Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość panicz guli yo
beata: "tata was zabiera na weekend za miasto" synuś: "który tata?" beata: "tata jacek" jakie teksty... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgf
no który tata, to jest mocne :D i mała małocha jest mega sztuczna, ja rozumiem, że to dziecko, ale to juz lekka przesada, ona już chodzi do szkoły, a mówi jak 4 latka, albo i gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola jak zwykle ma nowego
adoratora:oI to jeszcze jej wykładowca:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdyby Dorota pokazała piersi
, a Jerzy poczułby słabość do niej, oglądalność wzrosłaby.Ola przymila się wykładowcy, on taki sztywniak w okularach, co ona w nim widzi, jeden chłopak mówił do dziewczyn na korytarzu , co w nim widzicie? Gdyby to była atrakcyjna kobieta, chłopak chętnie poszedłby na egzamin, a dziewczyny byłyby zazdrosne. Jaś wkurza mnie swoim zachowaniem, jest na tyle dużym chłopcem, że powinien wiedzieć, że nie robi się przykrości Małgosi, starszy brat powinien opiekować się swoją młodszą siostrą, na tym polega miłość rodzeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ma swój smaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgf
Ciocia Stasia i Jeremiaszek są super!!! nie ma takich ludzi w realu, ale bardzo fajnie na nich popatrzeć, tacy poczciwi są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio olka ma samych
brzydkich facetów,ten wykładowca też jest jakiś dziwny.I co za zbieg okolicznosci że akurat ona znalazła jego telefon :O A ta Małgosia jakoś tak głupkowato gada,jakby przez zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna wariatka
ja w ogole uwazam,ze mlodzi aktorzy w tym serialu to jedna wielka pomylka ;/ czy naprawde nie ma u nas ladnych aktorow? albo amatorow?wszyscy faceci olki to porazki zyciowe .. ten caly szymon studencik tez ;/ dzizys ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgf
ola to w ogole jakieś chodzące nieszczęście, no jak można ciągle trafiać na jakiś facetów nie ten teges. dzieci beaty sa mega sztuczne, ok to dzieci, to wiele tlumaczy, ale juz duzo lepiej gra kasia corka rysia i grazynki, wiec po prostu tamte dzieci sie nie nadaja, a jaś to już też nie takie małe dziecko, a nie ma żanych problemów w szkole, pewnie w związku z rozwodem rodziców teraz mu wymyślą i małgosia opuści się w nauce na bank, to taki schemat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna wariatka
wlasnie ja nie wiem ;/ czy naprawde nie ma zadnych fajnych polskich aktorow?? jest bardzo duzo ,ale oczywiscie olka musi miec samych popaprancow;/dzieci beaty sa tak sztuczne ze az ich ogladac ich nie moge;/ malgosia ma juz swoje lata,nie jest 4letnia dziewczynka a mimo to nadal sie tak zachowuje ;/jasiek rowniez ;/wg mnie dzieci sie nie nadaja,powinni jak najszybciej zmienic aktorow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie znoszę tego co
gra Michała,nic mi się w nim nie podoba,ani jego beznadziejna gra ani głos,ani wygląd :O normalnie mnie cofa jak go widzę :O szkoda że po Wieczorkowskim,który był super,wzięli taka ofiarę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka-zosieńka
powiedzcie mi,bo nie dopatrzyłam, z jakiej okazji była imprezka-masakra u Krysi i Pawła? matka, co za poraża-a z tą wiolonczelistką to już pzresadzili i 5 gości na krzyż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna wariatka
kasieńka-zosieńka - impreza byla tak po prostu bez okazji ,bo Krysia stwierdzila ,ze cos sie nie udzielaja towarzysko ;/ a wogole to chodzilo o to ze ten caly Deptula ma dola bo jego Basia zmarla i Krysia chciala ,zeby on jakos sie rozluznil ... wogole ta impreza to masakra;/ tak malo ludzi bylo a oni zrobili przyjecie jak na jakas ogromna okazje;/ to az sie boje jak bedzie wygladac impreza wlasnie na duza okazje .. pewnie w jakims zamku to bedzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie staLo hahaha
a co sie staloz mezem tej kolezanki kryski alicji? on byl lekarzem, pracowal z pawlem , nie wiem czy oni sie rozeszli czy co, bo alcija przyszla sama? a przyjecie masakra haha, ledwie apre osob a tutaj przygotowana i oprawa jak na jakis bal , a jak wialo nuda:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż koleżanki Kryśki
odszedł do Izabeli na Wspólną i aktualnie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
dobre bylo z ciocia stasia jak ise pyta czy do filharmonii bedzie pasowała. A gosci było całe 6 osob a no i olenka z pawełkiem juniorem, i kelner ktory co chwile roznosil lakohol, macie racja maskara. Oki kobiety pracuja ale zeby na 6 osob nie przygotowac czegos do jedzenia to przesada. Jakby krysia sama przystawek nie potrafila zrobic. Myslalam ze tam bedzie min 20 0sob jak zobaczylam co kaczorkowa szyukje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjęcia nie widziałam
A jaki związek z Lubiczami miała ta deptułowa Basia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysia z Basią poznały się w klinice.Krysia była chora na nowotwór.Jej się udało wyjść z choroby,Basia zmarła.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Coś czułam,że ta Basia umrze, bo miała nawrót choroby, pamiętam jak Krysia pocieszała ją, że wszystko będzie dobrze, ale ja wiedziałam, że to tylko złudzenie, przyjaciółka wyglądała bardzo zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imprezka u Pawłów była "rewelacyjna", mnie depresja by się chyba nasiliła, nie wiem czy Deptule się polepszy. Ale cóż, umyjmy rączki i napijmy się herbatki, to może jutro nie pójdziemy do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononononnono
imprezka byla przednia buhahahaha :o szykowania, kaczorkowa wynajeta, prygotowanie i oprawa jakl na bal a tu raptem cztery osoby zaproszone heheheh, i ta wiolonczeliskta, smetnie i sztywno, kelner a skoro deptule mial sie nastroj polepszyc to powinni bardziej cos luakciego wymyslic a watpie ze mu sie po tym polepszyl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika będzie miała romans
z Szymonem, jaka ona kochliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam zazenowana imprezą u Pawłów normalnie skóra mi cierpła jak siedzieli przy dzwiękach wioronczeli i się nudzili na miejscu Deptuły natychmiast po wyjściu utopiłabym się w Wisle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda że nie zaśpiewał
Krawczyk, byłoby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak skrytykowałyście przyjęcie u Lubiczów,a wszyscy goście do dziś z zachwytem je wspominali ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×