Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość hehetoja
pierwsza wypowiedz napisalam ja, druga nie wiem kto ale tez mi sie podoba, to mogloby byc ciekawe- same dzieciaki znanych aktorow, ciekawe co by z tego wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az musialam zacytowac tak mi s
zacytowałam gdyż podpisuję sie po tym obiema rękami, a szczególnie mocno pod koncowa czescia wypowiedzi zobaczyc w serialu Olbrychskiego, jego synów, wnuki lub Tyszkiewiczowa z córkami, Szapołowska z wnusia .. długo by wymieniac w kazdym razie jestem jak najbardziej ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Rychu serfuje po necie ;), będzie miał maila, wow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w koncu Michal ma to swoje mieszkanie czy nie? Bo ciagle go widze na Sadybie. Dzis tez na obiad przyszedl i mowi ze jutro pozno wroci i ze maja rodzice blizniakow nianczyc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ma swoje mieszkanie, ale przychodzi po dzieciaki na Sadybę, bo Ela ich ze szkoły odbiera ;). Dziś Jurek mu przygrzewał obiad :D, jakby miał 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pierwszy raz widziałam w tyle że u lubiczów jest kominek zawsze widać było tylko akwarium albo kuchnię a mój mąż powiedział mi że bożenka ma szyję jak mutant wielkości swojej głowy i faktycznie taką miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja oni często sobie na wzajem podgrzewają posiłki, to mile, ale czy takie konieczne? ;) przecież sami tez potrafią, a wiele czasu to nie zajmuje :) to Lubicze maja kominek? w którym miejscu, bo nie zauważyłam, muszę sie dokładniej przyjrzeć ich mieszkaniu Do: zglaszam powyzszy post do usuniecia Mogłabyś sprecyzować za co zgłaszasz post powyżej do usunięcia i dla czego nazywasz ludzi debilami? Przecież nikt cie tu nie obraził, ani w tych postach nie było nic obraźliwego, wiec dla czego ty obrażasz innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwu
no to wlasnie mozna ogladac Kasie z mama w Klanie bo przecie ona tam gra od kolyski obok mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
zauważyliście że Kasia wyładniała? Już nie wygląda jak Tołdi z Gumisiów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to się doigrał Waldek
ne znoszę tego obleśnego,podstarzałego lowelasa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie nie wyladniala
.. dalej wyglada jak "Tołdi z Gumisiów"... i mam wrazenie ze mowi przez nos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camapri34
może ma polipy w nosie albo cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie moze
wygladac jak cztery trole, i tak gra najlepiej ze wszystkich dzieciakow, pomijajac Zosie, bo ta jest urocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Zdecydowanie Kasia gra najlepiej, tylko się zastanawiam, czy to zle na nią nie wpływa gra w własną matką, a realu są inną rodziną... A Zosia jest jeszcze za mała żeby rozumieć, że gra w serialu, traktuje to jako zabawę stąd jej naturalność, no ale jeszcze trochę i zacznie sobie z tego zdawać sprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ale dziś Leszek walnął gadkę psychologiczną o Mironie, tylko zapomniał, że każdy człowiek jest inny (porównał go do siebie) i mówił o człowieku, którego nie zna....I to Age, jak powiedział, że jakie ona może mieć problemy skoro jest ładna, miła i świetnie wykształcona :D, nawet gdyby to była prawda o niej ;), to od kiedy tacy ludzie nie maja problemów, strasznie to było płytkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
I ta przerazona mina Kryśki! :D Wyrzucić Feliksa z serialu, bo jak na niego patrzę i go słucham to mi wstyd!!! Kto pisze im taki scenariusz??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od kogo onie mieli zlapac
HiVa bo nie ~łapie( Michall i Waldek) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ten michał
Ten michał to jakiś niepoważny. Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego te dzieci są z nim? Tzn. właściwie to nie z nim, bo jemu tylko przeszkadzają w bzykaniu panienek z agencji... Czy ci jego rodzice są nienormalni? Którzy normalni dziadkowie, pracujący zawodowo, dają się tak wykorzystywać? Tylko po to, żeby synalek sobie randkował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a i ta kuchnia na sadybie
w ogóle jest strasznie tandetnie zrobiona, i w dodatku niepraktyczna. Nie mówiąc już otym, że lepienie pierogów w takiej kuchni wygląda groteskowo :D Nie mówiąc już o garnku z zupą cioci stasi - zakładając że gotuje dla siebie, eli, jurka, dwójki dzieci to trochę był malutki ten garnuszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta racja!! A z tym latającym okiem....:D ale sięuśmiałam :) W ogóle ten Klan taki...edukacyjny sie zrobił..Mycie rączek(higiena ;) ),komputer (Ryś się uczy-podstawy informatyki :classic_cool: ), robienie herbatki "MINUTKA" przez Rysia;nauka o mineralnej wodzie(wykład dzisiejszy ELI )-------ZDROWIE I URODA itd.itd.......... Normalnie ni zgine w świecie jak będę oglądać KLAN :) :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e no nie w każdej rodzinie
gotują przemysłowe ilości w garnkach wielkości wiadra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale dla 5 osób to już jest
ilość przemyslowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja wiem pięć razy 300ml
( porcja zupy) to raptem półtora litra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niby tak a jeszcze jak
oni sobie po pół łyżki nalewają, to faktycznie po co im większy garnek. Muszę też zacząć tak robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mogę juz patrzeć na błazeństwa Feliksa, strasznie mnie to drażni, wiec przełączam te momenty, dziwie się temu aktorowi, ze sie godzi na taka błazenadę, to przypomina komediowe telenowele brazylijskie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Michała to przecież niektórzy uważają za cos normalnego a nawet nowoczesnego takie umawianie się...jego rodzina chyba też...chcociaz dzisiaj ta gadka z ta panienką to jak dla mnie było dno... A Feli to jest super dzentelmen mimo ze ciapowaty, nieprawdaż? Boje sie jak to sie dalej potoczy z tą nieszczęsną Czesią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalllllllllllll
mega sztuczna i zenuajca byla scena z woda mineralizowana i gadka o jej zaletach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, ze po tym wykładzie o wodzie Elżbieta wyciągnie jakąś butlę wody i pokażą etykietkę prosto do kamery... a jednak nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×