Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość do romcia+
ok:)sorry,zwracam honor:)Myślalam,że chodzi Ci o Maćka.... Ale zgadzam sie z Tobą co do jej prawdziwego brata:oGra gorzej niz Julka,jest brzydki no i w ogole uważa sie za drugiego De Niro,ale talentu niesttey m brak:oOsttanio dal "fajny" popis z ta policją:oGlupi,pijany i nacpany gowniarz!Pojebalo mu sie w glowce od kasy i slawy😡To,ze ma slawnych rodzicow nie oznacza ,ze moze tak gwiadorzyc😠Nie lubię go!!!Julka moze sie wyrobic aktorsko(w koncu ma dopiero 12 lat) ale z niego wg mnie to juz nie bedzie dobrego aktora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widziałam wczorajszego odcinka :( mi by w ogóle do głowy nie przyszło, że znaleźna za skarb należy się firmie, moim zdaniem Michałowi lub ew. właścicielowi gruntu? ksiegowa od początku mi się nie podobała...ale to pewnie dlatego, że nie przepadam za tą aktorką, ciekawe czy te oszustwa finansowe są związane ze zniknięciem Beaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda, że Rafałek tak krótko
dupczył panią profesorkę weroniokę i nie zrobił jej dzieciaka :( A może zrobił tylko scenarzyści jeszcze o tym nie wiedzą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie coś więcej, co to za oszustwa w formie Beaty? Ta sekretarka, blondynka, coś mataczyła z papierami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo ja Klan oglądam nie uważnie, albo wydaje mi się, że Stiepan już jakiś czas temu zakończył swoją znajomość z Snadrą :P A tu proszę spotykają się w hotelu. Pani Sandra, jak widać dalej nie schodzi z tonu :P Musi mieć sporo tupetu, skoro tym razem zdecydowała się potraktować Krystynę winem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszym wątkiem z Panią Lisek polecieli tanią sensacją z tym winem, zbędne to było...O czym Krysia mówi, Olka kilka dni na tych targach będzie, a mówią jakby to była wielka praca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo powiedziała Stiepanowi że jest z nim w ciąży, zapewne kłamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romcia+
Ja dostaję piany na ustach jak widzę tego młodego Królikowskiego na ekranie! Jest tylu utalentowanych, młodych aktorów, którzy czekają na jakąś rolę, chcą i potrafią grać, a tu z każdego filmu i serialu wyskakuje Antoś Drewno, beztalencie totalne, on nie ma żadnego talentu, to jest dramat, gra tylko dzięki koneksjom rodziców! Rozumiem, że istnieją klany aktorskie i dużo dzieci aktorów ma talent w genach, ale w tym przypadku tak nie jest. To jest przykład kumoterstwa pierwszej wody. Na miejscu jego rodziców zastanowiłabym się, co robię, wpychając synalka do wszelkich możliwych produkcji, bo ja, jako widz, odbieram to jako brak szacunku. Ludzie nie są idiotami i doskonale widzą kto ma talent, a kto nie., nie da się ich oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten Krolikowski w czym gra
w Klanie? Nie kojarze go. Watek z Agata jest beznadziejny. Latwiej zrozumiec ze ktos zdradza zone, ktora jest na miejscu, niz taka, ktorej sie szuka, o ktora sie niepokoi, ktora trzeba moze ratowac. Facetowi nie w glowie bylyby teraz baby. a normalna dziewczyna czułby niestosownosc sytuacji i sie w nia nie pchała. Lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagra
czy wy też zauważyłyście za oknem u Lubiczów śnieg? A może mi się wydawało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontynuując temat wnętrz - gabinet lekarza, do którego udał się Jacek to gabinet lekarza Bogny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllllllllllllkkk
a czy michał pracuje w policji? nie. dlatego dostał plakietkę gość oni tam sprawdzają od jakiegoś czasu kto i po co przychodzi żeby im się nie szwendała masa ludzi po pokojach tylko ci co maja sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jw...
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie co co się zbytnio czepiać wnętrz...to wczoraj z tym lekarzem, to już na prawdę szczegół ;)...mi najbardziej brakuje dawnej apteki, uważam że to duży błąd że już jej nie pokazują, przecież faktycznie od tego zaczął się serial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jw...
no wlaśnie,mnie też brakuje tej apteki,był to niejako znak rozpoznawczy Klanu,mogliby wrócic do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dopadla ją na jakimś
bankiecie czy cos w tym stylu,byla ta Kryska,ten Stipenai wlasnie pani Lisek,pani Lisek podeszla do kryska,powiedzila do Kryscki ,ze ta zniszczyla jej kariere czy cos w tym rodzaju a na koncu oblala Lubiczowa kieliszkiem wina,ktory trzymala w rece:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dopadla ją na jakimś
i to wszystko na oczach lStiepana i ludzi bedących na tym przyjeciu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
oj,to dzisiaj Kryska bedzie przezywala ta plame na bluzce..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh bez obawy na pewno
zadzwonią do pani Steni a ona poradzi sobie z każdą plamą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze upierze ja w
" zwykłym proszku " ktorego nie wiem czy pamietacie nazwe strowrzyla aga gdy pracowala w agencji reklamowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że pamiętamy ten
"Zwykły prosze" :D echhh to byly dobre czasy Klanu;)A Lubiczowie maja jeszcze z pewnością dozywotni zapas tego proszku np.w piwnicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rozdmuchali ten wątek z książką Vujkovica, ale w sumie fajnie :D. Aga robi imieniny dla 4 latki :O. I ten tekst: Każdy lubi Olę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka jest totalną egoistką wg mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak uważam co do Agi i kwestii ojca Zosi...Zosia ma ojca czy to się Agnieszce podoba, czy nie i wiadomo że będzie chciał miec kontakt z córką, to po okłamywać dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okłamywać, czy ja wiem? Pomyśl, że Zosia jest jeszcze mała, na pewno chciałaby się często widywać z ojcem, a w świetle wydarzeń z przeszłości nie dziwię się, że Agnieszka nie chce mieć z nim kontaktów, ani zostawiać z nim Zosi - nie może mu ufać, a małym dzieckiem łatwo manipulować. Może chciała jej powiedzieć jak będzie starsza i trudniejsza do zmanipulowania przez Mirona? Dla mnie ten kapelan wyglądał jak zbir, myślałam, że to kolega spod celi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko że Miron wychodzi na przepustki i zapewne będzie chciał widywać się z córką i co Aga będzie ciągle mówić, że to wujek, który nagle kiedyś stanie się tatą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka boi się o Zosię, bo Miron jest niebezpieczny, nie dziwię się, że chroni swoją córkę, może powiedzieć prawdę jak będzie duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro dziś mocno było zaakcentowane, że Marek jest wujkiem, to w domyśle jest jakiś tatuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×