko zjawisko. Zawsze była Bogobojna, ale to się u niej pogłębiło tak prze ostatnie dwa lata. I Rysio mało tego, że zawsze był niezaradny to właśnie przez to, że nie skończył studiów wziął ją sobie za żonę - taką prostą dziewuchę po szkole pielęgniarskiej i przy niej cofnął się mentalnie do XIX w. Bo jego rodzice, starzy Lubiczowie, byli wprawdzie konserwatywni i ukształtowani w przed wojennym systemie wartości, ale byli też ludźmi wykształconymi i otwartymi na nowoczesność. Swoją drogą jak ona wytrzymała w tej Irlandii, skoro nawet tam nie dała rady się zmienić. Następnym razem trzeba by ją wysłać do Skandynawii i to na dłużej. Niektórzy wiedzą dlaczego akurat tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×