Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lou-Lou

Czy ktoś z Was nauczył się pływać na stare lata?

Polecane posty

Czy to w ogóle mozliwe...?:-S Mam 30 lat, nadwagę i problemy z kręgosłupem zatem zbawienne byłoby dla mnie pływanie...ale..nie umiem pływać:( NIE POTRAFIĘ UTRZYMAC SIĘ NA WODZIE:( Help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stare lata? Jakie stare lata? 30 lat to mlodosc.. mysle, ze Twoj problem tkwi w tym, ze boisz sie wody. Boisz sie polozyc na wodzie, bo myslisz ze utoniesz. To calkiem naturalny lek. Jesli go przezwyciezysz, pojdzie jak z gorki. Tylko niech Cie uczy ktos odpowiedzialny i fachowy. Co z tego, ze ja plywam kryta zabka, jak nogi pracuja mi naprawde fatalnie, prawie wcale i nie umiem sie od tego odzwyczaic. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou-Lou, ja ci dam stare lata zaraz! :) Moja mama nauczyła się pływać jakieś kilka lat temu, a ma 50 lat. I mówi, że sama była w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem
oh..ja mam 38 i STRASZNIE chcialabym sie nauczyc.....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefggggggggggg
ja mam 30 i tez nie umiem a maz smieje sie ze mnie bylam raz na basenie i ludzie gapili sie na mnie ze tylko mocze nogi :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000000
Lou-lou, nauczysz sie w 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika2222
ja mam 22 lata. Chciałabym umieć pływać, ale już przestałam próbować się uczyć, bo jak tylko się "położę" na wodę, od razu muszę wstać bo lęk taki duży... I co z tego że jestem wodnikiem ;) Może jeszcze przyjdzie na mnie pora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka2007
hej! Ja się nauczyłam w wieku prawie 30 lat, choć zawsze bałam się zanurzyć głowę. Coś mi zostało. bo zawsze pływam w okularkach. Zmusił mnie mój mąż- trener pływania. Obserwowałam jego kursantów i sama ćwiczyłam, bo on po kilku latach prób we mnie zwątpił. Dziś pływam stylową zabka i stylem grzbietowym, ale to mi wystarcza. Próbuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m27
Ja nauczyłam się pływać mając 26 lat i przez dwa miesiące intensywnych treningów poznałam cztery style. Teraz nie wyobrażam sobie tygodnia bez pójścia na basen i wydaje mi się, że skoro ja dałam radę to nie jest to takie trudne. Trzeba znaleźć tylko dobrego trenera i nie szukać pomocy u kolegów czy koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nauczyłam sie zeszłego lata pływac tylko zabką,aleod razu polubiłam wode i taki relaks, a wstyd tez mi było,bo nie dośc ze stara 22 lata :( to jeszcze duża i rzucająca się w oczy na basenie...:) pływac kazdy może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś za stary by nauczyć się pływać, musisz znaleźć tylko dobrego nauczyciela. Mnie uczyli ludzie ze stronu family-life.pl, i nauczyłem się plywać w miesiąc :) W końcu nie ma wstydu nad morzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaela75
Jak chcesz połączyć naukę z wypoczynkiem - polecam hotel Nosalowy Dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pływać można się nauczyć w każdym wieku. Są nawet specjalne kursy dla osób panicznie bojacych się wody :) Szczególnie jak się ma problemy z kręgosłupem lub stawami to warto. No ja mam nadzieję, że autor/ka tego wątku, do dzisiaj, to już czuje się jak ryba w wodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chęććik
pływanie jest dla osób w każdym wieku, jestem po 40 i też zaczęłam pływać jak się odchudzałam, do tego piperine forte i efekty były widoczne bardzo szybko mimo ze w tym wieku metabolizm juz nie działa jak parę lat wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 20 lat i nie mogę się nauczyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od gówniarza.Miałam obowiązek w podstawówce chodzenia na basen.I też do chudzielców nie należę.Ja myślę,że każdy wiek dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×