Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gfjpok
pewnie nie szybko, nic o tym nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Nie wiem czy ta aktorka urodziła dziecko, szukałam w sieci wiadomości o niej, nie mogę znalezć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhtgffffffffffffffff
Michal to mnie strasznie wnerwia.Taka pierdola meska. Dzisiaj rozwalil mnie rozmowa z Beatka o braku seksu:P Monika,nie moge na nia patrzec i na Szymonka.Te ich umizgi, zaloty. sa obydwoje zalosni. Monika chyba juz z tej chcicy ,lapie sie wszystkiego co sie jej podwinie pod lapy. Donatka..kompletnie bez wyrazu. Jacus...bankowy gogus,zal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Dziękuję za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już powoli wraca Paulina
do Klanu http://nocoty.pl/title,Holtz-karmi-na-planie,wid,10537068,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Tadeusz spalił pieczeń na węgiel, taki nieporadny, wyłączyć piekarnik to żadna sztuka, Ania powiedziała co ma robić, jak pilnować mięso, ten jak dziecko ciągle mówił, że nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotlinkaaa
bez przesady inteligentny człowiek, lekarz i nie wie, jak wyłączyć piekarnik, mało realne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskaraa
No wlasnie, lekarz, ogolnie kazdy czlowiek raczej wie jak wylączyc piekarnik.W sumie postac tadeusza to taka troche ciapoiwata no ale tez bez przesady.No ale u krystyny i pawla tez nie umiaja sami prania zrobic bo jęczeli jak nie bylo pani steni ze sie prania nazbieralo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekarnik
Pani Surmacz z Panem Koziełłą - tacy szmalowni a nie mają kuchenki z zegarem elektronicznym????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekarnik
Aaa to sorry - chyba nieuważnie wczoraj oglądałam ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie cierpię Agnieszki
i nie chcę żeby wracala :O W ogóle obie siostry Lubicz to porazka :O Wkurza mnie to,jak zawsze pokazują tak samo roznowe Ryska i Mariusza:Rysiek jest w pracy,Mariusz do iego przychodzi,silą sie na głupie żarty i witają sie tak,że Mariusz łapie Ryska za nadgarstek :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za to nie moge
zniesc Czeski... po prostu tak mnie drazni.. a co do tej malej z Mjm to mnie tez drazni... w Rozmowach w toku byla tak przemadrzala ze szkoda slow;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ogólnie nie lubie
powierzy,i w serialu i poza nim.Jak dla mnie jest taką typową wieśniarą.I beznadziejnie gra.Głupie jest to,że ciągle jest z Darkiem,mimo że zdradził ją chyba ze 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to dzisiaj umówiła się z Mariuszem na kawę.:P Natomiast Błażejek ugotował obiad.Przy okazji wspomniały mu się,dawne,ale niemiłe czasy.:( Michał zbaraniał,jak mu Kinga powiedziała,że ma zamiar wyjść za szefa.:D Oj,będzie działo.....Walka o chłopaków będzie ostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie o co chodzi
błazejek do koziełły mowi TATO a do surmaczowej CIOCIA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za ten tekst Michala
dzis o tym ze tyle kobiet w domu a jeszcze on musi sniadanie zrobic.. dostal by w twarz i na pewno sniadania bym mu nie zrobila.. taki z niego aktor jak z koziej dupy trabka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten Michał denerwuje te jego
humory i wybuchy. Zamiast rozwiązywać problemy, upija się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cs
Edyta non stop truje dupe dr Lubiczowi o swoich problemów, a dr Lubicz zgrywa wielce szlachetnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnietak mu sie zwierza
jakby go to mogło coś obchodzić,ile można.W ogóle ten wątek jest jakiś dziwny,nic nie wnosi do serialu,nie wiem po co go ciągną.Monika i ten Szymon to porażka,nawet nie mam siły tego komentować.I wkurza mnie jak tak ciągle sobie dogryzają z Gabrielą,ewidentnie sie nie lubią to po co razem pracuja i sie męczą w swoim towarzystwie :O Ona ma głupi sposób mówienia,tak jakoś wolno.I myślałam,że dzisiaj padnę jak Czesia zwierzała sie Mariuszowi z miną korka srającego na pustyni :D:D:D W ogóle nieźle ją ubrali,ciepło przeciez jeszcze,a ona czapka,szalik,rękawiczki jakby był siarczysty mróz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś znalazłam ten topik, nie sądziłam, że tyle ludzi ogląda Klan! i jeszcze się nim ekscytuje.. fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COŚ MI SIE WYDAJE
ŻE MARIUSZ PRZELECI CZESŁAWĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz z Czesią, Deptuła z Kaczorek, Paweł z Edytą? czy mi sie wydaje, czy w tym serialu tylko Krysia nie miała romasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulaponyt
Krysie bzykał Wujkowić ;) hehehe ale fakt Czesława z Mariuszem jak nic podziała, ehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze w ciaze zajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×