Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Na Śląsku mieszkam ale rodzinę mam w Małopolsce niedaleko Krakowa. Jak najbardziej aniołki górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ja proponuję zaprosić wszystkie byłe Michała i byłych Kingi na wigilie :D. Macie rację już lekka przesada z np. Karoliną, czy rodzicami Kingi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina wg mnie jest bardzo taktowaną i dystyngowaną osóbką:) A że sytuacje są dwuznaczne, cóż...bardzo często w tym serialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naprawde smieszne,ze wszystkich prawie zaprosili na Wigilie.Nie wiem,czy scenarzyscie sobie jaj nie robia z widzow :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jednak nie powinni byli szaleć z Mikołajem, tylko niepostrżeżenie powinna była przynieść prezenty gwiazdka lub aniołek:) Karolina wg mnie jest bardzo taktowaną i dystyngowaną osóbką:) A że sytuacje są dwuznaczne, cóż...bardzo często w tym serialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhdgthy
przecież karoliny nie było na wigilii na Sadybie :O Bo niby z jakiej racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja też nie zauważyłam tam Karoliny. Bo gdyby tam była, nie mogłoby wtedy zabraknąć Rafalskiego. Wydaje mi się, że Karolina spędziła Wigilię sama z Rafalskim, a pierwszy dzień świąt Rafalski zabrał Karolinę i Jasia do tej restauracji za miastem (czy gdzie tam byli, whatever;) Karolina taktowna, hmmm...? Dla mnie to po prostu mała tupeciara. Wie, czego chce od życia i po trupach dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ja nie oglądałam uważnie wigilii na sadybie i uwierzyłam wam, że tam była Karolina :D, ale skoro byli tam Kuczyńscy, to i obecność Karoliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis1945
Karoliny na wigilii nie było, lecz w pierwszy dzień świąt z ojcem i bratem byli na przejażdzce i ona potem musiała odprowadzić brata do domu. Rafalski nawet był temu troszkę przeciwny, ale ona mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rychuuuuuuu
Do mnie i do całej mojej rodziny (a także znajomych) zawsze przychodził Święty Mikołaj. Mieszkamy w Warszawie i jej okolicach. Moim zdaniem Karolina wcale nie jest taktowna (gdyby taka była, to nie pojawiłaby się w Święta u Beaty w domu - przecież jest byłą kochanką Jacka). Mogła w innym terminie (i miejscu) skontaktowac się z Jackiem (chociaz uważam, że w ogóle nie powinna tego robić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina na pewno nie
jest taktowna, przecież to ona pierwsza podrywała Jacka, Jacek się początkowo opierał, ale pewnie jest dobrze wychowany i pomyślał, ze nie wypada mu odmawiać kiedy kobieta nalega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, biedny opierał się?;)...ja juz tego nie pamiętam ale bardzo podobały mi się rozmowy Karoliny z ojcem..wyglądała na bardzo dojrzałą emocjonalnie...w przeciwienstwie do niejednej bohaterki w tym serialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, fajnie, wszyscy tu prowadzą dywagacje na temat obecności Karoliny na Wigilii, a jej tam wcale nie było :D. ja nie oglądałam tego odcinka :) a z tym zapraszaniem kogo wlezie, to lekka przesada, naprawdę, przecież aż się wierzyć w to nie chce, żeby była i Zyta i Kinga, i jej rodzice, tak jakby ci rodzice np. nie mieli swojej rodziny (np. dziadków Kingi) i z nimi nie chcieli spędzić tego dnia, tylko wolą z obcymi w sumie ludźmi (niedoszłymi teściami córki, chyba tak można powiedzieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddsdsd
juz nie wspomne o tym ze kurde pieniadze nie wiem skad biora na te goscinki???? A wogole ja jetsem za tym by ktos inny pisal scenariusz w tym filmie bo dialogi sa badziewne i drętwe np powinno sie rozmawiac tak - co tak pozno debilu przylazłeś z roboty? -ile czasu downie bedziesz sciemnial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moze dialogi nie powinny b
yc az tak,,luzackie,,i beszczelne ale troche luzniejsze moglyby byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kwestii mieszkania
Ale żeście się co poniektóre uczepiły tego Mikołaja - nie zapominajmy, że akcja toczy się w Warszawie - a tu właśnie Mikołaj przynosi prezenty w Wigilię - przynajmniej tak jest w mojej rodzinie od zawsze i w znajomych rodzinach też. Jakby klan był w Krakowie - byłby Aniołek, a w Poznaniu Gwiazdor i też część by się dziwiła... Poza tym niezmiennie fajnie się czyta Wasz topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z warszawy i odkad
pamietam w mikolaja sie wierzylo lub nie:) i to wlasnie Mikolaj przynosil prezenty... pisalo sie list do mikolaja a nie do aniolka:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zawsze dzieciątko przynosiło prezenty o gwiazdorze pierwszy raz słyszałam w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o gwiazdorze słyszałam (zawsze się dziwowałam temu niezmiernie :)), o Aniołku również, ale o dzieciątku nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle, moje drogie klanowiczki - u mnie śnieg sypie, jest pięknie, cicho i biało. a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
jestem z Wawy u nas Mikolaj przynosi prezenty ale i slyszy sie ze na gwiazdke ktos cos dostal......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, Pierogi cioci Stasi...:):( na moim osiedlu tez jest dzis tak paskudnie, ze nawet nosa sie nie chce wychylic...gdzie ta zima?? A z tym Mikołajem to jednak ważne..chocby ze względu na dzieci...wg mnie w całym kraju powinien przychodzić po Bożemu- 6 grudnia, nie tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
a u nas zima na calego,napadalo i sypie dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. moje osiedle to Azory... Kurcze miec taka zimę jak co poniektórzy z Was!...nawet chciałoby się wtedy Sylwestra w miescie spędzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznań wita! u nas był oczywiście Gwiazdor u znow nie widzialam ani jednego odcinka Klanu :( juz chyba tylko dzieki Wam funkcjonuję :) u nas napadalo rano sniegu i juz stopnial, jest chlapa swięta były bezsniegowe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Śnieg roztopił się, nie lubię takiej pogody, bo mokro i czarno. Karolina chyba wciąż kocha Jacka, bo chce zostać w Polsce. Ławecka będzie miała kłopoty, bo nie dała pieniędzy dedektywowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×