Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Rita2
Monika jest nieobliczalna,ale Szymon to glupi mlotek,ze w ogole sie z nia wiazal. Ciekawe czy odda laptopa?Hehe.Nie wiem co wy sie czepiacie tak tej Kaczorkowej.Przeciez taki nieudolny prof potrzebuje wlasnie takiej rezolutnej baby. Wydaje sie nawet z tego powodu zadowolony.A Michalek kolejny raz pozna sie na koledze Waldku.Ciekawe czy mu strzeli w pysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzeli było w opisie
ale też maja sie o co kłócić,taki paszczur z tej Justyny i do tego taka rozchwiana emocjonalnie :O A szymon związał sie z nią dla kasy i wygody,np załatwiała mu wolne w pracy,zresztą ona osaczyła go jak ośmiornica,ledwie sie od niej uwolnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy Jacek z Donatą
się przeprowadzili? To,że mieszkanie inne-już wszyscy zauważyli,ale oni wychodzą z zupełnie innego bloku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czesia mówi Grażynie, że czuje ,że Darek ma romans, ciocia nie wierzy, Grażyna jest za dobra , trochę naiwna, Czesia jest czujna, bo już była zdradzona nieraz. Darek kiedyś miał romans z Renatą, a pózniej z Wiesią. Znając wybuchowy charakter Michała, myślę, że strzeli Waldka w pysk, że aż wióry polecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś więcej informacji......
z jaką Renatą romansował Darek? Z Antkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Z Antkową, Darek chciał z nią zerwać, a ona nie chciała, miał przykrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś więcej informacji......
dziękuję,nie pamiętam tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupolkjh
No to Daruś, to niezły numer. Ciekawe jak się z tą Edytą rozegra w koncu, ostrzy pazurki na Pawła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupolkjh
I ten Deptuła i Kaczorek, no kurczę co za facet tuż po śmierci żony się tak zachowuje do tego ledwo ją poznał i już się spoufalają i to ma być profesor, a tak kochal Basie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta Kaczorkowa go osaczyla
tak że biedny nie ma nic do gadania.A Darek to totalna świnia.najgorsza kategoria faceta.Rzadko sie wczuwam w serial ale tej postaci szczerze nienawidzę.Bezczelnie wypomina Cześce ze spotyka sie z Mariuszem a sam tyle razy ja zdradził i robi to nadal,nie wiadomo czemu,chyba z nudów.I jak kłamie bezczelnie.Niech sie z nia rozstanie i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj na miejscu Czeslawy
jak bym sie dowiedziala to bym mu z dupy nogi powyrywala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe że Kaczorek
przespała się z Deptułą , a cały czas mówi mu per "panie profesorze", ona ma wygląd takiej sprośnej cioteczki - ladacznicy, nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe dokładnie to najlepsze
okreslenie :D Widać że jest chętna.I głupio to brzmi jak mu mówi "profesorze",w łóżku też tak gadała? :O Powinna mówic panie {imię},profesor to jakby z nim pracowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uważacie że
Czesia pasowałaby do Mariusza? Oboje tacy dobrzy, naiwni..... dogadaliby się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie....
Waldek dostał w morde, Waldek dostal w morde... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta Edytka to niezły numerek
ciekawe czy to będzie prawda, że ojcem dziecka jest dr Lubicz, czy to tylko jej intryga? Widać to w ich rozmowach jak ona bardzo mu zazdrości tej sielanki rodzinnej na Truskawieckiej. A Krystyna nie powinna się tak z nią spoufalać i już. Dziś ma do niej do szpitala pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi się że jakby
Paweł mił romans z Edytą to by to pokazywali,zreszta on się do niej odnosi z dystansem,tylko jak przyjaciel. Zauważyłam,że w "Klanie"jest duzo wrednych,zdradzajacych facetów.Jerzy,Darek,Jacek,Rafalski też kiedyś.....Jakaś feministka pisze scenariusz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi juz się pokręciło
czy Rysiek miał romans z sąsiadka, czy tylko pisali że miał mieć, jak to było, pamięta ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzdyulaaa jst the besttttt
Rysiu romans?Ale gdzie tam ,przeciez to jedyny porzadny facet w tym serialu :D kiedys kobikta mu gola wyskoczyla ,gdy poszdl do niej naprawiac rury czy cos tam w lazience, i ten przestraszony uciekl z domu :D a inny zapewne by to wykorzystal ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rysiek kiedyś miał romans z przedszkolanką, zaczęło się od przyjazni, Grażyna była zajęta, miała mało czasu, przedszkolanka jak zachorowała poważnie na grypę, Rysiek zaopiekował się nią troskliwie, to wtedy zaczęło się uczucie, był jakiś niewinny pocałunek, on przeżywał to , czuł się winny. Mariusz ostrzega przyjaciela przed nią, żeby nic nie mówił Grażynie, ale ona coś przeczuwa, Rysiek nie wytrzymuje i przyznaje się żonie, ona ma żal do niego, przedszkolanka zwalnia się z pracy, przeprasza Grażynę, wyjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzdyulaaa jst the besttttt
aaaaa faktycznie ;p bylo cos takiego ,hehe dzieki za przypomnienie ;) no czyli wychodzi na to ,ze nie ma w tym serialu porzadnego faceta ;)no moze Antek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rysiek jest porządnym facetem, to zaczęło się niewinnie, każdemu zdarza się zakochać, on więcej nigdy tego zrobił, jest już z żoną długo. W najlepszym małżeństwie zdzarzają się kryzysy. Przedszkolanka była zwykłą, skromną, samotną kobietą, potrzebowała miłości, ale zakochała się w żonatym, tak czasami bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cs
Jest jeden porządny facet w Klanie - to pan Jeremiaszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guli
gdzie jest kaczoreK? w calym odcinku jej nie widzialem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Klanu nie oglądałam od początku, zaczęłam od miłości Beaty i Piotra, dużo pamiętam, ale nie wszystko, tyle historii było podobnych, Michał był taki młody i szczupły, energiczny, beztroski, myślał o piłce, Elżbieta , która szła z Krzysztofem nie wiem czy do teatru czy na koncert, była ubrana w czerwoną sukienkę, Jerzy był zazdrosny, Ela uśmiechnięta stała na schodach i mówiła do niego- Było szampańsko. A pamiętasz jak Władek wsiadł do autobusu, a Stasia jechała za nim z jakimś kierowcą, wcześniej też tak było jak zaczął chorować, była taka scena jak Ela czytała wieczorem Jasiowi bajkę, słyszy krzyki Stasi, wychodzi na dwór i widzi jak go trzyma za płaszcz, żeby nie przeziębił się, on mówi - Chcę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mddsjghfd
ale masz pamięć słowiczka, ja nie zapamiętuję dialogów, ale losy kilku bohaterów znam dobrze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mddsjghfd
Trochę prymitywnie Ela dziś poleciała z tym tekstem o zakupach przed świętami z tymi sklepami i atmosferą w sklepach, przecież to tandeta i czysta komercja, akurat jej coś takiego mówić średnio pasuje, wykształcona kobitka. Kiedyś to może i była atmosfera za PRL, jak ludzie stali w długich kolejkach np. za karpiami w sklepach, ale teraz kiedy mase jest sklepów i wszystkiego w nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ta Graza jest do dupy...
dziecko sie wstydzi a ta zamiast zrozumiec to kaze mu nosic jakies butty.. NO wreszcie Jerzy wzial sie do roboty:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Dlaczego Rysiek wychodzi na klatkę z ubraniem pod pachą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×