Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość bdffpo
Bo obrażano Maćka i dobrze, że usunęli!!! No ten nowy amant Beaty drętwy do bólu i jak, to powiedział, że zaprasza na kaszuby jakby do jakieś tłumu mówił, albo widział Beatę pierwszy raz :D. Swoją drogą w sytuacji Agi, jak jest sama z dzieckiem, to mieszkanie oddzielnie ma średni sens, no ok chce być samodzielna, robić co chce. Tylko że i tak ciągle wisi na rodzicach, na Olce na Pani Steni, którzy co rusz siedzą z małą. W takim przypadku, to już lepiej żeby mieszkała w domu rodzinnym przynajmniej odpadły by te dojazdy z Zosią, a u Lubiczów aż tak ciasno, to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no. od Moniki.. chyba wreszcie zauważyła, że ma rodzinę.. sypie prezentami jak z worka :):) podobno najmilej jest dawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt zmienila sie Monika.mnie tez wnerwia ten nowy facet Beaty jakis taki sztywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
dawno nie zaglądałam, i z oglądaniem też jestem odrobinke na bakier, a;le wczoraj wpadło mi jak to Jacuś robiłplany wakacyjne , że chciałby z beatą i dziećmi to jeszcze bym p[rzeżyła, ale kiedy święta Elunia Chojnicka pomysł poparła to mnie zemdliło - postać coraz bardziej fikcyjna takich ludzi nie ma, skrzywdził jej córke olał rodzinę a ona tym swoim mdlejącym głosikiem agituje Beatę żeby sie zgodziła na wspólne wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo!juz wspominalam jak mnie wnerwia ten jej mdlejacy glosik!i teraz to bedzie nuda do bolu po tym slubie.sama slodycz do wymiotow.te 2 postaci Jureczek i Elunia to nudne sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdgffbghjkolol
A Jureczek juz wczoraj cos bardzo dziwny byl.Chodzi mi o sytuacje ,kiedy powiedzial do Michala,zeby dal mu nr do nauczycielki dzieciakow,bo chcial zadzwonic i zapytac o wnukow.Heh,a jak byl ich odprowadzic do autokaru,to jak sie patrzal na ta nauczycielke,hmm...Wg mnie on sie nigdy nie zmieni,to jest pies na baby!Owszem,mozna byc milym dla innych kobiet,ale bez przesady,on moglby im slodzic godzinami!!!Mnie sie wydaje,ze jeszcze nie raz Jureczek pokaze pazurki... A co do watkow w Klanie...to mdlo jest na maxa;/Znalazlam ta informacje o tacie Macka : Maciek jest przybranym synem Rysia i Grażynki Lubiczów (Piotr Cyrwus, Małgorzata Ostrowska-Królikowska). Jego prawdziwa matka Ewa Kowalik (Izabela Kuna), niegdyś sąsiadka i bliska przyjaciółka Rysiów zmarła na białaczkę, gdy chłopiec miał 6 lat, a ojciec, który 7 lat temu wyjechał do Kanady nigdy nie zajmował się chłopcem, aczkolwiek nie przestał interesować losem syna. Maciek cierpi na zespół Downa. Obecnie kontynuuje naukę w szkole specjalnej. Hmm,wg mnie mogliby scenarzysci wymyslic cos z ojcem Maciusia,np.okazal sie on ojcem Martynki hehe ,bo wkoncu jej tata rowniez ich opuscil ;pAle to by byla sensacja ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klankowo
Dostał konsolę na urodziny, Kasia prosiła go ,żeby dał jej się pobawić, ten powiedział ,że zostawił w szkole, podarował Martynce, siostra zdenerwowała się i krzyczała,że może ktoś ukradł, ta mała jest dużo mądrzejsza od niego, wie jaki on jest sierota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kasiaaa
kasia w ostatnich odcinkach jest dobra, fajnie dobrze gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jazu jak mnie Malgocha wnerwia!!! Ten jej sposob mowienia, to donoszenie...!!! A Jurek niech sie juz za nowa zdobycza rozglada chce widziec mine Eli jak dowie sie ze hm wybaczac nie warto:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatioo
malgosia jest beznadziejna a kasia w ostatnim czasie , glownie w dialogach z mackiem wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka ta od Jaśka
Ja też nie mogę strawić Małgosi! Jest sztuczna i strasznie się pieści! A tak w ogóle, co było dzisiaj w klanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odc. ze ślubem Chojnickich
Oglądałam dzisiaj pierwszy raz odc.ze ślubem Chojnickich i zaintrygowała mnie rozmowa Pawła i Krystyny. Rozmawiali o rozstaniach i Paweł powiedział coś, ze nas też tyle łączy,a nigdy nie myśleliśmy o rozstaniu. A Krystyna na to: mów za siebie! Czy ja coś przegapiłam, czy Ona miała kiedyś jakiekolwiek wątpliwości, co do ich związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki zarcik byl.. oni ciagle zartuja miedzy soba i troche to jest irytujace.. ja rozumiem ze sa szczesliwi i w ogole wszystko sie uklada ale kazdy ma gorszy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
No Malgosia jest na prawdę bardzo dererwująca, staram się nie ocenić gry dzieci, bo to tylko dzieci, ale jej nie mogę zdzierżyć, za to tak jak pisaliście Kaśka jest super :). I zgadzam się, co kotoś napisał o Eli jakie rady dawała Beacie o tym wspolnym wyjezdzie z Jackiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci w klaniie
Dzieci to dzieci ale niekotre sobie radza , inne mniej.Mnie irytuja Malgosia i blizniaki Michala.Mala Zosia jest ok,Pawelek jakos ostatnio tez jest znosny a Kasia od jakiegos czsu jest niezła, jak ktos wspomnial daje czasu w rozmowach z Mackiem, wczoraj tez go niezle podsumowala, takim fainym tonem "ale ty jestes glupi" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n rzeczywiście macie
sie czym podniecać, jaka to kasia córka aktorów grająca od urodzenia jest super w dialogach z chorym na zespół dawna człowiekiem :O " wczoraj tez go niezle podsumowala, takim fainym tonem "ale ty jestes glupi" hehe" szkoda słów, nie wiem nie wyobrazam sobie i nie chcę wyobrażać sobie kogo to może bawić i zachwycać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam powyzej
przesadzasz, przeciez nikt chyba nie pisze tutaj w sensie wysmiewania sie tylko chodzi o to jak to pada,tak dosc zabawnie a zreszta kasia ma tak w scenariuszu, sama soie tego nie mowie wiec tam by trzeba bylo reklamacje zlozyc jesli komus przeszkadza.widac scenarzysci nie mieli problemuz tym by kasia powiedziala do macka ze jest glupi czy inne teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam powyzej
sama sobie tego nie mowi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia kasia
Kasia kiedys tak fajnie nie grala a ostatnio sie wyrobila, jesli cos jej wychodzi zabawnie to jak tu sie z tego nie smiac a faktycznie te dialogii to nie jej wymysl wiec ten kto je układa nie widzial nic z włego w takich słowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwazam ze to troche nie ladny tekst.ale jak scenarzysci uwazaja ze to nie obraza chorej osoby to niech im bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta Małgosia
to niezła szycha, ma swoją stronke internetowa i w ogóle.....ustawiona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta Małgosia
http://suzanna.bnx.pl/articles.php mała księżniczka he, he :-D co do Pawełka: fakrtycznie trochę jakby lepiej mówi i gra, ale ogólenie jest beznadziejny, pierwszy raz widzę dziecko w tym wieku, które ma zero wdzięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieciaki w klanie...
Dziewczynka grająca Malgosie ma 9 lat, a zachowuje sie jakby miala 5! Pawelka akurat bardzo lubie. Wg mnie jest sympatyczny i w miare naturalny! Czasami tylko troche znudzony! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze, masakra z ta stronka.. \"jaki masz prezent swiateczny dla suzy\" - ankieta i ciagle \"nasza gwiazdeczka\"... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISTIC
ło matko - co za strona -masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×