Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość cs
Mogliby się zlitować nad tą Trojanowską, bo od świtu do zmierzchu...a gdzież tam, nawet w nocy ta bidna kobita w pełnym makijażu chodzi. Fakt, że mogłaby mieć permanentny, ale ona ma zawsze tone cienia na oczy nawalone. A scenarzyści z rodziny Ryśka to juz parodie robią, chyba specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juh
beta moglaby z tata piotrkiem byc hehe,ale jakby sie dowiedziala o karolinie i ciazy z jackiem i ze piotr wiedzial to by taty piotrka nie bylo juz.ten maly pawelek to porazka......wogole sam pomysl ze krystyna w ciazy byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaminia
rychu sie gołej laski wystraszył i uciekł:P:P:P ,,dobrze ze drzwi były tylko na zasuwke zamkniete'':D myslalam ze sie posikam ze smiechu jak to usłyszałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Kaczorkowa mnie przeraża.Włosy wkladać do kieszeni........:D :D :D Nie wiem,co miała na myśli,czy to,że Koziełło się w niej zakocha,czy to,że Anna zobaczy i będzie zazdrosna.Być może,że pomyśli,że się przytulali do siebie.:O Piszę o tym zakochaniu,bo jak byłam nastolatką,to był taki przesąd(?),że jak chłopakowi podrzuci się włos(miał być łonowy,a nie z głowy),to chłopak sie w danej dziewczynie zakocha.Czyżby ta stara baba tak właśnie myślała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo dobra jest... w sumie mi troche szkoda bo mimo wszystko lubię tą parkę Surmacz i Koziełło i fajnie się tym Dawidem zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Nie oglądałam wczoraj, czy pokazali Bognę nago? Myślę,że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie
rez wczoraj nie oglądałam hehe jak ja mogłam przegapic odcinem z goła panią przy boku Rysia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie Jacek:on czuł się,u boku Beaty niekochany,a czy pomyślał,jak czuje się Małgosia?Zresztą pokazali,co to dziecko przeżywa.:( A ten Jasio znowu zaczyna mi działać na nerwy! sunia__agunia------->zapomniałaś napisać,że Ela wybiera się do wnuków do Łodzi i,że Kamilka pójdzie do Jerzego,do szpitala,jak jej nie będzie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Donata mnie denerwuje, bo jest egoistką, myśli tylko o sobie, co z tego , że Beata zgodziła się na rozwód, ale Jacek może wycofać się, będzie myślał o córce, poczuje się winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak pójdzie,to Szymon wpędzi się w długi,a to,co zarobi za barem,wyda na kwiaty dla Moniki.Już jej kupił drugi bukiet! Chyba się zbliżą do siebie.:D Monika,mówi,że była i jest nadal przeciwna,związkowi Daniela z jego partnerką(zapomniałam,jak ma na imię),ponieważ ona jest 10 lat starsza od Daniela........Jednak nie ma nic przeciwko temu,żeby Szymon ją adorował,o mały włos,a przespałaby się z nim.:O Jeśli chodzi o Donatę.........Tak sobie myślę,że mogą być jaja,jak jej były mąż wyjdzie z więzienia i zawita do Polski.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Żona Daniela ma na imię Weronika. Fajnie byłoby , gdyby były mąż Donaty pojawił się w jej życiu, mam nadzieję,że tak wymyślą. Na początku wszystko pięknie wygląda w związku, a pózniej może czar prysnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvame por favor
A ja myślę,że jeszcze tak wymyślą,że Jacek będzie żałował,że związał się z tą Donatą,że porzucił dla niej rodzinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Chcę zobaczyć odcinek jak Kaczorek zostanie zwolniona u Koziełłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka mostowiak
doktor koziello jest taki ponetny..chetnie wyszarpalabym go za ta jego muche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,czy nosi perukę.Zawsze miał bujna czuprynę.Przypomnij sobie,chociażby film \"Och,Karol\"......teraz może włoski się przerzedziły i faktycznie nosi perukę.:D Nikt nie oglądał dzisiaj \"Klanu\"?Taka cisza jest.........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście uważam,że najsztuczniejszą osobą w klanie jest MAŁGOSIA, mówi przez zęby jak dwuletnie dziecko i pieści się, jasio taki grzeczny-te dzieci są z innego wymiaru, a blixniaki MIchała to już przegięcie, podobni jak pises do jeża- i twarzą i wzrostem i jak mówią to się drą i ten mały ma minę dziecka z porażeniem mózgowym( nie to że wyśmiewam się z chorych dzieci no ale ma taką minę niestety)\\ Genialny Pawełek Lubicz z ADHD wiecznie poszkodowany Rysiek WIECZNE MYCIE RĄCZEK!!!!!! A Olka w jakiej mini się na egzamin wybrala, u mnie na uczelni to by wyprosii w takim stroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam,Rysiek dzisiaj,po pracy,szedł się wykąpać!:D No,ten bliźniak,ma taką minę,niestety.:( Jasio,to mnie od początku wkurza.Już nie raz o tym pisałam. klan Lubiczów to taka se rodzinka.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Mnie denerwuje, że wiele osób umiera w tym serialu, niedawno był Marek brat Jacka, pózniej znowu ktoś umrze, Deptuła zostanie wdowcem. Małgosia może gra sztucznie, ale jest urocza, a Jaś to prawie nic nie mówi, tylko słucha. Wszyscy odwiedzają się, biegają z obiadkami. Ela nie wie ,że Jacek nieraz zdradził Beatę, gdyby wiedziała o tym czy pozwoliłaby na rozwód. Co z tego ,że są dzieci, ważne jest mówienie prawdy, a nie żyć w fikcji. Rysiek wiecznie ma pecha, bo jest za dobry. Chciałabym widzieć Dorotę zwyczajnie ubraną, nie musi chodzić ciągle w habicie. Wiem,że ma brązowe włosy. Monika też gra sztucznie, Stasia piszczy Boże mój, jest taka dobra , kochana, ale przesłodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle222
I CALY CZAS HERBATE PIJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie Małgosia nie jest urocza, jest MEGA SZTUCZNA i pieści się, a co do obiadów, to moja mama mi tez przywozi obiad jak mnie odwiedza,babcia też a i jak coś wożę jak je odwiedzam. A z tą herbata to fakt-non stop piją i to z na chyba zlizują bo nawet po nalaniu nie widać tej herbaty zawsze jest u nich świeże ciasto :) to miłe :) raz śmiac mi się chcialo jak juz po rozwodzie Jurek wpadł do Eli a ona pyta czy głodny, a on że tak a ona:Zapraszam cię na barszcz ukraiński !!!! nalali chłopu jak dąb talerzynę czerwonej wody i uwazali ze się tym naje :) i u nich zawsze zakupy noszą w takich torebkach plastikowych, jak na prezenty, dostaje się takie w drogich butikach, a oni zawszze po 10 tachają tych toreb i wydają fortunę na cienkie koszulki nocne któą można na stadionie za 15 zł kupić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Czesia jest zabawna, wesoła, pełna życia.Ciekawe jak zareaguje na zwolnienie z pracy Kaczorek, dzisiaj to niezle wygłupiła się, jak wywaliła na Tadeuszka swoje włosy, Surmacz wchodzi , pokazuje swoje oburzenie,Koziełło jest zawstydzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaagggggkkkk
Teraz Klan, to już wiadomo, że nudny jest i mega naciągany, ale mimo to mam do niego sentyment, bo wychowałam się na nim...Nadal gra w nim kilku fajnych aktorów, tworzą fajne postacie. Choć jest wiele schematów, no ale po tylu latach. Np. Olka od podstawówki tak jej układają postać, że ma fazy gdzie tylko nauka, grzeczna dziewczynka, albo jej odwala, zawala szkołę albo studia i ciągle Ci dziwni faceci wokół niej, no już lekka przesada... Mimo wszystko to serial w którym przemyca się, lepiej lub gorzej pokazuje sie problemy społeczne i jakies recepty na nie typu narkomania, alkoholizm, ludzie starsi...więc to nie jest serial tylko dla serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mimo wszystko to serial w którym przemyca się, lepiej lub gorzej pokazuje sie problemy społeczne i jakies recepty na nie typu narkomania, alkoholizm, ludzie starsi...więc to nie jest serial tylko dla serialu."---------->bardzo mądre słowa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×