Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Zmianę aktorki popieram, ale absolutnie nie zgadzam się na wysłanie Zyty w kosmos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkjk
usunac Niklinska z serialu....tak wymietej, przeslodzonej, nijakiej postaci nikt nie chce..i .te jej teksty do Moniki , co najgorsze w realu roi sie od takich pind,szczegolnie w duzyxch firmach,wleza do lozka zonatemu za wszelka cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toz ona w filmie je
naprawde? ja ani jednej takiej nie znam, gdzie sie od takich roi? A pracuje w firmie gdzie pracuje ok 600 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klan - Odcinek 2079 online
Klan - Odcinek 2079 online http://www.seans-online.pl/seriale_online/klan-sezon-1-odcinek-2079.html Surmaczowa traci nerwy z niepewności. Koziełło próbuje ją uspokoić. Przecież Kamila już kilka razy dzwoniła z informacjami o akcji odblokowywania wejścia do jaskini. Mówiła także, że Błażejowi nic się nie stało. Surmaczowa wie ... więcej http://www.seans-online.pl/klan.html Klan - Sezon 1 Odcinek 2079 online - http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6380984 seriale online za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadka w Klanie :) U Oli rano stoją żonkile na szafce kuchennej, a potem Krystyna przynosi jej te same żonkile :D no chyba, ze coś mi się przywidziało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość if u wanna
widzialam dzisiaj powtorke, akurat trafilam na moment z oddawaniem przez agate parasolki jackowi. o co kurde chodzi? ile oni sie razy widzieli? ta juz go kocha, juz chce cierpiec z milosci. w du*** ma jego zaginiona zone, tesknioce za nia dzieciaki i jakby nie bylo faceta w trudnym momencie zyciowym. najwazniejsza jest ona i jej potrzeby odbicia sobie nieudanego malzenstwa. ta rozmowa z monika byla tak beznadziejna, ze az mnie dziwilo, ze mozna cos takiego wymyslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Grażynkowe narzekanie na ceny? Bardzo dobrze, że to pokazali, przynajmniej coś realnego! I tak po ludzku, zwyczajnie powiedziała, że Józek ma dla Ryśka robotę.. Nie pracę, ale robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
if you wanna Też byłam w szoku słuchając tego idiotycznego gadania Agaty :o Monika dobrze jej radziła, ale małolata nie posłucha, będzie latać za Jackiem, a jemu w to graj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bedzie sie dzialo
Klan - odc. 2093 Zosia jest bardzo zadowolona z prezentu od ojca. Tymczasem kapelan więzienny, który przekazał dziecku lalkę, chce się spotkać z Agnieszką. Igor proponuje Monice trzydniowy pobyt w Mediolanie. Będzie tam negocjował ważny kontrakt. Ola spotyka się z Surmaczową w sprawie pracy w Feminie. Anna opowiada jej o problemach swoich podopiecznych. Michał nie otrzymał "znaleźnego" za wykopanie skrzyni, a na budowie wstrzymano prace budowlane. Zmuszony jest prosić o zaliczkę. Klan - odc. 2094 Ola przygotowuje psychodramę dla podopiecznych Feminy. Zyta wybiera się na badania do szpitala. Jacek oświadcza Agacie, że nie może się z nia spotykać. Nie chce krzywdzić jej ani swoich dzieci. Agata jest urażona. Bolek wraz z kolegą planują otworzyć restaurację przy trasie wyjazdowej z Warszawy. Bolek zapisuje Feliksa na szkolenie stewardów. Feliks przypadkowo dowiaduje się o wspólnym wyjeździe Moniki i Igora do Mediolanu. Klan - odc. 2095 Feliks oświadcza Gabrieli, że Monika go rzuciła. Elżbieta z niepokojem czeka na informacje od Jerzego z Rzymu. Jacek jest coraz bardziej sfrustrowany brakiem wieści o żonie. Szuka pomocy u psychologa. Zyta czeka na kolejne badania w szpitalu na oddziale patologii ciąży. Zazdrości współpacjentce, która spodziewa się już siódmego dziecka. Ola opowiada matce o tremie, której doświadczyła podczas pierwszego spotkania z kobietami w fundacji Surmaczowej. Martwi się, czy da radę, wobec tylu poważnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy szanowni scenarzyści zamierzają zafundować jeszcze jakis genialny watek? Jacek i Agata - nie dobrze mi sie robi na sama mysl. Nie ma co, strasznie dlugo rozpaczal po zaginięciu Zony. No i druga kwestia; olka i trol. Nie moge na nich patrzec. A zytke lubie, choc sadze ze dlugo bym z taka osoba nie wytrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosmara
dziewczyny czytam Wasze komentarze i doprowadzacie mnie nimi do lez....dosłownie!!!! jestescie swietne!!!!! oby humoru Wam nie brakowało-to miejsce jest ciekawsze niz serial klan :))))) Dołaczam się do Waszych wypowiedzi ,serial robi się do bani!!!! Ogladam go juz tylko z przyzwyczajenia i nadziei ze wreszcie cos bedzie się działo fajnego. To jączenie za Beatką mam serdecznie dosc!!! no ile mozna tego słuchac????? i ogladac????? Zdecydowanie wątki są jałowe, ale Wasze wypowiedzi -są swietne!!!!! Poza tym Agatka jest beznadzieja!!!!!! Mam nadzieje ze w koncu zniknie z tego serialu. JACEK I ONA TO TOTALNE NIEPROZUMIENIE I PORAZKA!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slooonko
"Zyta czeka na kolejne badania w szpitalu na oddziale patologii ciąży. Zazdrości współpacjentce, która spodziewa się już siódmego dziecka" - co za bzdura, na patologii ciąży leżą tylko i wyłącznie kobiety w ciąży, kobiety z problemami leżą na ginekologii :P Kto to wymyślił? Chyba trzeba było najpierw skonsultować z jakimś specjalistą a nie wymyślać głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ona leży w tym szpitalu czy tylko czeka na jakieś badanie? Może tam akurat mają tę konkretną aparaturę do wykonywania badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożesz ty mój na chrupkach i ryżu do Rzymu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo mamy są od tego, żeby wiedziały o czym marzą ich dzieci"!-podobało mi się to! :) Ktoś coś mówił o żonkilach u Olki. Nie było wpadki. W rannej scenie żonkile stały w dwóch doniczkach, takie rosnące w ziemi, a potem Krysia przyniosła bukiet ciętych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzałam na pierwszy post w tym temacie.. 4 lata temu Jacek miał romans z Karoliną, potem po drodze jeszcze Donata, powrót do Beaty, nie.. normalny człowiek nie wytrzyma takiego tempa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postać Jacka jest wyjątkowo irytująca, zresztą Agaty też. Nie wiem, dlaczego scenarzysta tak się uparł na ten wątek?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję zakończenie wątku Jacka i Agaty na rzecz rozbudowania wątku Agi i Marka :)! Co Wy na to :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przepadam za Markiem zbyt idealny się wydaje ;), do tego ich związek jakoś tak nie wiadomo kiedy się rozwinął i hop siup mieszkają razem...Nie rozumiem poco Olce to mieszkanie, skoro kasy nie mają, piszę tę pracę, jakby nie mogła poczekać, zacząć pracę i wtedy się wyprowadzić, głupi wątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izohelia
strasznie namolna jest ta Agata ://// nie mieści mi się w głowie jak można zarywać faceta, któremu niedawno zaginęla żona i który na dodatek ma 2 dzieci. Egoistka brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam stały nick ale po co?
Nienawidzę takich sucz jak Agatka. Włazi toto do łóżka każdemu facetowi. A swoją drogą, ostatnio wszędzie w Klanie widzę żonkile. Stoją w każdym domu na stole, w każdej knajpie, i jeszcze się nimi na potęgę obdarowywują. Chyba też sobie jutro kupię bukiecik, zapadają w pamięć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywalić Agatę
z klanu, nie lubię jej, jak i samej Niklińskiej, wątek bez sensu, niedawno mu żona zaginęła, niby wszyscy rozpaczają, a ta mu się do łóżka pcha i co bzyknie ją i zakończą wątek, czy do czego to zmierza? Bez sensu. Zresztą niedawno przecież ta cała Agatka była wielce zakochana w tym farbowanym młodym szwabie, i głównie przez to rozwiodła się z mężem, i co z tej miłości zostało? Wywalcie tą agatę, i nie rozciągajcie jej wątku jak nie macie pomysłu. A jak już tak bardzo musi grać, to zróbcie jej jakiś fajny wątek, a nie żeby pchała sie do łóżka Jacusiowi. A co do Jacka, to dla mnie trochę taki nie smaczny był żart z tą sztuką 3 żony, jemu żona zaginęła, niby nic, ale taka trochę ironia i przewrotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak piszecie o żonkilach w Klanie i właśnie sobie uświadomiłam, że mam bardzo serialowy nik :) To się nazywa przywiązanie do Klanu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×