Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Ja nie wiem jak to się dzieje w tym serialu, ze ile razy ktoś idzie na rozmowę w sprawie pracy, to tę robotę dostaje, nawet chocby nie znał się na niczym, a pozostali dostają pracę poprzez znajomosci. Ja się od pół roku tułam po rozmowach kwalifikacyjnych, proponują mi uposażenie na poziomie 900 zł i pracę po 10 godzin dziennie w jakimś baraku, a tutaj proszę hop: rozmowa=praca, nie ma jakiegoś tam czekania tygodniami na telefon, tylko już next day wszystkko wiadomo:-O Eh, zaadoptujcie mnie do takiego serialu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Stasia podczas spotkania z Polą i Januszem dziwnie chodziła , jakby miała niewygodne buty. Koziełło rozbawił mnie tym kleszczem, był taki przejęty jakby odkrył wynalazek:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te smieszne sytuacje np z kozielem to dla mnie sa strasznie naciagane i dla mnie zalosne ze az mi sie smiac z nich nawet nie mysli kleszcza tez raz mialam na brzuchu jakos tez strasznie spanikowalam i sunela mi go pielegniarka jeszcze tak wczoraj zauwazylam ze michal sobie nalal zupy zy nawet elzbieta mu nalala zasiadl do taLERZA PELNEGO A CHLOPCOM NIE NALAL A STRASZNIE ICH WOAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkllhjklkp
Żałosne, że matka Donaty przyjaźni się z matką Jacka, a Donata knuje intrygi dalej odnośnie Jacka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
Dziwne, że Jurek nie chce, a może uznają Michała za takiego kretyna, że nie próbują go jakoś wciągnąć go zarządzana firmą, gdzie Jurek jest współwłaścicielem. No ale może w biurze byłby tak potrzebny, jak Aga w Elmedzie, więc w sumie się nie dziwię, ze pracuje na koparce, czy na wózkach widłwoych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
Też mi się wydało, że on jakiś za chętny ten Robert żeby pomagać Podpuszczce ;). Smieszny jest ten związek, czy jak to nazwać Agi i Smosarskiego, Aga mówi, ze są przyjaciółmi, niezły przyjaciel z którym sypia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smosarski jakis taki nie ogarniety no i faet bez jaj bo normalny facet wykorzystalby sytuacje w koncu to bylby i tak ylko seks z zona:P ale jak juz spieprzyl to mogl prawde pwiedziec a nie ze ma spotkanie tez tak mysle ze poluszka sie bzyknie z tym staruchem robertem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
No pewnie, że niepotrzebnie oszukiwał przecież by się niego nie rzuciła, powinien postawić sprawę jasno, po prostu pewnie się jeszcze waha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi związek jest fajny
po co jej chłop zawalidroga w domu, jak może mieć go tylko wtedy gdy go potrzebuje ;) ich związek jest w myśl wierszyka : " Jakie jest najsmutniejsze zwierzątko na świecie? -mężczyzna, a dlaczego? Bo ma piersi bez mleka, ptaszka bez skrzydełek, jajka bez skorupek, i worek bez pieniędzy dlatego 80% kobiet już nie wychodzi za mąż,bo zrozumiały że dla 60 gram kiełbasy nie warto brać całego wieprza do domu. " ;).;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
a daj spokój z tą nowoczesnością...fakt że Smosarski, to jak sama powiedziała, nie kandydat na męża, no ale w takim razie po co się z nim spotyka, bo i tak jakoś emocjonalnie jest z nim związania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a daj spokój z tą nowoczesnośa
> a daj spokój z tą nowoczesnością...fakt że Smosarski, to jak sama powiedziała, nie kandydat na męża, no ale w takim razie po co się z nim spotyka, bo i tak jakoś emocjonalnie jest z nim związania... < no jak to po co...dla seksu :) przeciez ona tez ma potrzeby, jak inni ludzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej zupy Michała, o której pisze setunia... tez to zauważyłam, ale jeszcze to, ze tej zupy to nalał łyżeczkę maleńką z równie maleńkiego garnka (na sześcioosobową rodzinę taki garnczek zupy, bida...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam wszyscy maja male gareczki:D nie wiem jak sie oni najadaja:D michal to wyglada na takiego co potrafi zjesc sporo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sypialnia Luczbiczów
Ktoś wspomniał o sypialni Doktorostwa. Zgadzam się, jest ona szara i jakaś taka łysa! Łóżko mają stare, skrzypiące. Mogliby zainwestować w mały remoncik! I ich piżamy, ciągle te same, zapięte pod samą szyję. Krystyna jest atrakcyjną kobietą, niczego jej nie brakuje, mogłaby zakupić sobie jakąś koszulkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
ta sypialnia jest po prostu łysa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smosarski w maj
teczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i inni
Anie i jej pomysły po prostu uwielbiam! :D Też jestem za remontem sypialni Lubiczów i zmianą ich piżam! Co do Smosarskiego, wyglądał w tych bokserkach antypodniecająco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
na szczęscie nie zdazylam :) na Smosarskiego w majteczkach, zdarzył okryć się różowym szlafroczkiem. Cieszy mnie że Alicja dołączyła do "klubu pań" lubie tą aktorkę, i mam nadzieje, że będą ja częściej pokazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
a i mam nadzieje, ze nie będą pokazywac jej męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam to wszyscy ze wszystkimi się umawiają na kawę by pleść bzdury, o których można przez telefon powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ostatnio powiedzialam to samo ale chyba dlatego ciagle pija te kawki i gadaja zeby bylo co w serialu pokazac, no bo nudne byloby ogladac jak gadaja przez telefon co do corki Smosarskiego to z wyglądu myslalalam ze ona jakas mlodsza jest a Aga mowi do niej "Pani" na widok Smosarskiego przechodza mnie dreszcze nie ogladalam ani w pon ani wczoraj ani dzis nie obejrze moze sie chociaz na ten piatkowy zalapie przed wakacjami, bo jak nie to .... 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy w wakacje powtoke obejrzysz:) A Smosarski to tez na mnie dziala aseksualnie i jak adze potrzebny facet tylko do lozka to nie wiem po kiego wziela sobie takiego z niejasna sytuacja rodzinna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześka wieśniara
Byłam dzisiaj służbowo na jednej z konferencji prasowych, na której była też m.in. Powierza, czyli klanowa Czesława. Ona chyba wcale nie musi grać takiej wieśniary, bo po prostu taka jest! Ubiera się jeszcze gorzej niż Cześka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkllhjklkp
Super Kasia dziś miała teksty. Dziwne, że Ryśkowie nie rozumieją, że to nie fair wysyłać jedno dziecko za granicę, podczas gdy dwoje dzieci jedzie po raz enty w to samo miejsce, gdyby nie ten ich wujek, to by nigdzie nie pojechali...super, a Bożenka w tym czasie była by w Hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkllhjklkp
No fajna jest Zosia, tylko trochę grubawa ;). No raczej, to nie jej córka, bo to dziecko ma ok. 3 lat, a Pauliny jest raczej mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×