Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość durna baba i tyle.
nie no jasne to już facetopwi na piwo wyjsc nie mozna haha:D i w odrwotna strone, bo czasem tez się tak zdarza. nie wyobrazam sobie zycia ze nie moge ze znajomymi na piwo wyjsc:D porąbało tą Zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durna baba i tyle.
a orgi zasdnej nie było, nie macie się co napalać, bardziej to przerysowali i zapowiadali ze nie wiadomo co tam się będzie dzialo. a w gruncie rzeczy co, jakieś laski nawet nie rozebrane tylko poprzebierane pączka za rękę prowadziły., co innego jakby się tam bzykali wszyscy na raz, a tu nic wielkiego się nie stało, tym bardzoiej że Olka to nie dziewczyna Pączka wic on se moze robic c o chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac ze scenarzysci klanu
to jakies strare dziadki dla ktorycho orgia jest facet w staniku zalozonym na bluzke z kilkoma pannami...Bozesz Ty moj kochany, toz to sodoma i gomora!!! ja to bym sie posilaka ze smiechu jakbym zobaczyla jakies znajomego na takiej imprezie, a Olka jakas dzika, uciekla jakby conajmniej tam byl seks grupowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi się śmiać chcialo z teg
no ja właśnie dlatego tak wcześniej napisałam że żadnej orgii tam nie widziałam, jak to w gazecie pisali a dziewczyny się nakręciły i potwierdzają jeszcze że orgia:) ja tam też bym się ze śmiechu posikała chyba hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majtasy też pokazali, chyba różowe z trąbą słonia ;) A Zyta bardzo dobrze zrobiła, przecież sie na Michała jakoś strasznie nie obraziła, po prostu przedstawiła swoje stanowisko w sprawie alkoholu, lepiej tak niż gdyby siedziała cicho a po ślubie robiła mu dzikie awantury. Teraz Michał wie na czym stoi, może sie żenić albo nie, ale przynajmniej potem nie powie, że o niczym nie wiedział :) poza tym Zyta jest jedyną kobietą która potrafi mu sie postawić, a nie jak te wszystkie inne, poczynając od mamuśki Eli, kończąc na tej przedostatniej co go dla byłego zostawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m jak masakra
malina - ona grała mężatkę, miała synka w wieku około 7-9 lat i męża. Ten mąż ją chyba bił albo psychicznie się znęcał już nie pamiętam. Aha i ona miała wtedy długie, zwykłe włosy w kucyk związane, taka mysza ;) a nie ruda sex bomba jak teraz :D pewnie dlatego jej nie kojarzysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M, jak masakra, bardzo Ci dziękuję. 🌼 Jakoś nie pamiętam jej, ale ja Klan z przerwami oglądałam. Pewnie wtedy ten wątek był. Muszę spokojnie myśli zebrać, może coś się przypomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postac grana przez Zielińską miała na imię Natalia Kotulanka czasem do Pewełka mówi "synuniu" - tez fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvgtthj
ja zawsze mowie do swoich synow ,,synuniu,, nawet zdziwiłam sie, kiedy usłyszałam, ze Kotulanka tak mowi, to bardzo rzadkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Klan robi sie zły, agencja towarzyska, zwerbowanie Niny, kłopoty Leszka, "orgie" Pączka, zło goni zło ;). W sumie, to dobrze że nie pokazują tylko grzecznych idealnych rodzinek, choć ta cała heca z Leszkiem jest moim zdaniem zbędna, mnie to tylko drażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
alez ta Olka kocha Norberta,coz za poswiecenia;) caly dzien go szukala..A Kinga jakos gorzej wyglada,moze w ciazy jest prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Przecież była w ciąży, jak zniknęła z serialu, niby wyjechała do Niemiec, teraz raczej nie w ciąży...Ale ona jest beznadziejną postacią, mam nadzieje, że dzięki temu, że nie wyszła w końcu za Michała nie będą jej za często pokazywać. Bo ona chce być normalną matką :D, to niech się zachowuje jak normalna, a nie nowa kuchnia jest ważniejsza od dzieci... Śmieszy mnie, to uwielbienie w serialach do delicji, jakby dalej wszystko na kartki było :D. Wiem, że to reklama, ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ten nagły zwrot Olki do Norberta znów wygląda tak, jakby rozczarowała się Pączkiem i biegiem do Norberta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocha bardzo. Podziwiam to jej poświęcenie. Ale czy warto?:( Fajny był ten spotkany w recepcji chłopak. Uczynny, grzeczny, widać dobrze wychowany i do tego przystojny. Oj Olka, Olka! Gdzie Ty masz oczy? Oczywiście Denatkę z tatą Piotrem musiała Karolina nakryć. Mała jest ta wasza Warszawa.:D Coraz bardziej widać, że chłopcy Michała źle dobrani. Starszy bliźniak już chyba w mutację wchodzi.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga chce byc dobra matka
smiech na sali :D ciekawe gdzie byla do tej pory? jakos nie bylo widac, ze specjalnie teskni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Aż chamsko zabrzmiało, że nie zabierze ich w pt, tylko w sb... No tak Ela się wszystkim, co reklamowali zachwycała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zajmie sie dziecmi bo
przeciez remont kuchni i dzieci w dodatku to juz za duzo dla niej... warszawa jest mala? a co powiesz na to ze kinga wyjechala do niemiec i zakochala to w bracie jurka.. to dopiero przypadek... a swoj droga.. wujek bierze sie za dziewczyne bratanka.. a fuuuuu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m jak masakra
Zapomniałam, że wzorem klanu jesteśmy na per pani, a więc: Pani malino ;) - aktor grający męża Łucji grał też w na wspólnej. Ja go właśnie stąd kojarzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m jak masakra
Aż się poczułam szanowna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina84
Aktor grający męża Łucji to Andrzej Deskur :) Gra też w Majce i ostatnio występował w TzG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m jak masakra
aaa właśnie w majce! Zapomniałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja jakiś czas temu widziałam Deskura w spektaklu Zamknij oczy i myśl o Anglii w teatrze Bajka. Uważam, że dobry z niego aktor! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×