Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

No to się Knorr wydał :D Ale byłby cyrk, gdyby Donata była w ciąży i zaczęła szantazować Jacka. Beata chyba do dzis nie wie nic o Karolinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeelk
ktos tu napisal, ze w klanie mamy typowe polskie rodziny!!! Tak, tak, szczegolnie pod wzgledem finansowym sa to typowe rodziny - czas spedzaja glownie w knajpach, jak im ciezko to ida do SPA, kupuja dworki, na wakacje i kursy zagraniczne pozwala sobie 5 osobowa rodzina Rysia, ktory glownie wozi rfodzine, nie klientow. Praca na nich czeka, mieszkania kupuja w i domy, itp. TYPOWA POLSKA RODZINA.....zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooooooooooooona
Monika ma mieć wypadek na żaglówce? SUPER!!! Niech utonie. Wreszcie będzie choć z jedną aktorską ... (automoderacja) spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skiendziel
dość Jacka, niech wraca KUBA i Beata będzie znów szczęśliwa, kiedy wyjdzie na jaw, że o mało nie miał dziecka z Karoliną? To tak chore i niemoralne, że aż żal oglądać sceny z "czułym" Jacusiem i niech Elżunia wreszcie przestanie z tym swoim: "to taki dobry chłopak"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka romkaa
przeciez kuba umrze, a grazynka mnie smieszy jak na nic nie pozwala bozence, staroswwiecka jest troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do reeelk
zauwaz , kto pisze scenariusz - ten co najbardziej zna sie na swoim srodowisku, to jest dosc typowa rodzina (mniej wiecej) inteligencka. U mnie w rodzinie akurat jest bardzo podobnie(oprocz codziennegojedzenia w knajpach), w kazdym razie zaden inny serial mojej rodziny bardziej nie przypomina (fakt,ze ich specjalnie nie ogladam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie mama...
tylko w tym seriali wszyscy sa tacy dobrze dla siebie ela nawet monice wybaczyla, wszyscy sa dla siebie taxcy uprzejmi, to nei ejst realne, zadnych wiekszych klotni tam nie ma, wszyscy maja sporo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna boi sie o Bożenkę.
Nie chce, żeby uprawiała seks z chłopcem, może o to chodzi. Może jest staroświecka, ale nie głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie mama
pewnie uwaza ze jak pojada razem to beda sie kochali, a jak zostana w domu to nie, przeciez to dopiero glupie myslenie jak ktos chce wspolzyc to zawsze znajdzie miejsce i czas, nawet boska grazynka jej nei dopilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak o tym pomyslalam, chodzilo jej tez o \"nowoczesnych\"rodziców Karola ;) Myślę, ze Knorr się spiknie w koncu z Elkę, szkoda mi tej dziewczyny Michała, chłopak coś ma pecha do wolnej chaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożesz Ty mój
ta dziewczyna michała jest jakaś nie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Michała chyba boi
się kontaktów seksualnych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna została zgwałcona
W życiu też tak jest, wśród nas też mogą być ofiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie jest głupie myślenie
Grażyny, ona wie co mówi, dopilnuje ją , Bożenka dla mnie jest dzieciakiem, ja w jej wieku byłam dojrzalsza i wiedziałam,że z seksem nie ma żartów. Bożenka powiedziała, że nie jest głupia i wie co to są hormony. Myślę, że ona jest niedojrzała do współżycia, jej wydaje się, że tego nie zrobi, bo w tym wieku łatwo o popełnienie głupstwa, żeby potem nie płakała , że jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka j oo
ja tam najbardziej lubię Ryśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
ona moze sie kochac jak pojdze na wagary, po tanacach, grazynka nigdy jej nei upilnuje zwłaszcza teraz jak rysio chory, ona sama tylko ciebie dopilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek jest fajny
Ma w sobie ciepło i wrażliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ryś jest the best, fajnie, ze tak dba o higienę ;) :P A pamiętacie jak ten dozorca z taką babką znaleźli skrzyneczkę na smietniku z listami miłosnymi Grażki i Rysia ? Później ta kabieta mówiła, że Rychu ma temperament :D, cicha woda brzegi rwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cs
W sumie mogłaby zajść Bożenka w ciążę, chciałabym zobaczyć minę Rysia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Pamiętam jak ten nadęty dozorca znalazł skrzynkę z listami, sąsiadka - plotkara chciała ją wziąść, ale on nie pozwolił, chciał sprawdzić do kogo należy. Przeczytał osobiste listy i dokumenty. Roznosił plotki. Sąsiadki brzydko zachowały się i mówiły o Ryśku bzdury, pamiętam scenę jak pogotowie przywiozło chorego Ryśka do domu - Co się z nim porobiło - mówiła jedna z nich. Powiedziała, że to jest przez kobiety. Dałabym w zęby takiej bez wachania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś napisac, co stało się z Adamem, narzeczonym Olki? Jak umarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Adam przedawkował narkotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tego Jacka gnida ! Nie moze zrozumiec ,ze Beata sledzi wiadomosci na temat porwania w Kosowie. Dobrze mu powiedziala ,ze co on wie siedzac w kapciach przed telewizorem. Majac tyle za uszami czepia sie zony ?? !! A ta Donata to najgorszy typ kobiety. \"Musimy byc ostrozniejsi\" ............ a moze przestan rozbijac rodzine. Od poczatku wiedziala ze jest zonaty i dzieciaty wiec nie ma dla niej usprawiedliwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko to tylko serial
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matysiakowa
jezeli Panstwo postanowiliscie polaczyc tego obrzydliwego Leszka z Bogusia, to koniec mojego ogladania serialu i moi znajomi tez zrezygnuja. Usmiercic meza Bogusi, zeby bandzior mogl dostac co chce - bardzo pouczajace....zenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...hmmmm
30 kwietnia kręciliście sceny w parku przy metrze Natolin, wszystko byłoby fajnie gdyby ekipa filmowa nie uszkodziła latarni w parku. Uważam że jeśli coś się demoluje, a szczególnie jeśli jest to spowodowane kręceniem jakiegoś idiotycznego tasiemca lasującego mózg użytkowników telewizji publicznej /że też takie głupoty telewizja publiczna finansuje z abonamentu,który ja płacę!!! o zgrozo!!!/ to trzeba to naprawić !!! wszyscy wiemy jak owa latarnia wyglądała przed wkroczeniem ekipy filmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turla
Dlaczego p. Królikowska stale zgięta do przodu , trzyma w rekach ciuchy , lub zasłania brzuch szalikiem ? To juz męczące na dłuższą metę ! Czy znów jest w ciąży na stare lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszka maszka
Przyspieszcie wątek Eli i Jurka. Oni pewnie i tak będą w końcu razem (mam nadzieje) tylko że powinni rzeczywiście być szczęśliwi a nie być ze sobą tylko dla świętego spokoju. Może scenarzyści mogli by zaskoczyć widzów jakimiś bardziej spontanicznymi scenami.Ela chyba nie zamierza być obrażona na Jurka do samej przerwy wakacyjnej. Przecież jedyną jego winą jest to że zwlekał z powiedzeniem Eli prawdy zamiast postawić sprawę jasno już dawno, a przynajmniej w momencie gdy prawie nie zdążył do filharmonii. Pozdrowienia dla aktorów grających tych bohaterów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×