Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

O matko jaka afera śmieciowa. I te miny Lubicza i Agnieszki jakby co najmniej prokuratura przyszła a nie inspekcja sanitarna hihih. Krzysztof może kopnie Julie bo nie sposób być z kimś tak chorobliwie zazdrosnym. Dziwi mnie, że Kamila nic nie wie o chorobie Norberta. Chyba w rodzinie rozmawia się na takie tematy. Np. Ela by mówiła Jurkowi że facet Olki od Pawła znowu w szpitalu czy coś takiego. I Kamila by to usłyszała. A tu nic dziewczyna w nieświadomości. No ale może ja się nie znam. Julka w ogóle nie zdziwiona, że 5 lat spała. Obudziła się jak po półgodzinnej drzemce i ok. Kasia dobrze Grażynce powiedziała, że nie ma co Maćka trzymać w przeświadczeniu, że jest sławnym muzykiem rockowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piczku mat, znowu nie widzę postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jest najmądrzejsza i najlepsza z całego serialu. K. Ucherska po kilku miesiącach grania w Klanie w końcu wypowiedziała coś z ust :D (Julka) No i dobrze, Arek niech się wyprowadzi i zostawi Grażynę w spokoju. Sceny z Norbertem i Kamilą bezcenne. Te ich dialogi są fantastyczne. :D Ale tak sobie myślę, że mogą też tak zrobić, że Kamilka miłością "wyleczy" go z choroby... bo na razie jakoś Norbi zachowuje się normalnie. Feliks to dureń, ale i tak uwielbiam go :) Jedyny wątek komiczny, który scenarzystom się udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko zaznaczam, ze Klan ogladaja raczej panie w starszym wieku, nie malolaty, a dla nich Olbrychski i jego klata jest jak najbardziej w porzadku. Wprawdzie od Grazynki o prawie 20 lat starszy, ale takich zwiazków jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryczący Maciek, zaraz na wstepie...Piałam juz o tym dawno, że strasznie drażni mnie kiedy Grażyna we wszystkim ulega Maćkowi, a Kasie wiecznie za coś gani. Dziś Kasia miała nie krytykować Maćka, ale dobrze matce powiedziała, że Maciek by myślał, że jest Bóg wie jak utalentowany muzycznie. Grażyna by zeszła trochę na ziemie, bo opieka nad upośledzonym nie polega na wiecznym nadskakiwaniu mu i pozwalaniu na wszystko.Na pytanie Kasi co mama robiła po kolacji Graża powinna powiedzieć ´´Pan Arkadiusz zachował się bardzo ładnie i wziął mnie do swojego łóżka, nawet nie wiecie dziewczynki jaki to prawdziwy mężczyzna´´:D Nasz Tuhaj-bej jednak nasyciwszy się porzuci Grażyne, a ta będzie niepocieszona, bowiem była pełna nadzieji, że oto ten mężczyzna będzie przy jej boku na wieczność. Swoją drogą jego córka się zachowywała jakby kimneła tak po obiedzie na pół godziny,a nie że na całe 5 lat, a okłąmywanie jej, że rodzice są szczęśliwi uważam za głupotę. Fakt, nie muszą jej mówić od razu, ale też niech nie zatajają tego ´´dla jej dobra´´, bo jak dziewczyna się dowie to straci do nich zaufanie. Kamila to taki pustak, że myślę, że nawet nie zawahałaby się iść z Norbim do kibla , żeby ją przeleciał w końcu jak to powiedziała Bożenie ´´raz sie żyje´´. Żałosna idiotka. Mam nadzieje, że Błażej jej kopnie w d*pe, bo na to zasługuje. A tak na marginesie, to ona nie wi o chorobie Norbiego??, bo nie wierzę, że w rodzinie nikt o tym nic nie wie oprócz Koniaków, takie rzeczy to między ludźmi da się usłyszeć. Tyniec powinien uciekać od takiej zazdrośnicy i wariatki jaką jest Potworzyca. Zmarnuje sobie chłop życie z nią, a ona niech się o dziecko włąsne upomni najpierw i rozwód dostanie.Na miejscu Eli bym ja wyśmiała i powiedziała, że za takie insynuacje to niech uważa, bo może już w aptece nie pracować i się pożegnamy. Zaś ta Szykulska z przepitym głosem, a myślałam,że dostała gaże, za swoja role i znikneła! I ona tak bez niczego grzebała w tej torbie pełnej zużytych strzykawek, żeby Adze pokazać kubek z Elmedu na dowód, że to stamtad! Jaaasne, goście z tego urzędu sanitarnego by tak ofem mówili o co kaman na korytarzu prz pacjentach, a Lub***h miał mine jakby go conajmniej brygada GROM nawiedziła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to nie w porządku że tak najeżdżacie na Arkadiusza, że jest stary. To co, starszym ludziom już nic się od życia nie nalezy?Myślicie, że wasi rodzice nie uprawiają seksu? Ok, może nie jest przyjemnie o tym wiedzieć i ogladać to w TV, ale trochę niefajnie się to czyta, zwłaszcza że na wielu innych wątkach np. na ogólnej często widzę święte oburzenie i teksty typu "to co, starym (rodzicom np ) się juz nic od życia nie należy, tylko młodzi mogą się bzykać?". Możecie go nie lubić, ale wieku nie powinniście mu wytykać. Ja mam 24 lata jakby ktoś pytał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt,poza tym on nie jest taki straszny A za mlodu pol polski sie w nim kochalo...;) ,czyli nasze mamy lub babcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, to tak jakby za młodu jesteś super, ale po przekroczeniu pewnego wieku już ble i zamknij się w jakiejś piwnicy i siedź tam do śmierci, a o miłosci to w ogóle zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda, to nie o to chodzi, że starym się nie należy, ale że pewne sceny są niesmaczne i nie powinni pokazywać np. Stasi bożesztymój i Jeremiaszka też nie pokazują w łóżku. Są pewne granice i tyle. Grażynka jest jeszcze młoda, ale z tym starym prykiem budzi odrazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne,ż e starszym ludziom można i jestem jak najbardziej za, ale my tutaj nie najeżdżamy na Arka, żę ma swoje lata, ale z powodu tego, że jest taki upierdliwy, pieprzy trzy po trzy i ogólnie słuchać tego gościa sie nie da. Niech ma lat i 100, ale na miłość boską on gada jakby coś wiecznie brał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka Lubicz.
Moi kochani zastanawiający się jak zabezpieczyłam się z moim ogierem to znaczy z Arkadiuszem, otóż robiliśmy to poprzez rajstopy (nie zdejmowałam ich, nigdy ich nie zdejmuję! nawet będąc z Ryśkiem ich nie zdejmowałam dlatego przez długie lata nie mogłam zajść w ciąże (Kasia to efekt niezacerowanego oczka w rajstopie, które poszło od kolana aż na uda i część majtkową!) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale krytykujecie Kamile wy świętoszki jedne, mi sie ta akcja podoba, dziewczyna z werwą, zgrabna, fajne włosy ma, a Norbert przy niej wyglada i zachowuje sie tak,że aż zaczyna mi sie podobać :P pasują do siebie bardziej niż Kamila do tego blondyna i norbert do rudej. Ruda ciągle kwękała a Błażej przystojny ale nudny, taki idealy. Para Kamila i Norbert jestem na tak, widać chemie! :) może jest miedzy aktorami albo tak dobrze grają. watek z elmedem nudny i jakis naciagany Ewa Szykulska z offa wolajaca "pani agnieszko" brzmiała jak jakiś menel, myslalam że to jakiś kochanek ją woła p.s fajnie jakby jakiś kochanek Agi powrócił i był menelem :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeremiasz jaki szczery:), wyjazd mu się opłaca, bo chce, żeby pan Wiesław został na stałe w Kazachstanie wyobrażam aresztowanie Pawła jako skandal dziennikarze, prokuratura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARKÓWKA EWY 33
rysiek się w grobie przewraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błażej to jest drewno normalne,gra beznadziejnie,a z Norbim nawet pasują do siebie,a co ma dziewczyna zyć w celibacie bo ten pojechał do szkoły????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat mnie się Kamila obrzydła, bo zachowuję się jak napalona idotka. Niech najpierw zerwie z facetem, a potem bierze się za innego. Każdy ma tutaj prawo na swoją opinie,ale pisanie czegoś w stylu ´´świętoszki´´ jest beznadziejne, bo to podoba się jednemu, będzie raziło innego. Jeśli dla kogoś zdradzanie partnera jest ok, bo laska jest fajna i dobrze wygląda to nie mam pytań i uprzedzę dalsze pytania:tak Kamila zdradza Błażeja, bo chodzi na randki innym, nie miała by nic przeciw na pójście z Norbim do wyra, a to , że Błażej jest nudny?Jedni potrzebuj w domu klowna cyrkowego z super wyobraznia, ale za to chorego psychicznie, a drudzy spokojnego, odpowiedzialnego faceta. Kwestia wyboru, co kto lubi. Druga sprawa, że Norbi jest chory, żyje w swoim wyimaginowanym świecie, tylko czekać, aż odwali jakąś akcję, a Kamila zachowuje się poprostu śmiesznie, jakby zaraz miała na niego wskoczyć. Mnie to razi, kogoś może nie, ile ludzi tyle opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja wypowiedz jets poprostu śmieszna. Nie, laska nie musi życ w celibacie, bo facet wyjechał, ale przyzwoitośc wymaga najpierw zerwania z partnerem, a póżniej branie się za innego, bo inaczej taka postawa ma swoją odpowiednią nazwe. Czyli mam rozumieć, że dla Ciebie byłoby to zupełnie ok, gdybyś wyjechał za granicę i Twoja dziewczyna już by leciała do innego, bo co przecież biedaczka nie może żyć w celibacie.Jest coś takiego jak odpowiedzialnośc za czyny i wierność, ale widać dla niektórych to pojęcia rodem ze średniowiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ostatni odcinek sezonu. Oby im się udało zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może  Beata  wróci
zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Graża miała minę kiedy jej pryk oświadczył, że się wyprowadzi :D Wcale a wcale nie jest mi jej żal. Po co się ładowała stetryczałemu dziadowi do wyra? :P Niby taka rezolutna, ostrożna a tu proszę... Dała się wykorzystać jak małolata. Ja też wczoraj myślałam, że to jakiś menel woła Agnieszkę a tu Szykulska :D Julia by się z Norbertem mogła skumać pod względem chorobliwej zazdrości hahaha Też nie podoba mi się zachowanie Kamy wobec Błażeja, bo tak się nie robi. To jest nielojalność i chamstwo. De facto laska ma coś z deklem nieźle, że w ogóle leci na Ogra ale cóż... o gustach się nie dyskutuje jak to mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościoowa
Kamila zachowuje się jak wyposzczona nimfomanka :O Boża powinna jej kupić wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posty się nie wyświetląją!!!!!
Eeee słaby odcinek i słabe zakończenie. Jedynie dobrze, że romansik Kamili zobaczył Błażej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak zaskakujący odcinek. Paweł wspomniał, że ma 3 siostry w tym DOROTĘ szok. Scena pożegnalna Grażynki i Arkadiusza jakby rodem z Przeminęło z wiatrem. Czy mi się zdawało, czy na zaproszeniu koleżanki Małgosi był Jan Borecki? Nie wiem czy dobrze zobaczyłam. Błażej się zdziwił hihihi, ale dobrze, że zobaczył co zobaczył. A zupełną głupotą było mówienie o spotkanej Beacie przy dzieciach. Niby czemu to miało służyć?? Jeszcze Jasiek autostopem pojedzie szukać matki. Myślicie, że w pierwszym odcinku po wakacjach zobaczymy Beatkę albo Dorotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wspomnienie Doroty było raczej po to by nie wyglądało tak idiotycznie, że nikt o niej nie mówi. Kryśka odsunęła się od Pomarszczonego przy tym całowaniu ręki jakby ją chciał opluć. Grażyna śmiesznie powiedziała, że w tej sytuacji Męczyd**a nie musi ponosić kosztów zerwania umowy. Tak jakby świadczył jej usługi seksualne i był zwolniony z opłat dlatego, że ją bzyka. To może niech od razu zostanie jej utrzymankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, mnie też zaskoczyło, że wspomnieli o Dorocie. Kto wie, może rzeczywiście Dorota i Beata wrócą do serialu ? Byłoby wspaniale. No muszę przyznać, że świetnie rozegrali wątek z Błażejem i Kamilą. Kamila była taka zadowolona i w ogóle się nie martwiła i ma za swoje. Norbert nawet nie wiedział, że Kamila jest w związku. Mam nadzieję, że to był ostatni odcinek z Olbrychskim. Aczkolwiek szkoda mi Grażyny. A te ich pozegnanie wyglądało rzeczywiście jak z jakiegoś dramatu Szekspirowskiego :D Zauważyliście, że Kasia bardzo urosła ? Jest chyba wyższa od Bożenki. A właśnie, dialogi Kasi z Bożenką są zazwyczaj najlepsze. Ogólnie odcinek był przyzwoity. Wspominali dużo o rodzinie i na koniec cliffhanger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, ja również zwróciłem uwagę na to, że wspomnieli o Dorocie. Kto wie, może rzeczywiście Beata i Dorota wrócą do serialu ? Byłoby fajnie. Muszę przyznać, że dobrze rozegrali wątek z Błażejem i Kamilą. Sama sobie nagrabiła. Mam nadzieję, że to ostatni odcinek z Olbrychskim. Mimo to szkoda mi Grażyny, facet ją w sobie rozkochał i teraz ucieka, a ona cierpi. Kaśka chyba bardzo urosła, jest wyższa od Bożenki. Ogólnie odcinek był przyzwoity. Dużo mówili o rodzinie i na koniec cliffhanger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×