Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ziuta.b.
wiecie, że bogna i leszek w życiu prywatnym coś kręcą ? ktoś ich przyłapał i zrobił im foty. od dawna patrze na ich gre w serialu i widać, że coś ich łączy. Ciekawe co będzie jak mąż się dowie, prywatnie mają 3 dzieci. szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Bogna jest żoną emiliana Kamińskiego a to facet dobrze po50-tce.Niedawno był z nimi wywiad są bardzo szczęśliwą rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę mi powiedzieć
dzięki za wyjaśnienia dot surowców w firmie Beatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuta.b.
skąd wiesz, że są szczęśliwi ? Bo tak mąż powiedział w wywiadzie ? :) Naiwna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _podróżniczka_
Mi też ich spojrzenia śmierdzą. Bez kitu, to się widzi. Ich coś łączy. Już się nie mogę doczekać jak burza się rozpęta. Mam znajomego co hobbystycznie robi zdjęcia znanym osobom i czasem stara się coś sprzedać. Wiem od niego, że ktoś sprzedał zdjęcia do gazety. Sam żałował że nie wpadł wcześniej na ten trop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Sieńczyłło i Kamiński mieszkają w Józefowie, obok moich znajomych. Są bardzo sympatyczną, szczęśliwą rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość by fergie
Pozory mylą jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co jeszcze?!
A słyszałaś, że Grabarczyk codziennie bzyka Bursztynowicz, a Stockinger Kotulanke?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ogladam klan, ja pierdziele, ale porazka :O chodzi mi oczywiscie o przyszlą zonę Michala- sztywną Zytkę :classic_cool: A Michał jest po prostu bezczelny, na własnym wieczorze kawalerskim spozywał alkohol !!! Przecież to nie mieści się w moralnych granicach naszego społeczenstwa :O A swoją drogą, bo nie ogladam regularnie, a dzisiaj tylko kawalek, to ten Michal mial dwuosobowy wieczor kawalerski? A Zytce nikt nie zrobil panienskiego? W sumie z takimi poglądami to bym sie nie dziwila A no i slynny pan pulkownik, mam pytanie, on jest na emeryturze prawda? Skonczyl czynną sluzbę, więc nie rozumiem dlaczego nie może się ubrać pom cywilnemu, tylko lazi po Warszawie w tym swoim mundurze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
To nie był wieczór kawalerski, tylko spotkanie z Waldkiem...Przecież scena z pułkownikiem ewidentnie dla śmiechu, to był jego sposób na rozwiązanie umowy ;) Tak jak pisałam już dawno Olka zobaczyła orgię u Pączka i biegiem poleci do Norberta ;). Mnie to zawsze śmieszy, że jak biadolą obie u Agi w kuchni, to wychodzą na takie ułożone, grzeczne panienki z zasadami ;), a ile to juz dziwnych związków mają za sobą obie anielice? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Zawsze podziwiałam Kotulankę za to, jak świetnie potrafi zagrać wzruszenie, smutek! Chyba nawet lepiej niż radość! :) Wystarczy kilka sekund i Ona już ma łzy w oczach! Pamiętam scenę z parku, kiedy Krystyna powiedziała już Pawłowi, że ma raka piersi. Po badaniach pojechali do parku, rozmawiali, Krysi ciurkiem łzy leciały, Paweł zapewniał, że ją kocha i będzie z nią w każdym momencie. Scena była tak wzruszająca, że aż mnie łezka poleciała! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaasakkrraa
noo Zycia mnie dzis rozwaliła:D ja na jego miejsu to bym sie zastanowiła nad tym slubem powaznie:) widac ze zrobi z niego pantofla masakra haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
jej... to sie duzo dzis dzialo a ja nie ogladalam :(..mi sie Zyta od poczatku nie podoba,jest sztywna jak jej tatus,chlodem od niej wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
a Krystyna zawze na Zosie mowi-Zoska,a na Pawelka-Synu:) Za to na Olke-dziecko drogie lub Olenko..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
Do Michala bardziej pasowala jego jedna z dawnych dziewczyn grana przez Kasie Zielinska Zyta nie pasuje do niego wogole Ona pasuje na stara panne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natchniona :)
w sumie ta Bogda by pasowała do Leszka prywatnie, jak myślicie ? Mi się to nawet podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
jaką dziś pan Paweł Lubicz miał piżamkę :D hehe. w sumie nie oglądam tego często, ale z tym serialem to jak z modą na sukces, wystarczy obejrzeć jeden odcinek i wszystko sie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładną pościel
mieli, gdzie można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ikea, albo coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna!! nie widziałam orgii! mam czego żałować? napiszcie mi, co tam było, Pączek w staniku? kurcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie byla taka orgia
ze ho ho!!! ze olka tam nie zemdlala to ja sie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
w poniedzialek obejrze sobie powtorke tej niesamowitej orgii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzydniowa grypa
Był na drugiej stronie, bo w klanie się teraz mało dzieje...kiedy wielka akcja z Ryskiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok, na górze stanik, a na dole co miał? pewnie nie pokazali? :D dzięki sunia agunia :) no doprawdy, co za strata, ze te go nie widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepiacje sie zyty
a ja ja rozumiem i popieram! w koncu to ona siedziala w domu z dziecmi michala a ten przylazl zalany :O tez bym sie wkurzyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×