Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość posty się nie wyświetląją!!!!!
kiedy szanowna moderracja to poprawi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lub***h przeżywa tę wizytę inspekcji jakby mu już karę wplepili, a tymczasem mógł porozmawiać z szefem tej firmy co od nich bierze te odpady. Nic się takiego nie stało, a on już się boi, że dobre imię Elmedu będzie zszargane. Bożena jest śmieszna. Chce zamieszkać w mieszkaniu po Arku, a nie pomyślała, że może by tak najpierw pracę załapać, odciążyć matkę, dołożyć się do budżetu? No nie, co ja mówię, to jest wielka studentka AWFu, która się pracą nie skala, będzie rano do matki na śniadanko wpadała i obiadki, a tak kątem będzie też mieszkała piętro niżej z Miłoszem. Paranoja.. , ale Graża jest naiwna, więc być może się zgodzi. Arek gadał jakby szedł na ścięcie, a Grażyna miała minę jakby właśnie tonęli razem na statku i ich los jest policzony. Przerysowana ta scena była, a Olbrychski jak zawsze deklamuje zbyt teatralnie, dla mnie to zawsze był marny aktor.W ogóle fajnie Grażyna głupia, przecież to jej lokator, ona ma 3 dzieci na utrzymaniu i zgadza się, żeby od nie zapłacił za wynajem! Ja tam Błażeja lubię, może dla kogoś on jest nudny, ale przynajmniej nie trzeba się bać, że odwali jakiś numer z zazdrościa, czy przetnie hamulce w aucie. Spokojny, zrównoważony chłopak, ale laski oczywiście wolą tzw bad boys z zielonymi papierami i normalność jest uważana za nudę.Bardzo się cieszę, że Błażej się kapnął w sytuacji i mam nadzieję, że kopnie tej napalonej idiotce w d*pe, żey sobie robiła teraz z Norbim to co chciała. Czy ja dobrze słyszałam?! Ania chciała zabrać psa na kościelną procesję?! Nie skomentuję, bo nie mam na to słów, ale takie zachowanie to pretekst do wywiezienia jej do psychiatryka.I co to w ogóle za zachowanie z jej strony, że ona planuje w tajeminicy wycieczkę i bez pytania oznajmia Tadkowi, że jadą i już. Nie wytrzymałabym w domu z taką osobą jak ona. Na tym zaproszeniu od kumpeli Małgosi był tekst dla JANA Rafalskiego. Nie mogła napisać dla Janka albo Jaśka? Tak jakoś zbyt poważnie to zabrzmiało, jakby nie zapraszała na urodziny, a na ślub conajmniej. Jeremiasz stary a głupi. Ta zazdrośc bezpodstawana mu na mózg padła, to chyba jakaś choroba. Ma taką dobrą kobietę za żone, wstydziłby się robić takie insynuacje, że ona i pan Wiesław.. W ogóle od początku tego starego buca nie lubiłam. Michał wg Zyty rzadko bywa w domu. A ona to niby często? Przeciez w ogóle się nie zajmowała dzieckiem po urodzeniu, jej matka to robiła, a teraz też w pracy non stop siedzi. Michał jest naprawdę durny w tym, że tak nakłania Mariusza do związania sie z Kingą. Przecież ona jest narkomanką, była prostytutką, a Michał o tym mówi jakby to nic takiego nie było, może dla niego to jest łatwe do zaakceptowania i nie widziałby nic złego w tym,nie myślał by o tym z kim spała itd. Jasne, że będzie jej bronił, bo to matka jego dzieci,a Mariusz nie powinien go słuchać tylko sam podjąc decyzję, czy mu ta przeszłośc nie będzie ciążyć. Nazwanie kolegów Mariusza świetoszkami to też idiotyczne, bo to Kinga się puszczała za kase, a takie zachowanie jest moralnie złe i piętnowane.Mariusz powinien też pomysleć, czy da radę jeśli ona by wróciła do dragów. Co za głupi pomysł, żeby przy dzieciach mówić, że Jurek widział ich matkę na peronie! Przecież Małgosia tak tęskni za mamą, Jasiek tez, że mógł to Jurek tylko Eli powiedzieć na osobności! Aha, no i oczywiście ona akurat musiała być w Berlinie tam gdzie Jurek. Nie mogła wyjechać np. do Stanów. Obstawiam, że żadna Beata się po wakacjach nie pojawi, to tylko plotka, żeby podktręcić oglądalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ten rok szybko minął, szok!Pamiętam jakby to było wczoraj jak oglądałam ostatni odcinek, jak Maciek się oświadczał i pierścionek zginął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi sie podobała akcja z Błażejem, muszę przyznać,że to bardzo przystojny chłopak (w moim typie :classic_cool:) a parę postów wcześniej pisałam,że sztywny i nudny. Norbert też przystojny nieco mniej ale za to z temperamentem. Wczesniej przy Olce wydawał mi sie głupi/infantylny/zdesperowany/żałosny. Przy Kamili wyrobił się, flirtuje, jest męski. Fajnie,że sie nie załamał po rozstaniu (pewnie Olka by tego chciała) ..Fajnie jakby zobaczyła go z Kamilą :D pewnie przykro by jej było. Śmieszne było u doktorów przy stole ' pewnie bedzie chcial pan nadrobić" o tak Rafałek narobi gromadke dzieci :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdrosny Jeremiaszek
Pan Jeremiasz jest wzrostu siedzącego psa i stąd niewielka odległość między mózgiem a odbytem. W związku z tym rozum miesza mu się z gó.....em i wtedy chłop "szaleje" :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cóż my teraz będziemy komentować ? Na szczęście A. Kaczorowska obiecała, że będzie wrzucać ciekawy rzeczy z planu serialu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahah padłam z tego
"Ewa Szykulska z offa wolajaca "pani agnieszko" brzmiała jak jakiś menel, myslalam że to jakiś kochanek ją woła p.s fajnie jakby jakiś kochanek Agi powrócił i był menelem" :D :D :D :D :D Też jestem za!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka odcinków mnie ominęło a i tak jestem w miarę na bieżąco.. myślalalm, że Rafał wyjedzie do Olki z jakąś byłą żoną czy dzieckiem a nie bezpłodnością. I znów prze 200 odc Olka będzie nieszczęśliwa i będzie rozważać rozstanie? Myślałam, że wczoraj to jakieś zareczyny mają być, bo tak uroczyście. Ten odcinek taki jakiś nienaturalny dla mnie, fajne było to, że młodzi się wybierali na piknik, bo nigdy tego nie pokazywali a Kamila jeszcze pożałuje, jak Norbi dostanie ataku to będzie spieprzała od niego i będzie błagała Błażeja żeby wrócił. Głupio zrobili., że spiknęli Ogra z Kamilą, mogli dać mu jakąś laskę z problemami też a nie rozkapryszoną studentkę z wścieklizną macicy. I co oni zrobili z tym forum ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha prawda z tą
wścieklizną macicy Kamili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klankowa1
Ja od dawna mówiłam Wam, że Norbert jest najprzystojniejszy z Klanu :D czy Olka teraz waha sie, jeżeli idzie o Rafała? Bo nie oglądałam wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klankowa, jak mogłaś nie obejrzeć ostatniego odcinka sezonu ? :( Mi też się podobał ten piknik, wreszcie pokazali, że młodzi ŻYJĄ, ale chyba w końcu nie doszło do niego po tym co zobaczył Norbi. A mnie się właśnie wczoraj podobało. Przede wszystkim dało się odczuć tą rodzinę, Paweł opowiadający o siostrach, obiad w ogrodzie na sadybie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, że spyknięcie Kamy z Norbim to była czysta głupota, ale przynajmniej laska pokazała jaka naprawde jest. Mam nadzieję, że Błażej nie da się przekabacić i z nią zerwie, a nasza Żelazna Dziewica to też fajna debilka,bo przecież kumpluje się też z Błażejem to mogła z Kamą poważnie pogadać i powiedziec, że tak się nie robi, że to zdrada, ale lepiej jest kryć kumpele z wścieklizną macicy.Nie wiem, ale jakoś tego nie rozumiem.Solidarność jajników czy jak?? Ja bym tak nie postapiła. Olka rzeczywiście zaś będzie biadolić X odcinków, a potem i tak adoptują albo coś, albo zaś cosik wyniknie i się rozstaną. Normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Kiedy to było? - pyta Chojnicka. - 27 maja - odpowiada Jerzy. Dokładnie tego dnia w Berlinie została nadana do nas pocztówka z margerytkami, które Beatka tak lubiła... Ten dialog rzekomo miał być w 2455 odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyjaśnienia dla Tahini
"Lub***h przeżywa tę wizytę inspekcji jakby mu już karę wplepili, a tymczasem mógł porozmawiać z szefem tej firmy co od nich bierze te odpady. Nic się takiego nie stało, a on już się boi, że dobre imię Elmedu będzie zszargane." Wiesz Taha, to taka niedawnych afer z frmami śmieciowymi co to odbierały odpady niebezpieczne ze szpitali i aptek, a potem zakopywały zużyte strzykawki, stare leki, fragmenty zwłok, płody po aborcjach itd. na działce szefostwa albo wyrzucali do lasu, bo tak było taniej i szybciej. "Bożena jest śmieszna. Chce zamieszkać w mieszkaniu po Arku, a nie pomyślała, że może by tak najpierw pracę załapać, odciążyć matkę, dołożyć się do budżetu? No nie, co ja mówię, to jest wielka studentka AWFu, która się pracą nie skala, będzie rano do matki na śniadanko wpadała i obiadki, a tak kątem będzie też mieszkała piętro niżej z Miłoszem. Paranoja.. , ale Graża jest naiwna, więc być może się zgodzi." Odczep się od Bożki! Pracy dla młodych w całej UE nie ma, więc Bożka nie ma po co jej szukać, tylko wrzodów by się nabawiła za stresu :P Poza tym Graża jest kasiasta, stać ją by Arkadio jej płacił w naturze, to i Bożence z Miłoszkiem mogła by fundnąć czynsze, opłaty za prąd, gaz itd. przez całe studia, co nie? "Arek gadał jakby szedł na ścięcie, a Grażyna miała minę jakby właśnie tonęli razem na statku i ich los jest policzony. Przerysowana ta scena była, a Olbrychski jak zawsze deklamuje zbyt teatralnie, dla mnie to zawsze był marny aktor.W ogóle fajnie Grażyna głupia, przecież to jej lokator, ona ma 3 dzieci na utrzymaniu i zgadza się, żeby od nie zapłacił za wynajem!" No co ty? Tak postponujesz gwiazdę naszej X Muzy! Grażynka po prostu jest uczciwa i nie bierze pieniędzy za seks :) "Ja tam Błażeja lubię, może dla kogoś on jest nudny, ale przynajmniej nie trzeba się bać, że odwali jakiś numer z zazdrościa, czy przetnie hamulce w aucie. Spokojny, zrównoważony chłopak, ale laski oczywiście wolą tzw bad boys z zielonymi papierami" Chyba żółtymi apierami z Drewncy czy Tworek? Zelone papiery to albo dolary, albo książeczka wojskowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanistka
Wróci Beata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko, cieszę się z sukcesu Klanu. Mam nadzieję, że kasa z tego pójdzie na jakość odcinków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fan page na facebooku to klan ma najgorszy chyba. Żadnych zdjęć z planu, filmików, nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.Kaczorowska obiecała, że będzie wrzucać zdjęcia z planu i ciekawe rzeczy. Trzymam ją za słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wezmą inną aktorkę do roli Beaty :) Szkoda, że Naruszewicz nie chce wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że ten odc. w którym wrócił Błażej jest ostatnim odc. przed wakacjami? Nadrabiałam teraz ostatnie odc. i powiem Wam, że całkiem fajnie mi się to oglądało. To chyba dlatego, że scenarzyści wrócili do wątków z głownymi postaciami, a nie z jakimiś pobocznymi... Faktycznie dziwnie patrzy się na amory Grażynki i Arkadiusza. Wiadomo, że wdowa też ma prawo po raz drugi układać sobie życie, ale mam wrażenie, że to wygląda bardziej jak dwoje małolatów zakochanych po uszy, a nie drugi związek dwójki dorosłych ludzi. No ale każdy ma prawo do motylków w brzuchu :) Kasia z Zosią jak zwykle bezbłędne :)! Mam wrażenie, że Janusz jakby był jakis nie do końca uczciwy jeżeli chodzi o tą rozmowę z Pawłem w sprawie śmieci z Kliniki. Odnośnie kliniki, to czy kiedyś nie było tak, że wejście do niej było po schodach? A teraz w tych ostatnich odc. wyglądało to inaczej. No chyba, że to jakieś wejście od tyłu, czy coś... :) Wątek Olki i Rafała póki co jak dla mnie jak najbardziej w porządku. Tak samo jak próba otrucia się przez Małgorzatę, cyniczne zachowanie Julii, czy perypetie Norberta, Kamili i Błażeja. Nie sądziłam, że to jeszcze powiem w tym sezonie, ale wg mnie zakończenie przed wakacjami całkiem godne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co się wydarzy po wakacjach. Żonkilka wróci do kraju by odebrać firmę byłemu mężowi Zaaalowi! Popadnie w konflikt z Tahini, obecną żoną Zaaala! Fanka Klanu (córka Zaaala z pierwszego małżeństwa) odnajdzie się w Berlinie z amnezją. Okaże się, że wymyśliła sobie nowe imię- Lena. Zaaal! po tym jak nakryje Elmusko z chłopakiem będzie chciał wydziedziczyć syna. Żonkilka zawsze porozumienie z Sunią Agunią, wydziedziczoną przez rodziców siostrą Zaaala od zawsze zazdrosną o sukcesy brata. Żonkilka będzie również buntować syna Elmusko przeciw ojcu, który nie akceptuje jego skłonności. Gdy w Berlinie odnajdzie się ich córka, Zaaal! i Żonkilka na chwilę zakopią topór wojenny. W wynajętym apartamencie Żonkilka będzie nawet próbowała uwieść byłego męża. Jednak Zaaal! pozostanie wierny Tahini a upokorzona Żonkilka poprzysięgnie mu jeszcze większą zemstę. Doktor L, mąż Fanki będzie rozdarty między odnalezioną żoną a swoją obecną narzeczoną Klankową. Gdy Tahini dowie się o próbie uwiedzenia Żaaala! słowna utarczka z Żonkilką zakończy się ich bójką w stawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×