Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość poza tym ten jacek to straszny
dupek jest :O sam ma kochanke, wyniosl sie z domu a wielce oburzony tym, ze beata mogla tez sie z kims zwiazac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idiotyczne zachowanie Jacka jest akurat bardzo zyciowe przecież faceci bardzo często zachowuja sie irracjonalnie jak \"pies ogrodnika\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wczorajsze
zachowanie Donaty w ogole przeszlo wszystko.. bez zadnych wyrzutow pozwolila Mu jechac do dzieci.. grypa jej na mozg padla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby Kaczorowa słała te SMS-y do Krysi?No,bo kto?Chyba nie Edyta? Kaczorkowa może chce się zemścić na Krysi za to,że ta nie chciała z nią gadać na temat życia Deptuły? Intryguje mnie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wiecie co ta Kaczorkowa
kombinuje?czemu jej tak zależy na tej kolacji z Wujkowiczem?czy jak to sie tam pisze Zastanowiło mnie to jak Beata obudzila sie o 6 i było dosyć widno,a jak Paweł leżał w łóżku to już całkiem,nie wiem jak u was ale u mnie wtedy jest jeszcze ciemno,6 to czarna noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbsfghj
Marketa ja też se pomyślałam odrazu o kaczorkowej, chyba że jakiś student np ten Szymon albo może Monika :D za to że krysia szymona obstukała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie o 6-ej też jest ciemno.:( Beata mieszka na nowym osiedlu,oświetlonym jak się patrzy,natomiast Paweł mieszka na cichej uliczce,która ma,co jakiś czas lampę.Nie raz pokazywali,jak wracali wieczorem do domu. Krysi i Pawłowi łóżko skrzypi :D Kaczorkowa,to jest baba kuta na cztery łapy.Jakoś jej nie lubię.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Monika nie wie,że Krysia jest wykładowcą(wykładowczynią?) Szymona. Mnie się wydaje,że Kaczorkowa,jest po prostu zazdrosna o Krysię.O to,że Deptuła wyraża się o niej z szacunkiem,liczy się z jej zdaniem......No i,ten Vujkovic........Ta głupia baba nie wie,ze Krysia z nim znają się od czasów studenckich.Zaraz też,wyskoczyła z tą kolacyjką.:O Ciekawe,że akurat na piątek ją zaplanowała......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wiecie co ta Kaczorkowa
Ale przecież lampy nie daja takie mocnego światła tylko poswiate,to bylo ewidentnie dzienne światło.Zreszta zdziwłabym sie gdyby nagrywali serial o 6 rano :P Tylko idiotycznie to wyglądało,mogli jakos przysłonić okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita2
Ta Beata jest zbyt wyrozumiała dla Jacka.Faktycznie to taki syndrom "psa ogrodnika".A sms najpierw kojarzyly mi sie z Monika,a teraz chyba cos moze kombinowac samotna pani doktor w ciazy.Moze poluje na dr Lubicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka-zosieńka
a czy zauważyliście, że Donata czesze się teraz tak jak Beata, w koński ogon?nawet podobnie wyglądaja:) a co do smsów do Krysi-stawiam na szaloną Kaczorkową-ona mi wygląda na zdrowo stukniętą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
a po co monika miaąłby sie bawic w smski, jest sczesliwa z szymonem. to ten kaczorek, w koncu cosciekawego sie dzieje w klanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę,ze może to rzeczywiście Edyta stoi za SMS-ami do Krysi?Myślałam już wcześniej(patrz parę postów wyżej).Nie na darmo mówią,ze cicha woda brzegi rwie.......Za bardzo oczywiste byłoby,ze to Kaczorkowa. Hi,hi,hi ja wiedziałam,że dziewczyna nie dostanie pracy u pani Surmacz.A wszystko przez agencję Kaczorkowej.:D Monika sprowadzi Szymona na manowce,zobaczycie!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania kania ania
Czytalam w gazecie,ze niedlugo Vujkowic pojdzie do restauracji Moniki i zobaczy Szymona - o czym ponformuje Krysie ;p A Krysia powie Monice cos o Szymonie,ale nie bedzie wiedziala o romansie ;p Znajac Moniczke zacznie robic wode z mozgu Szymonkowi na temat Krysi ;/ Ze jest be be itd;/ A mi sie wydaje,ze Krysi grozi Pani Kaczorek ;p Zazdrosna jest ,ze Deptula tak czule sie o niej wypowiada ;p Tylko chwila - Krysia dostala smsa z internetu, a chwile pozniej Pani Kaczorek wchodzi do Deptuly z zakupami ;p Wiec tu sie nie trzyma kupy ta cala sprawa ;p Edyta to raczej nie jest ... Taka milutka i wogole :) A moze jakas rozgoryczona fanka Vujowicza :P? Znow ta Justyna wrocila ;/ Wkurza mnie ;/ nie pasuje do Michala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to ja22
no tak z tą Justyną nietrafili, co do Sms-ów myślę że to pani kaczorek, ewentualnie jeszcze mogłaby byc edyta, A juruś jest zazdrosny o tego michtę ciekawe co z tego wyniknie i ciekawe czy ela się z jurkiem zejdzie, szkoda mi tej kolesiówy co przez pierdołę rysia pracę straciła, i teraz jeszcze ją surmaczowa wywali,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to ja22
no tak z tą Justyną nietrafili, co do Sms-ów myślę że to pani kaczorek, ewentualnie jeszcze mogłaby byc edyta, A juruś jest zazdrosny o tego michtę ciekawe co z tego wyniknie i ciekawe czy ela się z jurkiem zejdzie, szkoda mi tej kolesiówy co przez pierdołę rysia pracę straciła, i teraz jeszcze ją surmaczowa wywali,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita2
Ja stawiam na Edyte.Za slodka jest i nudna.Cos sie musi zaczac dziac.Darek pewnie bedzie mial romans z nowa pracownica.A Czesia niech go w koncu rzuci w cholere. Mariusz jest o wiele ciekawszy.Najlepsza byla dzis mina Jureczka jak porownal kwiaty,hehe.A glupi Michal znowu laduje sie w...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to jest edyta
Od kogo elka dostała te kwty?bo nie dojrzałam.A co do Mariusza to jest mily ale paskudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to ja22
te kwiaty były od konrada michty tego wydawcy, myślę że jak darek zdradzi cześkę ona się z nim rozwiedzie i związe z mariuszem i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka-zosieńka
a dlaczego ta dziewczyna nie dostanie pracy u Surmaczowej?ta była pomoc od nieuczciwego adwokata czy prawnika. Co ma do tego agencja Surmaczowej?-nie dopatrzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to ja22
nie agencja surmaczowej tylko pani kaczorek, ta kolesiówa poszła najpierw do jej agencji się zapisac a później do pracy i teraz surmaczowa myśli że kaczorek przysłała szpiega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu justyna mowila zeby znowu sprobowali michalowi? wczoraj go zjechala a potem widzialam w zapowiedzi ta scene ale dzis nie ogladalam... porazka, po takim czyms bym sie do faceta nawet nie odezwala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
smski z netu mozna ustawic na dowolna godzine wysyłania wiec to zaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lolki od bolka
jedyne smsy jakie mozesz ustawic sa w bramce plusa.. a i tak dochodza zaraz.. wiec jednak jest problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
wcale nei dochodza zaraz mi zawsze dochodza o ktorej chce godzinie, zreszta moze krysia mawplusie, kto to wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie wyslalam sobie takiego
smsa.. ustawilam na 18.30.. doszedl po 1 minucie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ten Konrad paskudny
na maksa :O A Elka przesadziła z tym tekstem jak Michał jej składał życzenia "No właśnie" z takim wyrzutem :O Koleżanka Olki rozwalila mnie tekstem że na miejscu Smosarskiego wolałaby ich towarzystwo :D:D:D A tak w ogóle to Paschalska w ogóle nie umie zagrać jak coś ma opowiadać na temat tego co studiuje,na tej dyskusji gadała strasznie sztucznie jakby czytała z ksiażki i teraz tej koleżance też tak tłumaczyła że nic nie dało sie zrozumieć i widać było ze sama nie wiem o czym mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka ciągle zmienia
fryzury a jeszcze nigdy nie miała ładnej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×