Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość klano-fanka
tak sejf dobry: rozumiem i zapamiętam to! ;) Przypomniała mi się rozmowa Krysi i Pawła sprzed 10-12 lat? Paweł zapytał Krysie: jak wy ze mną wytrzymujecie, na co Ona, że są dwa sposoby, można się do niego przyzwyczaić, a bardziej emocjonalny, można pokochać tyrana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też byłam w szoku
ale on jest dla mnie bardziej marudą-egoistą niż tyranem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Wcześniej był tyranem, teraz jest marudą-egoistą ;) Wiek robi swoje, nie?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też byłam w szoku
no to się trafiło Krystynie ;-) ciekawe jaki będzie za kolejnych pare lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
wyobrazacie sobie klan za 10 lat? Pawełek i Zosia po studiach? A Olka byc moze dalej wieczna studentka..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
miialo byc za 20 lat:) Bo za 10 to będzie licealna mlodziez:) Mogliby z Olki zrobic mloda mame Byloby ciekawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Młodą mamą to Olka mogła być jakieś 7 lat temu ;) Swoją drogą, jestem bardzo ciekawa, ile lat będą jeszcze emitować klan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie,,,
Ola ciągle studiuje i studiuje. końca nie widać. pracy też nie widać. sielankowo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ile olka ma lat w filmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, ze Zosia chodziła już wcześniej do przedszkola i co niby z niego wyleciała, ze teraz szukają kogoś do opieki nad nią, zresztą wydaje mi się, że skoro Aga ma niezłą posadkę u ojca, to stać ją na prywatne przedszkole i niech nie biaduje, że w takim miejsca nie ma, w stolicy prywatne przedszkola wyrastają jak grzyby po deszczu (nawet Czesia ma zamiar rozkrecić taki interes), więc na pewno jak by się pokręciła, to i by miejsce gdzieś się znalazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorra
młodą mamę to z Bozenki by mogli zrobic :P Ola już trochę za stara. Ostatnio nie ogladałam klanu, wic nie wiem, jak Norbert sie zachowuje u Lubiczów, ale ogólnie ja bym dla swojej córki życzyla sobie chłopaka, który raczej nie ma chorób psychicznych. Szkoda takiej chorej osoby, ale trudno sie dziwić rodzicom, ze chcieliby dla swojej córki bezpiecznego i stablinego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy Fair co ty bredzisz?
jakie imie ma po Surmaczowej? Po prostu dwie Anie w serialu.. a co moze troll michala - antek ma imie po tym mezu renaty co pracuje z jurkiem? ale zes teraz doyeb........ala.... naprawde buhahahahahahahahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka to juz stara dupa i na mi
jak nie nadaje.ma 25 lat zdaje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka to juz stara dupa i na ml
oda matke sie nie nadaje,ma 25 lat chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale akcjaaa
Ryśku jako superman:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze ale ten odcinek
byl zaskakujacy! prawie jak kryminalni a nie klan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Okazuje się, że Nina to Rysia córka z poprzedniego szemranego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ryśku szacun normalnie ;). A poważnie, to żeby tak w realu komuś się chciało czyjeś dziecko ratować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Rysia z Klanu
Rysio powinien dostać order uznania od Komora:classic_cool: Gdyby nie to że wiedzialam o czym będzie dzisiejszy odcinek pewnikiem posikałabym się przed TV Ale oczywiście kumple Michała musieli zamówić panienkę akurat z TEJ agencji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Chyba się im pomylił kinderbal z wieczorem kawalerskim te czapeczki i grzeczne picie piwka w kuflach ;). Nie no już naprawdę nie zderzże tych pseudo bliźniaków, ta różnica wzrostu, ale poza tym ich lubię :D Cześka jak już się przedstawiała ten babce, masakra...to jej imię i nazwisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
suania też nie rozumiem czemu stracił wzrok, ale pewnie się okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Rysia z Klanu
Pewnie oślepł dlatego że był po wylewie, zestresował się facet i taka reakcja. Ciekawa jestem czy w coś przydupią czy jak? Jak to się stanie że on trafi do szpitala? Co z Niną? Jej też cos się stanie? Kurde, jaki ten Klan ekscytujący:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale błaza
ciekawe, że uprowadzona dziewczyna akurat trafiła do warszawskiego burdelu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No trochę dziwne, że w Warszawie, wątek nie spójny, ale za to sam czyn Ryśka bardzo chwalebny :). A właśnie Cześka przypomniała o studiach Graży, to ona je chyba w końcu rzuciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
no tak-swiat jest maly a warszawka jeszcze mniejsza Szczegolnie w klanie.. Jeden wujek adwokat,jedna restauracja-Moniki,jedna klinika-Pawła i jedna apteka-Elzuni;) aha..i jeden psycholog czy tam psychoanalityk Rafalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale błaza
i jeden malarz-tapeciarz - Rysio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ten butik Agi, to w sumie fajny pomysł, bardzo do niej pasuje, tylko oczywiście pokazane jest to, że to od tak się robi ;). A przecież projekty, kupno materiałów, szycie, kosztowne to jest...Mam nadzieje, że to będzie wątek na dłużej. Bo bez przesady, ale ta jej pseudo praca w Elmedzie, to tak na siłę była, jest, tak naprawdę dodatkowe zajęcia na góra kilka godzin w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×