Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Anija Rubik2525 ---> też zwróciłam uwagę na ten głos w rozmowie Oli i Norberta, w Klanie w scenach na świeżym powietrzu i nie w studiu podkładają głos nagrany później, stąd tak to dziwnie się potem słyszy :) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anija Rubik2525
I tak w ogóle,to mogliby zmienić początek Klanu(chodzi mi o te uyrwki bohaterów,zdjęcia).A tu niezmiennie od początku Klanu ciągle ten sam początek.Jakoś dziwnie się patrzy na Marie i Władka,którzy już odeszli.Mała Olka,Aga,młodzi Ryśkowie,itd.Jedynie zmienili Michała i Beatę,ale to właśnie ze względu na zmianę bohatera.Na jaki serial nie spojrzę,to wszędzie są zmiany początków(NINZ,MJM,PM),tylko tutaj od tylu lat ciągle to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anija Rubik2525
Ach,rozumiem,dzięki za wyjaśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saga O Ludziach Lodu
"sunia__agunia Ja nie dawno odkryłam sagi. Przeczytałam Hannah a teraz czytam Sagę o ludziach lodu Takie bajkowe na odprężenie (...)" Ja przeczytałam całą Sagę o Ludziach Lodu, a właściwie wchłonęłam ją ;) Dwa dni zajmowało mi przeczytanie 1 tomu :D A teraz, po około roku, czytam ją od nowa :D A co do głosu Olki i Norberta, to już nie pierwszy raz ich głosy "nie pasują" - kiedyś tez to zauważyłam w ich rozmowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saga O Ludziach Lodu
Anija Rubik2525 ---> zgadzam się z Tobą - ten początek to już dawno powinni nowy nakręcić :/ Obecny stał się już nudnyyyy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co choruje
profesorowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stwardnienie rozsiane
(chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie podoba ze to sa
normalne ( w moim pojeciu), zyczliwe rodziny,ze Olka sie uczy, Jasiek nie buntuje itd - u mnie jest podobnie. A o ile Paschalska w Czikulince byla tragiczna , uwazam od poczatku,ze gra bardzo naturalnie, wg mnie jest jadna z najlpeszych tu aktorek, w odroznieniu od Trojanowskiej chocby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paschalska nie jest
aktorką, od tego trzeba zacząć! I niestety to widać! Powinna grać córkę Trojanowskiej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gorączkuję się, a Ty klankowa nie masz racji - ktoś właśnie DOKŁADNIE tak napisał, że Antek Michała ma imię po Zaburzańskim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewemka -
ktoś napisał dokładnie tak: imiona w Klanie się powtarzają: Władek i Antek - trolle od Michała noszą imiona jak śp. dziadek Władysław i Antek Zaburzański a JAK Antek Zaburzański, i PO Antoku Zaburzańskim to chyba różnica, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek jest ZabuŻański
nie ZabuRZański - bo jest zza Buga, takiej rzeki:) Dawno temu pamiętam jak wyjaśniał to Renatce, jeszcze jak zaczęli razem pracować w firmie spedycyjnej (początki Klanu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i Zabużański, tylko dlaczego jak wpisać w google przez ż, to wyskakuje.. czy chodziło ci o Zaburzański? ja się skłaniam ku pisowni Zabużański, ale kto tam dojdzie z nazwiskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewaemka5
to Ty nie masz racji, bo nikt nie napisał, że imię Antek jest po Zabużańskim, tylko że to imię się powtarza, że jest Antek Z. i Antek troll od Michała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolle i imiona
trolle maja imiona po dziadkach, byla o tym mowa, jeden jest Wladek po dziadku Lubiczu a drugi Antek po dziadku ze strony Kingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie problemy ooo
lepiej wyjdzcie z dzieciakami na spacer, słońce świeci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idę zbierać pranie
Padłam ze śmiechu po tym,jak przeczytałam,jak ktoś napisał,że jeden z trolli Michała ma imię po Antku Zabużańskim :D Haha,dobre. Niby dlaczego ma mieć imię po koledze dziadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może ja wyjaśnię bo od mojej wypowiedzi się zaczęło chodziło mi o to, że imiona się powtarzają i podałam przykłady czyje, a nie o to, że troll Antek ma imię po Antku Z. z firmy Jerzego (byłoby to z grubsza bez sensu) a jak się pisze jego nazwisko przez Ż od Buga czy przez RZ od burzy to nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canduuuuuuuu
Ale dziś ekologicznie się zaczęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canduuuuuuuu
Riczard na wykładowcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaaaaaasasasasasa
Zauważyłam,że ostatnio Klan jest bardziej jakimś ekologicznym krótkim filmem,mającym na celu naukę i przyswajanie ludziom pewnych spraw,niż serialem obyczajowym :/ Ale dzisiaj Ryśka wzięło na amory,haha :D Zachciało się chłopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Rychu walnął pogadankę Maćkowi o ekologii ;). Później chciała z Grażynką poswawolić, a tu nic ;). Przyszła kryska na matyska na Feliego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopina się postarał, kolację uszykował, a tu taka wdzięczność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee, ten Rysio to całkiem
yntelygentny facio ;) Obliczanie objętości brył to dla niego pecha! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywaaa
Szkoda by było Feliego, jakby nie ustawił tego przetargu, a tak sam się wkopał on ataki wyga stary ;), no ale jak ktoś ma we krwi kombinowanie, to nie może się powstrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywaaa
Graża się zdecydowanie za mocno wyemancypowała :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna przeżywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazyna jak dostała biżuterie od męza, to nie chciała jej nosić, bo niby nie miała gdzie, a teraz do profesora co dzien w innych kolczykach śmiga :) T. Stockinger za wypadek dostał prawdopodobnie rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata i 10 tysięcy złotych grzywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka poszła spać
i odrzuciła końskie zaloty Rysia! Zauważam dziwny paradoks - odkąd Rysiu założył fartuch i zajął sie domem, z zachowania zaczyna stopniowo przypominać samca alfa: - burczy jak nie ma obiadu - zrobił sie podejrzliwy / zazdrosny? - chce zdominować Grażynke - chce mieć wpływ na wszystko - przeżywa, że Grażynka pracuje, bo powinna siedzieć w domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×