Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość maajkkaa
Tak wieje od niej chłodem, że aż mi zimno _____________________________________ Pobieraj i oglądaj filmy bez ograniczeń z MegaVideo i VideoBB: http://skocz.pl/filmybezlimitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85serial
Czyzby nikt dzis klanu nie oglądał :> Jungowska zaczyna mnie denerwować w tej roli. Wiadomo z jednej strony chce odciągnąć Ele od ciągłego myślenia o Beacie, ale kto normalny poszedłby biegać, czy na imprezę gdy zaginęło jego dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo sympatyczny wywiad
cieszy mnie, bo choc na Kai ludzie psy woieszaja,mnie zawsz sie podobała w roli Olki. jej tylko Czikulinka niewyszla, poza tym jest ok. Lubie wszytkich milosnikow zwierzat, wiec u mnie wielki plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak tam Rafałek? Wyruchał już
panię profę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie Paschalska w ogóle nie podoba,przez tyle lat nie nauczyła sie grać :O Mam wrażenie,ze ona nie gra tylko po prostu jest sobą i mogę się założyć,że nie umiałaby zagrać innej roli,to co to za aktorka :O i tak sztucznie mówi Przystojny ten facet Agnieszki ;) podoba sie Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pawełek wypytuje Pawła o tradycje wielkanocne. Szczególnie interesuje go temat strzelania na rezurekcji. Krystyna szykuje kurtkę syna do prania. Z kieszeni wysypują się drobne kuleczki. Eksplodują, kiedy Paweł przypadkiem na nie nadeptuje." Nie mogę się już doczekać tego odcinka!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Cyrwus
Ja też nie mogę się doczekać jak Krysia ze strachu popuści w majtki a potem z nerwów nakoorwi się koniaczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, zapomniałam o Klanie, a siedzę cały czas koło telewizora, zgroza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wczorajszym odcinku Klanu Grażynka z Ryśkiem wracając z zakupów wstępują na herbatę na Sadybę.Niby nic takiego,ale pod sklepem była rozmowa o kupionych lodach czekoladowych dla dzieci.Podejrzewam,że po tej herbacie u Elżbiety lody nie nadawały się juz do spożycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norbert odebrał mamę ze szpitala.Odwiózł ją do domu,gdzie będzie z nią mieszkał.Olka chciała z nim się tam przenieśc,ale on nie chciał. Pożaliła się więc Krystynie,na co Paweł z Krysią zaczęli ją namawiac,by na ten czas przeprowadziła się do nich. Odmówiła,bo to tak jakby się poddała,a mieszkając "u siebie" będzie się czuła tak,jakby Norbi wyszedł tylko na chwilę. Agata wpadła ze szkicem stadionu do Rosso oburzona na Bolka,który nachalnie się nią chwalił tam w tej jego Wólce,klepał ją po tyłku,dobijał się do jej sypialni,a żonę posłał do SPA,by byc tylko z Agatą.Zadufana w sobie małolata :P Potem przyszedł Bolek i przedstawił SWOJĄ wersję. Jaś i Małgonia odrabiali lekcje na Sadybie.Przyjechał po nich Jacek i w tym czasie zadzwonili do niego z Fudacji,że mają info o Beacie.Pojechał sprawdzic to do Pułtuska,ale gośc widząc zdjęcia Beaty nie był już taki pewny tego,że to była ona.Jednak w poniedziałek rano ta kobieta ma przyjśc do niego sprzątac. Kasia i Maciek robili żarty prima aprilisowe,a Rysiek dał Mariuszowi ulotki o zaginięciu Beaty,by porozdawał w korporacji,aby taryfiarze porozklejali je w samochodach i na mieście. To chyba tyle dzisiaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Olka lamentowała, że Norbert ją zostawia, aż głupio było na to patrzeć, jakby conajmniej do innego miasta wyjeżdżał, zero wyobraźni przecież dokładnie wie, że teraz tylko Norbert może pomóc swojej matce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdxhjh
taaa beata i sprzatanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to........
No to Norbert zerwał z Olką??? Napiszcie jak było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zerwał, tylko
przeprowadził się do mamusi, żeby samej jej nie zostawiać w chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tez no i co z tego?
przeoczyłam kilka odcinków powiedzcie mi beata zaginęła czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
Tak zaginela, bo miala dosyc serialu i chciala sie wymiksowac z klanu. Teraz szukamy ze scenarzystami zastepczyni do tej roli. Moja propozycja to Jola Rutowicz z koniem, beda sie bawic z gocha ze hej! ichacha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajalaaaaaaaaa
gdzie można obejrzeć następny odcinek bez płacenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Cyrwus
Ja mam nowe niepublikowane odcinki. Jak się ze mną spotkasz w hotelu to Ci pokażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Cyrwus
Nazywam się Piotr Cyrwus a jak się nazywasz. Twoje imie to sunia-pierdunia? Komuś zwracasz uwagę a sama masz jakieś upośledzone nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__babunia
Teeeeeee Pjoter więcej szacunku do mojego podszywa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Cyrwus
Taki pedałowaty trochę ale żeńskiej widowni bardzo się bodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__babunia
Popieram Cię mój podszywie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Cyrwus
Miła i sympatyczna? A "tobie" przez małe "t" piszesz? Nie jesteś taka kulturalna na jaką się kreujesz droga Suniu-pierduniu. I nie odpisuj, zwisa mi co masz do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__babunia
Powtarzam po raz kolejny nie wkurzaj mojego podszywa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na miejscu Jacka przyjęłabym pracę w banku, a kierowanie firmą tymczasowo powierzyłabym Adze - przynajmniej była tam zatrudniona, choc krótko, więc co nieco wie i jakoś do kupy by sobie z Leszkiem poradzili a Jacek byłby zabezpieczony na obu frontach facet Agi, może być, nienajgorszy, ale szału na mnie nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×