Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość tak, jasnowidz jestem
>opanuj sie człowieku !! jeszcze nic sie nie nakręcaj sie Co Ty pierdzielisz? Chyba oglądasz klan okd wczoraj. A ja oglądam od początku i wiem ze juz takie przypadki były. Stiepan - walił Kryche a potem jej córke Agnieszke. Agnieszka - waliła sie ze Stiepanem a potem jego synem. Smosarski - waliła go Agnieszka mimo, ze Olka miała na niego ochote. Wiec nie chrzań z łaski swojej. Teraz milosz moze miec 3 laski. to nie jakis hardkor w porwnaniu z tym o bylo. ot krok dalej. Tak samo ludzie sie smiali jak przewidywałem, że Bozenka bedzie rekrutowac niewinne dziewczyny do burd.eli w Niemczech. nikt nie wierzył. I co? wyszło na moje. Wiec z łaski swoeje: s p i e r d a l a j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem okropna, ale na słowo babesioza parsknęłam śmiechem, kuzynka eboli. Ania jest najlepsza!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś się Krysi nie przyglądałam, bo byłam Anią przejęta ;), ale Krysi fryzura bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fryzurę Krysi zwróciłam uwagę od razu po wakacjach i rzeczywiście fajnie w niej wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jest the best! :D Wróciła "stara" Ania! Nie zapomne jak Ona dawno temu wpadała z ciągle nowymi problemami do Lubiczów,a Paweł się chował! :D W urywkach jutrzejszego odcinkach Krycha miała bardzo ładną bluzkę!! Muszę jutro obejrzeć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wypaliła z tą złotą kartą, to moja mama w te pęda poprawiłą ją i powiedziała " Mówi się złota kura. Kto te scenariusze tam pisze " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złota kura, chyba kura znosząca złote jajka, ale mniejsza z tym. Moja ulubiona Zytka zadaje się z tym obrzydliwym Rutką, dlaczego jej to robią :o Kinga okropnie zbrzydła, nie uważacie? Tez uważam, ze Krysia miała fajna bluzkę w zapowiedziach, w ogóle ma fajne te bluzki. Lubię dekolty woda, a Oka taki miała ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za matka życzy córce
żeby była z jakimkolwiek facetem- nieważne, czy ją zdradza, czy chleje, czy co jeszcze, ważne, żeby miał kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holender, dlaczego scenarzyści
tak długo trzymali w tajemnicy, że Ola na boku prawo (ewentualnie administrację?) skończyła? bo po swojej pedagogice mogłaby co najwyżej w sądzie woźną być. Rozwaliło mnie jej nastawieni- "złożyłam już jedną aplikację, po co mam składać drugą?" No tak, bo przecież ludzie po złożeniu jednego cv od razu dostają pracę, o którą się ubiegają, a nie rozsyłają po kilkaset aplikacji bez odezwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbychu Rogacz
>żeby była z jakimkolwiek facetem- nieważne, czy ją zdradza, czy chleje, > czy co jeszcze, ważne, żeby miał kasę. Matka Kingi? Weź opowiedz te scene bo nie widziałem ani premiery ani powtórki a akurat ten wątek mnie interesuje >Kinga okropnie zbrzydła, nie uważacie? pewnie dlatego ją mąż zdradza. a zbrzydła bo ją zdradza. a czemu ja zdradza? bo zbrzydła. I tak w koło macieju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Tak oglądam ten Klan i aż nie chcę mi się komentować tych aseksualnych postaci ani tych drętwych dialogów. Ten serial schodzi na psy, scenarzyści chyba za karę wymyślają te niby akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ogladam klan
I oczywiście Oleńka dostała pracę i z niej zrezygnuje, bo to jednak nie to :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffff88
Niedługo Olkę będą prosić na kolanach, żeby przyjęła pracę! Wkurza mnie to, w dzisiejszych czasach miliony absolwentów marzy o jakiejkolwiek propozycji pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poznałam Kamili, dopiero jak się odezwała, to wiedziałam, że to ona. Wg mnie, to nie korzystna zmiana koloru włosów :P w tamtym wyglądała o niebo lepiej. Za to Krystyna wygląda rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffff88
A Kingusia stwierdziła, że jak już nie może być z jedną kurą znoszącą złote jajka (Oskar) to zwali się na głowę drugiej kurze - Chojnickim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja widzę to tak, że skoro Kinga nie może liczyć na pomoc ze strony swoich rodziców, to szuka jej u swojej niedoszłej teściowej. Ela jest serdeczna dla niej, więc co w tym złego, że Kinga korzysta z jej pomocy ? Wg mnie nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakąś dziwną fryzurę miała dzisiaj Kamila... :/ Za to Krysia, opalona, szczuplejsza i w bardzo ładnej bluzce, rewelacja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozesz Ty Moj Kochany
a krysia miala dzisiaj z lekka dziwna bluzke, jedno ramie odsloniete...w tym wieku to raczej niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozesz Ty Moj Kochany
a to mizdrzenie sie ogra i olki...bleee oni sa wg mnie oblesni, kiedys pamietam taka scene jak byli pokazani w lozku po namietnej nocy, ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo, ale co jest niesmacznego w odsłoniętym ramieniu Kryśki? Haalo, Ona ma 50-kilka lat, wygląda bardzo dobrze, więc co w tym złego?! To teraz już tylko 20 latki mają prawo do odsłaniania ramion?! Co to za jakiś durny stereotyp?! Masz 50 lat, to już nic Ci nie wolno?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. Nie rozumiem, po co oglądasz ten serial, skoro nic Ci się w nim nie podoba?! Jak mnie coś nie interesuje, albo nie podoba mi się, to tego po prostu nie oglądam. Bo po co się męczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×