Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość e-cinka
ta muzyka na turnieju do ktorej tanczyli byla masakryczna......i wogole watek do bani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomatopejaa
Z tą Ławceką to by już dali święty spokój, to już się robi nudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Zgadzam się wątek Ławeckiej ciągną na siłę, tak samo jak wątek Leszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delicje i Monday - Wednesday - Tuesday Cześki -> to było straszne !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysleccc
cesia do tego niemca po polsku ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma takiej nazwyyy
w TT napisali o tych całych trzech siostrach Von coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladaczka
dzisiaj Graża znowu była w pytaniu na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaasiczkaaaa
Gdy Cześka powiedziała,,Dzisiaj miałam więcej szczęścia,niż rozumu''to myślałam ,że padnę ,hahaha,cóż za poczucie humoru ;] Tak się składa,że ona rozumu to w ogóle nie ma hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graża/Małgorzata/byławAleii Gw
ona jest madra babka-podobała mi się .Ciekawe jak poradzi sobie z profesorkiem który emocjonalnie próbuje ja omotać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata nie chce
grać w serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka jest sama jak psycho
To jak Olka daje soba manipulowac i rzadzic Norbertowi to przesada. Raz ze weszla biznes a wszystkie spotkania biznesowe zlewa bo Norbert to , Norbert tamto.Dwa ze jak w koncu idzie na takie spotkanie to on lezie z nia, nie wiem po co skoro to biznesowe spotkanie. On mowi ze koles co tam siedzi siedzial z nim w psychiatryku i to seksoholik, i co z tego, co mysla ze on je tam wszystkie "przeleci" ? I koles siedzial w psychiatryku to jest zle i Olka z nim obcowac nie moze ale ze sam Norbert siedzial i sie zachowuje dziwnie to widac dla Norberta jest co innego, zreszta widac dla Olki tez i to co robi Norbert jest ok ale seksoholik jest ble i dla Norberta spotkanie, kolejne olala. Powinny ja wywalic z tego biznesu, zreszta widac juz ze Aga sie zaczyna wkurzac bo widzi to ze Olka tanczy jak jej Norbert zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Klanu nie oglądam ostatnio :( dobrze, że chociaz forum poczytam, więc piszcie, piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz oglądam Klan...
i leje z Czesi :D sekretara z niej, że hoho :D Jej angolski (bo nie angielski) jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monimałgoni81
Strasznie lubie czytac to forum, mimo iż Kalnu już dawno nie widziałam. Jak dla mnie troszkę za wcześnie. Nie wyrabiam się do domu. Buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaemi
MoniMałgoni nic nie tracisz. Już tak naciągają, że szok. Też kiedyś przez rok nie oglądałam, bo pracowałam do 18stej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mnie zastanawia co kierowało Bogdanem, że zaproponował prace Cześce. Podśmiewał się z niej razem z Moniką, a teraz ja zatrudnił. To już nikogo bardziej kompetentnego nie było? Związkowi Olki i Norberta nie wróżę długiej przyszłości. Pewnie się cos wydarzy i Olka ucieknie od niego ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł i Bogna
Fajna para byłaby z Pawła i Bogny! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
O co chodzi z feliksem i kasą, którą dzisiaj dostal od jakiegoś faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naciągnął go na
łapówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tego co wiem to
Feliks już niedługo pogra w Klanie bo zostanie aresztowany za łapówkarstwo i pójdzie siedzieć. A szkoda, taki z niego pocieszny głupiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z powyższą
opinią:DTaki z niego fajny głupolek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allllle Rysiek walnął dziś focha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert jest
naprawde chory:-o Taki zaborczy i do tego oszust.. Ten klan to dziwny sie robi,takie cieple kluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, szkoda mi Feliksa, ja go lubiłam :( to nie będą go już pokazywać wcale? to jego zachowanie, czyli udawanie przez dwa tygodnie, ze pracuje było co prawda idiotyczne - jak dziecko, co chodzi na wagary i się mamy boi, ale i tak go lubię. Olka wreszcie niech przejrzy na oczy - Norbert wczoraj wyglądał wręcz niebezpiecznie - to jego spojrzenie :D a śmiech chłopaka, co go pomówiono o seksoholizm, dobre to było. Olki chichot rzeczywiście idiotyczny, dlaczego ona wydaje z siebie taki chichot w zupełnie nieodpowiednich momentach? co poza tym było, zupełnie nie pamiętam... a, Grażynka została dłużej w pracy, Rysio był u klientki, która opowiadała o tym, jak to w szpitalu widziała pielęgniarkę obściskującą się po nocach z pacjentem, Rysio zaczął żywic podejrzenia.. oni zawsze tak głupio prowadzą rozmowę przez telefon, ze osoba stojąca obok doskonale wie, o co chodzi czytałam, ze to Darek z Klanu układał choreografię do występu Polski na Eurowizji. niestety, dopadli, jak zwykle zresztą ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Też lubię Feliego, sympatyczny błazen ;). Wątek związku Olki jest ciekawy już pomijam fakt, że ciągle źle trafia...Jak kto w którymś odcinku powiedział Paweł teraz będzie miał problem w odróżnieniu współczucia od uczucia...Teraz niby jest zdrowy, ale i tak zachowuje się dziwnie, Olka nie ma w nim oparcia, więc pewnie i tak się z nim rozstanie, prędzej czy później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola sama trafi
do psychiatryka, bo jest uzależniona od Norberta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
O cholera, Moni zaraz zacznie pić! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek jest
zazdrosny o Grażynę. Od kiedy bierze się ślub gdy są trufle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×