Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość nie to inna
Jacek już raz wpadł w trans i popijał tam codziennie i zwierzał się jej z kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to nie są te same babki? i Jacuś nie korzystał z usługi tej Pani, bo podejrzewam, że trudni się ona prostytucją. Może sie mylę? Kto pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, mało że jeden psycholog w Warszawie, jedna rehabilitantka, jedna przychodnia i jeden taksówkarz (no dwóch, bo jeszcze wujek Mariusz), to nawet ta pani ma monopol w swoim zawodzie. Te Klanowe uproszczenia są na prawdę niezłe, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
W komentarzach często słyszę, że ludzie mówią,że klan jest nudny i czas go zdjąć z anteny. A ja oglądam, bo ciągle jestem ciekawa nowych wątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Koziełło faktycznie to fajtałapa, ale zabawny. Kocha swoje znaczki i uwielbia oryginalne herbaty. - W rzeczy samej- mówi do żony. Biedaczek zawsze sapie przychodząc z pracy, jest lekko zgarbiony i dotyka wąsa [ nerwowy gest, gdy ma kłopoty]. Surmacz to wulkan energii i ale histerii w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocendrollowamamusia
Surmaczowa z tym swoim ABSOLUTNIE TADEUSZKU...mnie rozwala:))) a jakies 2 docinki temy,kiedy Knor przyszedł do rodzinnego domu a Stasia juz wyskakuje z plackiem i tekstem"Jerzy to ja cisto zagniotła i jabłkami przełozyła bo wiedziała ze ty lubisz takie")cos w tym sensie) a potem poszła czaju naparzyc:))))) a koleznace podszedł ten tekst z czajem i czasami jak sie wkurzy to jej proponuje ,ze jej czaju i ziółek naprzę:))) swpją droga to niespodziewałam sie że Jacek-Placek jest takim gnojem...tchórz nie ma odwagi sie przyznać do zdrady,sądzi ze takie przeciaganie "struny" i mydlenie oczu kwiatami itp uspokoi Beate-nic bardziej mylnego,dzisiaj poiwedziała mu ze to banalne posuniecie..ciekawe czy ta wredna małpa w koncu sie przyzna czy dalej bedzie uparcie stał przy swojej "niewinnosci:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihiiiiiiiiiiiii
To ja moze czaju naparze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie------------->że miał tam spotkanie z klientem.:O W zwiastunach na poniedziałek pokazywali,jak Donata "szkoli"Jacka,w sprawie oszukiwania Beaty.Wydra jakich mało z tej Donaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa:) gratuluje 2000 wpisu:):) Nie bede sie powtarzac na temat Jaca -oblesny typek. Wkurza mnie ze z Adasia robia po smieraci Adasia a nie Adama narkomana ,ktory przedawkowal . Wspominaja Adaska jakby byl wspanialym facetem rozjechanym przez pijanego kierowce na przejsciu dla pieszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie mówcie o klanie co chcecie :D, ja go lubię, chociaż nie zawsze oglądam! Natomiast chciałam napisac o tym, że jestem pełna podziwu dla aktorskich umiejętności Rysia! Zgarać osobę po wylewie i to tak przekonująco to naprawdę coś niesamowitego! niech tam sobie myja rączki, ale w tym momencie chylę czoła przed umiejętnościami pana Piotra Cyrwusa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coralik----------dzięki.:) Tak,dobrze zagrał.Wiem,co mówię,widziałam człowieka po wylewie. Ciekawi mnie,czy dojdzie do całkowitej sprawnosci?Może dojdzie,szybko trafił do szpitala,młody jest,intensywna rehabilitacja.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocendrollowamamusia
to ja wszystkim ziółek naparzę ;)))) Ktos sie rozpisywała nad umiejetnosciami gry aktorkiej przez Cyrwusa-zgadzam sie w 100%,parę miesiecy temu w radiu Kraków,w niedzielnej audycji dla dzieci,reklamowali jakas ksiazke czy bajke /nie pamietam tytułu/i pan Cyrwus czytał fragment...sluchajcie ..pekałam ze smiechu,rewelacyjnie wczuł sie w tych bohaterów to były chyba jakies zwierzatka...super się tego słuchało:),ale wracjac do Klanu,to nie lada sztuka jest zagrac człowieka czesciwo sparalizowanego-chylę czoła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Czy wiecie, że chłopak grający przyjaciela Adama ten blondyn co rozmawiał z Olą o jego wierszach, jest synem Tomasza Stockingera. Może kiedyś zakocha się w Oli, zabawne to będzie mieć za zięcia swojego własnego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie takie takie
A Aga czyli Paulina Holtz jest corka Surmaczowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi aktorami to tak jest, że razem czasem grają a człowiek dopiero po latach dowiaduje się, że to rodzina. Ja przeżyłam zaskok gdy dowiedzialam się, że Pan grający Jeremiaszka jest ojciec Jerzego. Jak im się przyjrzeć to podobni, no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odcinek 1458 – poniedziałek, 21 kwietnia Od piątku Beata wyjątkowo pilnie śledzi serwisy informacyjne. Wciąż nasłuchuje wiadomości na temat uprowadzonej ekipy telewizyjnej w Kosowie. Jacek nie może się powstrzymać od złośliwych uwag. Donata ma dzisiaj wolny dzień, ale chętnie umawia się z Jackiem na mieście. Bożenka daje się namówić Karolowi na wagary. Niestety, w parku zaczepia ich patrol szkolny... i po kilku pytaniach odwozi dziewczynkę do szkoły. Dyrektorka grozi obniżeniem oceny ze sprawowania. Beata wyznaje swojej psychoterapeutce, że bardziej martwi się o Jakuba zaginionego w Kosowie niż o swoje małżeństwo. Koziełło po powrocie z pracy spotyka w domu obcą kobietę. Surmaczowa informuje męża, że to jest pani Bożenka z Feminy i będzie tutaj mieszkać kilka dni. Mateusz składa Lubiczom niezapowiedzianą wizytę. Bardzo chciałby skontaktować się z Agnieszką. Odcinek 1459 – wtorek, 22 kwietnia Po wczorajszych wagarach Bożenki Grażyna chce porozmawiać z Karolem. Skoro ma nadal płacić za lekcje tańca dziewczynki, musi mieć pewność, że chłopak nie ma na nią złego wpływu. Kinga ma dla bliźniaków bilety do teatru. Sama nie może pójść, Michał też nie... Elżbieta deklaruje swoją pomoc. Koziełło żali się Pawłowi na trudną sytuację w domu. Z powodu remontu w Feminie Ania przyjęła pod swój dach pensjonariuszkę w dwojgiem dzieci zupełnie nie licząc się z jego odczuciami. Ola umawia się z Mirkiem aby domówić szczegóły organizacyjne wieczoru poświęconego Adamowi. Oboje zastanawiają się, ile osób przyjdzie na to spotkanie. Michał ma na budowie awarię i dzięki temu wolne popołudnie. Postanawia nie stracić okazji i zaprasza Justynę na Sadybę. Karol tłumaczy Grażynce, w jak bezstresowy sposób wychowują go rodzice. Grażynka jest wstrząśnięta. Przedstawienie w teatrze zostało odwołane i dzieci z Elżbietą niespodziewanie zjawiają się na Sadybie... Odcinek 1460 – środa, 23 kwietnia Michał ma dosyć marudzenia Elżbiety na temat wczorajszego nakrycia go przez dzieci w intymnej sytuacji z Justyną. Obiecuje przy najbliższej okazji porozmawiać o tym z synami. Grażyna opowiada Mariuszowi o pouczającej rozmowie z chłopakiem Bożenki. Karol sugerował, że powinien przyprowadzić rodziców, żeby wytłumaczyli Grażynce, jak żyć, żeby się nie stresować. Monika cierpi z powodu braku kontaktu z Leszkiem. Gabriela namawia na obiad w towarzystwie Romana i... wspólnego znajomego – Zygmunta. Jerzy odbiera życzenia imieninowe od współpracowników i znajomych. Od Michała dowiaduje się o wczorajszej wpadce. Postanawia wieczorem odwiedzić Elżbietę. Od samego wejścia pani Bożenka atakuje Koziełłę obiadem. Bezskutecznie Koziełło usiłuje uciec do swojego gabinetu. Leszek zwierza się Krystynie ze swoim problemów lokalowych. Krystyna proponuje wynajęcie mieszkania Agnieszki... Odcinek 1461 – czwartek, 24 kwietnia Paweł nie ukrywa swojego niezadowolenia z powodu propozycji mieszkaniowej złożonej Leszkowi przez swoja żonę. Obawia się, że wynikną z tego jakieś problemy. Sugeruje, że mogłaby tam zamieszkać Ola. Jednak Krystyna jest zdecydowana wynająć mieszkanie bratu. Michał wybiera się popołudniu z dziećmi do pizzerii i do kina. Musi tylko uprzedzić Justynę, że po nią dzisiaj nie przyjedzie. Irena dopada Jerzego przed domem. Składa spóźnione życzenia imieninowe i namawia na wspólną imieninową kolację. Koziełło ma coraz większy problem w domu. Nie dość, że pani Bożenka przemieszkuje u nich razem z dwójką dzieci to jeszcze postanowiła gotować dla Koziełłów. A gotuje wyjątkowo niezdrowo... Kolega z pracy proponuje Justynę podwiezienie do centrum. Michał odwozi dzieci do Kingi. Nie chce zostać na kolację, bo martwi się o Justynę. Do tej pory nie wróciła do domu... Odcinek 1462 – piątek, 25 kwietnia Michał dowiaduje się od ojca Justyny, że dziewczyna wróciła bardzo późno i jeszcze śpi. Postanawia zajrzeć do niej na budowę w ciągu dnia. Na miejscu okazuje się, że Justyna nie przyszła do pracy. Pani Bożenka przygotowuje ciężką sałatkę z majonezem na śniadanie. Surmaczowa namawia męża do jedzenia. Zrozpaczony Koziełło zwierza się Pawłowi, że żona postanowiła przyjąć Bożenkę na pomoc domową. Mateusz widzi Leszka wychodzącego z mieszkania Agnieszki. Zaczepia mężczyznę ale nie udaje mu się niczego dowiedzieć. Na wszelki wypadek powiadamia więc Krystynę. Jerzy namawia Beatę do rekreacyjnego wyjazdu z Jackiem w długi majowy weekend. Proponuje, że razem z Elżbietą zajmą się dziećmi aby Boreccy mogli ratować swoje małżeństwo. Rysiek przyjeżdża z Konstancina do domu na sobotnio- niedzielną przepustkę. W ośrodku rehabilitacyjnym i tak nie ma zajęć w weekend, a on spędzi czas z najbliższymi. Justyna twierdzi, że kompletnie nie pamięta, co się wczoraj wydarzyło. Elżbieta podejrzewa, że dziewczyna padła ofiarą „pigułek gwałtu”...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może ma coś w sobie
ale dla mnie jest dziwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albionka
do bonusik - jak możesz to podaj link z opisami klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeDno Wielkie bAdzieWie
nie no, dziś to spojrzenie STUDENTA na Krystyne ściskającą sie z Leszkiem mówiło samo za siebie....on coś :kombinejszyn" ;) romance....:p niesmaczne by to było... aaaa i w zapowiedziach na jutro wydawało mi sie jakby Justyna wciskała jakiś kit Michałowi- nie czytam tego co bedzie wcześniej wiec nei wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna będzie ofiarą pigułki
gwałtu. W życiu też to się zdarza, znajomi ludzie też krzywdzą swoiich. Dobrze, że w filmie o tym mówią, bo poznajemy prawdę o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałam na stronie Klanu, że wielbiciel Beaty-Jakub (J.Jakimowicz) zginie w Kosowie. Trochę przesadzają z tą ilością śmierci w Klanie. Czy jak bohater nie może, bądź nie chce już dalej grać w serialu, to muszą zawsze go uśmiercać? W przeciągu dwóch miesięcy to już 3 śmierć w Klanie. Najpierw mąż Bogny, potem narkoman Adam, a teraz Kuba. Scenarzystom trochę za bardzo wodze fantazji puściły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ma super fryz hahahahha . Chcialabym poznac nadwornego fryzjera Klanu !!!! Naklada donice na glowy i wg tego tnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja podobnie jak Wy uważam, że z Adama - narkomana robią wielkiego bohatera! No kuźwa to był cpun, a oni mu wieczorki poetyckie robią!!! to pewnie teraz jakiś dzieciak obejrzy sobie klan i pomyśli - dobra też będę ćpał, umrę, ale będę bohaterem!!! wiem, wiem nadinterpretacja, ale wkurza mnie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie to tylko serial
Ale się podniecacie pierdołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×