Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Kamila jest młodsza
od Bożenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W serialu obie są w tym samym wieku, w realu chyba nie, no ale w tym wieku rok w tą, czy w tą nie ma znaczenia. No inaczej je pokazują, ale to chyba normalne, żeby były różne charaktery pokazane. Zresztą jak dla mnie, to Kamila jest trochę bezczelna, a Bożenka jest taka akurat. Olka mogła się jeszcze wstrzymać z tymi uwagami, ale pewnie chciała być szczera ;). Nie wiem co Was tak zachwyca ta szablonowa fryzurka Agi, a przede wszystkim ten mega sztuczny kolor włosów od lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvcb
bo tu same lezby siedzo i sie ago podniecajo. przeciez ona ma tak szerokie dupsko ze paczec sie nieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam Aga
nie jest dla lesb atrakcyjna, ale fajnie mogłoby być z Agatką w jakimś les-duecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka_waginka
Bez przesady, nie ma wcale takiego szerokiego dupska. Z mordy faktycznie pasztet ale poza tym jeszcze w wieku tartacznym (do rżnięcia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka-stulinka
ja bym jej kijem nie tknęła, co innego Zytkę , hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie czepiajcie sie Agnieszki.
Zadbana normalna kobieta. Nie musicie sie podniecać na jej widok. Poza tym wygląda niebo lepiej od Olki, albo np. Kingi -żony Michała. Poza tym nie wszystkie laski musza byc szczuple. No i ile ludzi, tyle opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koska z poska
A czy Czesia ma wykształcenie pedagogiczne, że może prowadzić przedszkole? Bo dla mnie jakoś ten wątek strasznie naciągany jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeska już dawno
dała dupe, komu trzeba, to se pszeczkole możę otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka jak to Agnieszka,noc specjalnego wg mnie i włosy jak zwykle krótkie,obcięte na garnek :O Ale jaki okropny jest ten koleś co to niby jest gejem :O Jakie ma uszy odstajace :O mogli dac kogoś przystojniejszego,bo to mało wiarygodne,żeby taki paszczur uwiódł nauczycielkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka dobrze, że
zbuntowała się, Grażyna musi pogodziić się, że ma prawo tańczyć, jeśli tego chce. Rysiek miał rację, powiedział,że córka jest duża, że nie może zakazywać jej marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie Bożena nie podoba,jak zaczesała tak dzisiaj włosy to wyglądała jak taka hoża dzioucha ze wsi.Niby tańczy,a taka potężna jakaś jest.Za to bardzo ładna jest według mnie Kamila.Ma świetne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
wkurwia mnie ta laska co tak sie napalila na swojego ucznia, taka odpustowa festyniarska twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka za romans
z uczniem powinna wylecieć z pracy a ona szuka zemsty. Żałosny wątek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plejada gwiazd:)
http://aleseriale.pl/gid,8438,img,275117,fototemat.html?ticaid=6c714 To o tym, że Bożenka ma niby opuścić Klan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka-waginka
Ja nie wiem dlaczego ona tak narzeka, sama sobie jest winna. Nie chciała anala to teraz ma za swoje. Pewnie jakiś kolega nastawił mu kakaowe oczko i chłopak zasmakowal brązowej miłości a ona, cnotka niewydymka miała opory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika wygląda jakby się urwała z 1986 roku i na dodatek dowiedzieliśmy się, że w planach miała zrobić na drutach sweterek dla młodzieńca. Koniec miłości = prucie sweterka. Co za obciach, skąd oni mają pomysły na takie oderwane od rzeczywistości scenariusze? Czy ktoświdział, żeby nastoletni chłopak chodził w sweterku robionym na drutach przez ciocię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przez ciocię, tylko przez kochankę :P Słuchajcie czy ja dobrze rozumiem, że Beata okaże się kochanką Marczyńskiego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Marczyński okaże się kochankiem księgowej z firmy Beaty ;) Ciekawe czy serialowa Bożenka odejdzie, szkoda by było...ale coś wątki z młodymi odkąd Olka i Aga przestały być nastolatkami im się nie kleją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postać Weroniki jest koszmarna...ona bardzo mi przypomina (z wyglądu i sposoby mówienia) Elżbietę Zającównę, pamiętacie ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choćby nie wiem co, muszę dziś obejrzeć Klan, bo zapomnę, jak wyglądają co niektórzy :D i rzeczywiście, Weronika przypomina Zającównę! może są rodziną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i są rodziną ;) Pewnie z przedszkolem Czesławy Kurzawskiej będą niezłe hece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola: bla bla bla, blablaba, bla bla bla :o Czy ona w końcu napisała i obroniła tę pracę mgr o niemożliwym do powtórzenia tytule????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhaaha jak fajne Feli
jebnął na końcu tego siwego fagasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuh
niezła akcja z tym marczynskiem bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuuuuta
Co Kryśka miała dzisiaj na sobie? Spodnie z obniżonym krokiem?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×