Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ale lipaaa
Zgadzam się czepiacie się, czy Gwiazdor czy Mikołaj, czy coś jeszcze innego ;). Jacek to ogólnie ostatnio tylko ma pracę każdemu znajdować wcześniej ta sekretarka od Donaty, teraz Karolina. No i doradca Ryśka w sprawie kredyty ;), ale to akurat co innego i bardziej zrozumiałe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Zgadzam się czepiacie się, czy Gwiazdor czy Mikołaj, czy coś jeszcze innego ;). Jacek to ogólnie ostatnio tylko ma pracę każdemu znajdować wcześniej ta sekretarka od Donaty, teraz Karolina. No i doradca Ryśka w sprawie kredyty ;), ale to akurat co innego i bardziej zrozumiałe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikam ile wlezie
dziewczyny mnie denerwuje Michal Wszyscy kolo niego lataja,podtykaja obiadki,dogladaja dzieci a ten ma wiecznie skwaszona mine:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
klikam ile wlezie- a TY nie mialabys skwaszonej miny? wypadek, niepelnosprawnosc, koniec kariery, wpadka- 2 niechcianych dzieci, brak milosci, brak kobiety (oprocz przelotnych romansow). no i z czego on ma sie cieszyc?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
E nie przesadzajcie Michał się zmienił ostatnio lubię go oglądać, w odróżnieniu od Kingi, która jak przyjechała z tego Berlina, to chrzani, jak potłuczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajka
Ja też nie znosze Michała. Taka pierdoła. Wiecznie cos mu nie pasuje. Paskudny typ. Wrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało powiedziane, jak dla mnie urwał się z choinki!!! Powinni coś zmienić w tym scenariuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuj stefan
a czemu rodzinny prawnik byl w swieta w okularach przeciwslonecznych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuj stefan
bo jest cool buahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Co do wpadek, to nie uważacie, że dziwne, że taka inteligencja, z dobrych domów, a Beata zaliczyła wpadkę, Michał, no i Aga....;), czyżby im rodzice nie powiedzieli skąd się biorą dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
bo pewnie "te sprawy" sa tematem tabu w ich domach i z dziecmi o sexie nie rozmawiali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuj stefan
i co z tego, ze inteligencja? kazdemu moze sie zdarzyc ;) co z tym wujaszkiem wy mi powiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Wiesz komuś się może zdarzyć, ale tam się prawie każdemu zdarza, tylko patrzeć, jak Olka wpadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuj stefan
mnie sie wydaje, ze pierwsza bedzie bozenka ;) albo lepiej... macius i martynka. nudny sie ten serial robi niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Bożenka będzie miała własną chaciędę ;), to może się wydawać za Karola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
ale lipaaa Bożenka będzie miała własną chaciędę , to może się wydawać za Karola ????? chyba umknął mi wątek Hacjenda – nazwa używana dla określenia dużego gospodarstwa rolno-hodowlanego (plantacja) lub posiadłości wiejskiej w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej, a także dla samych zabudowań (zarówno mieszkalnych, jak i gospodarczych) w tym gospodarstwie lub posiadłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Oj o mieszkanie chodzi pewnie je kupią, bo Graża dostanie ojcowiznę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
no co TY?! Graża dostanie ojcowizne? kurcze widocznie tego nie ogladalam. widzialam tylko rozmowe Pawla z Krystyna i Paweł nie byl chetny by porzyczyc Ryskowi pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wuj Stefan to miał okularów przeciwsłonecznych, a zapewne okulary typu fotochromy, czyli takie okulary optyczne, które pod wpływem silniejszego światła same się ściemniają, żeby wzrok światło nie raziło. A teraz wyobraźcie sobie taką sytuację - mają kręcić scenę, gość odpowiedzialny za oświetlenie wali reflektorem po wuju Stefanie... no i jakie on miał mieć te okulary jak nie mocno przeciwsłoneczne :P Apel do scenarzystów: zamienćie panowie wujowi Stefanowi okulary na zwykłe, bo to jest jawny wygłup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Poniedziałek 13:05, odc. 1810 Po wyznaniu Michała Zyta niepokoi się reakcją swego ojca. Jest pewna, że ten każe jej zerwać zaręczyny. W biurze Renata nie odzywa się do męża, a i Antek unika wszelkich z nią kontaktów. Rysiek wciąż waha się, co zrobić z pieniędzmi Grażynki za ojcowiznę. Mężczyzna myśli poważnie o rozbudowie firmy. Proponuje Mariuszowi, by został jego wspólnikiem. Prawnik sugeruje Agnieszce, że single nie potrzebują stowarzyszenia i klub w zupełności wystarczy. Leszek wraca do domu i zastaje Bognę w bólach. Razem jadą do szpitala. Michał zwierza się matce, że według ojca Zyty jego synowie są przeszkodą dla ich związku. Leszek zawozi Zuzię do Pawła i Krystyny, a sam wraca do szpitala. W drodze odbiera telefon z informacją, że Bogna urodziła syna. Za tydzień będzie o ojcowiźnie Graży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
wow:) w klanie to kazdy problem tsk czy siak sie rozwiaze:) a Rysku firme chce rozbudowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Też miałam kiedyś fotochromy, gówno to niesamowite, dałam się namówić optykowi, bo powiedział, że nie będą w zimie parować, jak będę wchodzić z dworu do ciemnego pomieszczenia. Oczywiście parowały, no i najciemniejsze były pod wpływem słońca na dworze w zimie, a nie latem, kretynizm totalny, do tego drogie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
do ciepłego pomieszczenia miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
To dziecko Bogny i Leszka, to wcześniakiem będzie i to sporo za wcześni się urodzili, chyba że o czymś nie wiem. Pamiętacie żeby mówili w którym teraz jest miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
nie pamietam, ale Bogna maly brzuch ma... pewnie nerwy zwiazane z odwiedzinami siostry wplynely na wczesniejszy porod. a Aga co kombinuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No dopiero niedawno zaczęli pokazywać, że ma brzuch ;). Kolejny genialny pomysł na interes w klanie klub singlów Agi, to już nie wiem, co głupsze pralnia Kingi, czy to Agi. Jak sądzicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
Aga to juz nie wie za co sie zlapac. tak zakochana byla w dziennikarstwie i jakos jej przeszlo:O u tatusia juz nie pracuje? Kingi pomysl z pralnia byl tez dziwny- moze tylko studenci by z niej korzystali. ludzie w Polsce sa przyzwyczajeni raczej do prania w domach. to nie USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
W mieszkaniach wynajmowanych też są pralki, rzadko się zdarza, że nie ma, w akademikach też są, więc nie wiem o co biega :D. Myślałam, że chociaż Jurek zjedzie ten pomysł, bo on bywa szczery w takich sprawach, bo to że rodzice kingi pieją z zachwytu, to się nawet nie dziwię, bo to ich córeczka... Pracuje u tatusia, ale wiadomo potrzebna tam jest jak 5 koło u wozu, to co ona robi, to można zrobić w domu wieczorkiem raz w tygodniu...No właśnie takie ciele z Agi zrobili, wcześniej była bardziej przedsiębiorcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
mnie w klanie irytuje to ze wszyscy sie ze wszystkimi znaja i ladza ich dziwne relacje np. romans Jacka z siostra jego syna:O; Kinga jest z wujkiem ojca swoich dzieci; teraz pewnie jeszcze byle kochanki Jacka beda ze soba pracowaly-Karolina i Donata:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×