Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość dzisiaj był fajny odcinek
tak,ta aktorka grająca Kamilę fajni i naturalnie gra.Ma talent kobieta!!No i jest ładna,nie taka sztuczna,plastikowa Barbie ja niektóre nastolatki:oA ja w ogóle sie nazywa ta aktorka? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tymi kruczoczarnymi
farbowanymi kudlami wyglada srednio naturalnie...to corka biedrzynskiej, ale nie wiem jak ma na nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj był fajny odcinek
no,w tamtych wlosach było jej ladniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co rwać palcami
miachalina robakiweicz się nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj był fajny odcinek
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyznanie Olki, że rodzice ją dalej jak dziecko traktują jakoś dziwnie zabrzmiało...tak jakby jej to pasowało, że rodzice nie dadzą jej dorosnąć i że jej to pasuje...no ale ten watek z Ogrem i Olką też bardzo realny, masa jest takich "dorosłych", którzy żyją na koszt rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Doktor...a że sobie pozwolę na prywatne pytanie...Jaki jest twój typ kobiety? - a co, chcesz mi dać dup.ci? Bo z tego co czytam to w Klanie wszystkie raszple, pasztety i ładne inaczej - jak ma mówić 26 letni koleś 160 cm 70 kilo wagi, na mordzie mam takie kratery po pryszczach, że śrubokrety można wkładać. juz tyle razy dostałem kosza, że stalem sie maczo i uważam ze każda kobieta to pasztet. z takim podejsciem godniej znosze kolejne porarzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale to tak na
przyszłość- pisze się poraŻki a nie poraRZKi.... ;)mam zboczenie na punkcie ortografii:PNie jestem polonistką,tylko dużo czytam i może dlatego tak zwracam uwagę na błędy;) Pozdrawiam i więcej wiary w kobiety,nie każda to wredna suka i pasztet... I przede wszystkim chłopie więcej wiary w siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
dzisiejszy odcinek nawet spoko i jak na Klan to macanie rączek blażejka i kamilki jest dosć erotyczne haha mysle ze jakby pomacali sie jeszcze pare sekund dluzej to wiele emerytek padloby na zawal i po skargach klan by zawieszono szkoda ze dzis nie bylo Ogra i jego klankonta znow chcialem pooglądac te super rubryczki i nagłe pojawienie sie 25 000 zł wspolczuje upośledzenia doktorowi Koziełło nocami ogląda numizmaty przez lunetę i w rękawiczkach - zaskakujące jest jak klan podaje szablon jak powinna wygladac wykształcona rodzina i jak powinni spędzac wolny czas np kryska i pawel nigdy nie oglądają tv zawsze chodza na zakupy albo gdzies jadą wyglada na to ze wiekszosc polakow to idioci bo oglądają tv tak samo koziełło on tez woli inne rzeczy niz tv no prosze prosze i w ogole przekonanie Koziełły ze beda sie uczyc w nocy a z rozmowy wydawal sie taki wyluzowany mam nadzieje ze ironizował ze zniesmaczoną Anną - właścicielką salonu sukien ślubnych bożenka bedzie robic loda miłoszowi przez kolejny sezon ciekawe co na to grażka i rysiek aa sorry rysiek nie ma czasu bo szuka autora listu swojego chlopaka mariuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie mi
jak się zakończył wątek z beatą, bo nie oglądałam na początku wrześnie tych odcinków, ostatnio jakoś włączyłam a tam cisza, słodko-pierdząca elunia nie wspomina o beacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Sunia-agunia, jak już wcześniej pisałem, bardzo podoba mi się Kamila i Zytką też bym nie pogardził. A co do mojego podszywu powyżej to jestem wyższy, cięższy i mam trochę więcej lat i nie mam problemu z dziewczynami, może dlatego jestem taki wybredny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor L. - może się zaczernij? Wątek Beaty był tu już wyjaśniany co najmniej trzy razy od końca wakacji, Beata przed wakacjami zadzwoniła do fundacji itaka i poprosiła ich, żeby skontaktowali się z jej rodziną i przekazali, że ona wybrała inne życie, że żyje, ale nie wróci. Ani do męża, ani do firmy, ani do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawno tutaj nie zagladalam
a dzis zajrzalam..i od razu poprawil mi sie humor..Kilka razy parsknelam smiechem. Uwielbniam te wasze uszczypliwosci i komentarze...Pozdrowienia dla wszystkich fanow Klanu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta kopytko
Klan (odcinek: 2143) Maciek jest przejęty propozycją zagrania w reportażu edukacyjnym. Z pomocą Martynki chłopiec znajduje pseudonim stosowny dla telewizyjnej gwiazdy - Król. Miłosz pyta Bożenkę, czy zgodzi się zagrać w etiudzie. Ta przyjmuje propozycję. Zadowolony Rutka wraca z Włoch. Ma prezent dla Zyty. Michał stara się wykorzystać dobry nastrój żony i chce spędzić romantyczną noc. Czekając, aż Zyta wyjdzie z łazienki, Chojnicki zasypia. Leszek oprowadza znajomego z branży, Andrzeja, po firmie Jacka. Podczas kolacji Andrzej proponuje koledze pracę. Klan (odcinek: 2144) Leszek opowiada Jackowi o propozycji pracy, którą dostał od Andrzeja. Borecki przyznaje, że nie może zaproponować mu podwyżki. Zyta ma pretensje do Michała o nieudany wieczór. Grażynka opowiada mamie Martynki o propozycji, którą dostał Maciek. Koleżanka uważa, że dzięki programowi u chłopca zwiększy się poczucie wartości. Marek wyznaje Pawłowi, że chce poprosić Agnieszkę o rękę. Miłosz przychodzi do szkoły tańca. Chce wystąpić jako statysta. Marta proponuje, że nadrobi z nim zaległości. Krystyna znajduje w kieszeni Miłosza podejrzane tabletki Klan (odcinek: 2145) Paweł nie wierzy Miłoszowi, że znalezione tabletki to środek pobudzający dla kierowców dostępny na stacjach benzynowych. Postanawia sprawdzić jego skład. Kamila sugeruje Bożence, że młody Kazuń spodobał się Marcie. Zyta dostaje od Rutki podwójne zaproszenie na wernisaż. Michał nie może pójść z powodu wywiadówki w szkole. Jacek umawia się z Agatą. Miły wieczór przerywa pojawienie się Boreckiej z Małgosią. Wściekła Agata w pośpiechu opuszcza mieszkanie Jacka. Zyta idzie sama na wernisaż. Igor poznaje ją z malarzem prezentującym prace. Klan (odcinek: 2146) Leszek obstaje przy koncepcji poprawienia kondycji firmy. Oświadcza, że nie podpisze się pod żadnym produktem masowym. Przez przypadek Jacek łyka tabletkę, którą wcześniej Krystyna znalazła u Miłosza. Gdy Agnieszka wchodzi do gabinetu Boreckiego, ten bierze ją za Beatę. Aga szybko orientuje się, że Jacek ma halucynacje. Paweł czyta wyniki badań tabletek Miłosza. Mówi przestraszonemu chłopakowi, że o całej sprawie zawiadomi jego ojca. Jeśli okaże się, że młody Kazuń jest zamieszany w obrót środkami halucynogennymi, poinformuje również policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ta Małgosia to nie jest chora na nerki ? przecież takie cienie pod oczami to chyba nie jest jej uroda , a nawet depresja chyba takich oznak nie zostawia . Ale drewniana jest ... do bólu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i skąd w Kamili taki pęd do łózka Błażeja ? czy to taki trend ,ze " kobiety maja swoje potrzeby ' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gart
>czy ta Małgosia to nie jest chora na nerki ? nie, To Jasio ma chore nery. I ma przeszczepionom jedną od Rafalskiego. Nafet niedafno był motyff, że miał wystąpić w reklamówce na rzecz przeszczepuw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanica
Małgonia ma głos jak po dobrym literku wódki P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martwcie sie o Milosza
Olka go zresocjalizuje i podczas ich spotkan dojdzie do sceny intymnej :P Norbert sie o tym dowie, wpadnie w szqal i skrzywdzi Olke... bedzie nastepny temat na pol roku o tym jaka ta ola jest biedna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh wlasnie
tak będzie:D Milosz będzie pierwsyzm pacjentem Oli do resocjalizacji,juz nie bedzie dilowal i cpal a Ola jak najlepza studentka wyleczy go bardzo skutecznie.Milosz wroci na dobra droge i bediz ejuz porzadny:D Doctor L--->wlasnie wyobrazilam sobie Kozielle na dragach:D:D:D on i tak bez niczego ma daleki odlot to po halucynach calkiem by odplynąl:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh wlasnie
no to teraz maly Pawelek nie bedzie sie mogl bawic z MIloszem po tym jak znalezli dragsy u niego:PJeszcze by malemu dal te piguly mowiac,ze to cukierki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
Ja tu zaglądam bo uwielbiam się śmiać czytajac uszczypliwości na temat dennego Klanu a mam pytanie co sie stalo z Bogną i jej gangsta informatykiem? bo ciagle bylo o nich a teraz cisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja....przed wakacjami
w kazdym odcinku bylo o Bognie,jej mezu i jej alkoholizmie a teraz cisza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja....przed wakacjami
hehehe fajne okreslenie "gangsta informatyk" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan_klanu
Ładną spódniczkę dzisiaj Kamila miała jak na impreze wychodziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natrurcjjjjjjjjjjja
o widze ze bedzie sie działo :D srodki halucynogenne w klanie? tego jeszcze nie bylo :D zauwazyliscie ze w klanie boja sie uczywac slowa SEKS ? dzisiaj grazynka do tej mariuszowej powiedziala- zrobiliscie TO? no zalamalam sie, dorosla kobieta, troje dzieci, a nie potrafi nazywac rzeczy po imieniu, szkoda ze jeszcze nie powiedziala TEN TEGO :/ a wracajac do modelu rodziny inteligenckiej :P jaka tworza koziello z zona, to fakt, tworcy serialu robi ludzi w huja, tam wszyscy tacy eleganccy, wolny czas spedzaja zajmujac sie sztuka, czytajac literature z wyzszej polki, popilaja koniaczek ew. herbatke w chinskiej porcelanie, Jezu jak jakas szlachta... widzieliscie zeby ktos tam czytal gazete typu pani domu? nie wiem, ogladal tv, pił piwo z butelki ? o maatko, lubiczom to nieprzystoi...nikt nie pali, zwierzat tez nie maja ( moze poza rybkami ), nigdy nie widzialam zeby ela czy krysia prasowaly, zmienialy firanki, no nic, tylko leza i pachna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natrurcjjjjjjjjjjja
niech chociaz podlubia w nosie od czasu do czasu :P podrapia sie w glowe, przejezycza, przeklna, bekna...oni sa jak manekiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys ogladalam klan
systematycznie i wydaje mi że Krysia nawet często przy desce do prasowania stała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penizs69pen
jedynie michal jest normalny..taki swojski chłop...piwa sie napije...tv pooglada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie tylko Michal jest
noralny w tej nienormalnej rodzinie:oOni rzeczywsicie sa jak manekiny,zero ludkzich,zdrowych,normlanych odruchow,czynosci(jak chociazby te ogladanie tv)Normlanie szklachta zywcem przeniesiona z XVI wieku😭Szkoda,że nie chodzą w takich strojach(panie w takich sukniach i z parasolkami od slonca)jak chodzila szlachta:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×