Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Poleńka bez zmian
Co za dziwa :-O A scenarzyści tez udani, jakbym była Ukrainką, to obraziłabym sie ciężko: co to, dziewczyna z Ukrainy nie może być normalna? Musi mieć dziwkarskie zapędy czy jak? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie, ze wolny związek polega na tym, że nie powinno jej obchodzić gdzie i z kim on spędził weekend, ale skoro on może robić co chce, to po co ja obarcza swoimi problemami, jesli w wolnym związku ustalą zasadę " mogę robić/ bywać gdzie chce" to w takim razie powinna tez obowiązywać zasada " w takim razie nie interesują mnie twoje problemy" Przecież on przychodzi do niej tylko po to żeby sie wyspać i wypłakać jej na ramieniu, nie spędzają ze soba czasu, a w dodatku bywa u niej jeszcze jego rodzina, ze swoimi rozterkami, to juz chyba nie jest związek, nawet luźny, to po prostu noclegownia. Gdyby mi facet ciągle biadolił o swojej byłej, jaka to ona nieszczęśliwa, to bym go dawno za drzwi wykopała, Aga wykazała sie wyjątkową wyrozumiałością. a Poluszki na początku bylo mi trochę zal, obce państwo itp. zaplątało sie dziewczę w nieciekawe towarzystwo ( choc wiadomo z własnej winy) ale teraz zmieniam zdanie, ta laska leci na tego starego dziadka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Agnieszka spotka się z Mironem ojcem Zosi, będzie chciał wiedzieć czy mała jest jego dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chabanina
aa takie male kłeszcyns: czy agnieszka "pieczara" lubicz ukradla koszyk do zabawek zosi ze sklepu Poluszki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie pokazali Stasię i Jeremka: czy coś cie gniecie, Jeriemiaszku? :P Ale z tą Zośką to trochę lipa, bo inne dzieci w Klanie nawijają jak najęte, a ona wczoraj powiedziała trzy słowa i tyle Dawno Ryśków nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci klanowe
Zosia, jak Zosia, mysle ze ona by gadala duzo ale jej nie kaza, ale za to starszy Pawelek a niemowa i bucowaty, a blizniaki Michala jak troche nie ten tego by byli sie zachowuja, Malgosia i to jej wczorajsze "pocalujcie sie" buahah.Nie no , ogolnie dzieciaki w Klanie nie sa zbyt dobrze dobrane, Zosia jes fajna, Kasia sie jakis czas temu tez wyrobila, bo Jaska, Bozenaki, Macka, Kamilii czy Blazeja juz z nimi nie licze,sa starsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
Denerwuje mnie postawa Beaty wobec Jacka-po co kazała mu wracać do domu skoro widać że ją drażni i mu nie ufa-co zresztą zrozumiałe. Kierowanie sie tzw dobrem dzieci nie ma sensu-bo one doskonale widzą jak jest między rodzicami. Zastanawiam o co naprawde tej kobiecie chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie wydaje,ze Beata chce dobic Jacka :P i chyba nadal go kocha.Pewnie zejda sie niedlugo. Zerszta jej rodzice tak zrobili i jest ladnie,pieknie... TAk,ja tez mialam sie spytac,czy to jakas moda na koszyk sklepowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhgskjksdf
Takm, jest moda na koszyk sklepowy. Przynajmniej w Niemczech - widzę, jak babki pomykają na zakupy z takimi koszykami jak w sklepiej, tylko obszytymi jakimś materiałem. Myslę, ze jest to o tyle praktyczne, że ten koszyk jest stabilny i jajka sie nie rozbiją ani pomidory nie rozciapią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasami zabieram na zakupy koszyk wiklinowy, bardzo wygodny. PS. napiszcie mi, jak się potoczyła ta historia z Felim, którego Gabriela przyłapała na tańcu z Leokadią.. znów nie jestem na bieżąco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ten szef Poluszki ;), to tak antypatycznie wygląda i jeszcze w tym kapeluszu, jak był, brrr coś strasznego, no ale Poluszce się podoba ;). Ale się Olki kujon zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gra w "Małego Ekonimistę" yyyyy :O na miejscu Beaty zabilabym Małgosię planszą za jej glupie namolne pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No tak Beatka wieczna męczennica, ma to po mamie ;). No dobra ma skomplikowane życie z tatą Jackiem i tatem Piotrem ;), no ale to też nie koniec świata, z dzieciakami jest ok, firma się kręci...a ona żyje jakby miała co najmniej z 50 lat, wiecznie skwaszona, jakoś inaczej powinni poprowadzić jej losy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy Małgosia powie do rodziców następnym razem 'tato przeleć mamę' :P Co słychać u Ryśków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
MYJĄ RĄCZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla klankowej
KLANKOWA Feli opowiedzial Monice ze byl w restauracji, na sluzbowej kolacji i musial zatanczyc z kontahentką czyli Leokadia bo nie wypadalo odmowic.Gabriela sie zastanawiala czy opowiedziec o tym Monice, w koncu sie zdecydowala i powiedziala ze widziala Feliksa, czy wspomnial ze sie spotkali, Monika powiedziala ze nie, na co Gabriela ze tanczyl z jakas kobieta, ale to Monika juz wiedziala i Monika pytala czy Gabriela wie cos o czym wiedziec powinna, Gabriela na to ze nie, mowi jej tylko to co widziala bo jest jej przyjaciolka i chce byc lojalna, Monika podziekowala i na tym sie skonczylo, Feli mowiac przed Gabriela Monice i sciemnianajac o kontrahentce sie wyratowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim jest facet który
opowiadał pani Steni o dzieciach w świetlicy? Scena w kuchni. Ona do niego mówi na ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Czyżby Jasiek już przechodził mutację, nie za wcześnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Uwielbiam teksty Moni i Feliego. Moni chciała Feliego zgubic w lesie, ale sie nie dal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Z Beaty robią taką samą beznadziejną postać, jak z Eli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy czasami doktor Słowik- który kiedyś leczył Jasia i chyba robił mu przeszczep nerki nie był czasem mężem Bogny (potem umarł) ? A tymczasem w dzisiejszym odcinku Beata chciała dzownić po dr Słowika ? Czy może coś mylę i Bogna była mężatką innego doktorka ? Bo jeżeli tu chodzi o tego byłego męża Bogny to chyba Beata powinna wiedzieć, że nie żyje??? skoro stale zajmował się chorobą Jasia i była na bieżąco ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,mężem Bogny był dr Ruczaj-ortopeda czy chirurg.Operował Michała po wypadku. Słowika grał taki aktor,który potem w MjM grał własciciela kafejki,w której pracowała Kinga.On ją molestował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie mi proszę
Kim był ten facet z którym pani Stenia dziś rozmawiała w kuchni o dzieciach ze świetlica? Nie kojarzę tego kolesia, ale rzadko oglądam Klan, chyba nie wymienili męża pani steni, bo tan facet jest raczej młodszy i wi ogóle nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie mi proszę
O kurczę, a czy ona nie miała męża? I teraz nagle adorator? Dawno nie oglądałam widocznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ale macie pamięć z tym Słowikiem, ja tylko jako tako kojarzę losy głównych bohaterów :). Wkurzający był ten zachwyt Poli i Stasi nad Robertem, przecież one za wiele to nim nie wiedzą, a wychwalają go pod niebiosa...I Stasia powinna zareagować, jak Pola powiedziała, że jakby jej się oświadczył taki facet, to coś tam, bez przesady młoda dziewczyna i taki stary pryk, co innego jakby jej się miłość do dużo starszego przytrafiła, a co innego wygadywać teoretycznie takie rzeczy. Mam nadzieje, że ich nie połączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×