Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabryśka

środek myjący

Polecane posty

do twarzy uzywam zelu myjacego avene, swietny, delikatnie oczyszcza,nawilza i nie podraznia,polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ja mam teraz dermedic do cery mieszanej, za krótkożeby ocenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremu do twarzy tez uzywam Avene, w ogole lubie ta firme, ale zelu pod prysznic sobie z niej nie kupie, za drogi, nie mam tyle kasy, zeby placic po 70 zl za zel pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakastakasobie
w TVN style wygaduja duzo glupot i chwala wiele kosmetykow, ktore nawet jakby mi doplacali to bym nie uzyla, bo w nich tyle chemicznego swinstwa, juz dawno przestalam wierzyc w to co o kosmetykach pisza w kolorowych pismach i opowiadaja to tu to tam. Moja skora jest najlepszym ekspertem mowiacym mi co jej pasuje, a co nie. Nie zauwazylam by szampony dzieciece zle myly wlosy (wrecz przeciwnie) mimo ze uzywam tych bez sls. Tluszcza sie w normalnym tempie (myje co 2 dni) po myciu sa swieze i miekkie. Nie zawieraja silikonow, wiec wlosy nie rozczesuja sie tak latwo na mokro jak po reklamowanych szamponach, ale pozniej juz bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
a miałas kiedys olejek z nivea?? skład ma nie za bardzo ale jakos mi odpowiada... nie mam jeszcze nawyku uzywania naturalnych kosmetyków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
widzisz ja tez najbardziej ufam swojej skórze i u mnie ani szampony dla dzieci ani np tak tu zachwalany fitomed nie sprawdziły sie. oliwek dzieciecych używam nałogowo na mokra skóre od wielu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywalam niedawno fitomedu, ale cale szczescie juz mi sie skonczyl, bo tragicznie przetluszczal wlosy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zakupilam szampon Hippa, same pozytywne opinie ma, moze i u mnie sie sprawdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakastakasobie
ja lubie fitomed ale fakt ze tlusci, wiec uzywam go tylko co ktorys raz na zmiane z dzieciecymi do dzieciecych trzeba sie przyzwyczaic --- u mnie tez na poczatku nie bylo kolorowo mozliwe ze oliwke nivea mialam, ale musialo to byc dawno, bo od 3 lat staram sie zwracac uwage na sklady kosmetykow (co wcale nie oznacza ze uzywam tylko tych 100% naturalnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
oby... ja właśnie skończyłam neril do włosów wypadających i sie zastanawiam czym teraz myc moje krótkie przetłuszczajace sie mocno włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ja pisze o olejkupod prysznic nivea :-) oliwki nivea nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
a który fitomed Wam tłuści? ja mam ten do tłustych i mi strasznie wysuszył włosy i teraz go używam raz na jakiś czas żeby je porzadnie oczyscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakastakasobie
wiem ze swego czasu bylam baaaaaaaaaaaaaardzo zadowolona z mleczk do mycia J&J z olejkiem i mleczkem w jednym moj brat, ktory nie zwraca uwage na sklad, a wtdy mi go podbieral, teraz sam go kupuje i stosuje, wiec chyba jest wart polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
o to moze wypróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
dobra dziewczyny łapa mnie już boli niemilosiernie spadam. dzieki za rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przetluszczal wlosy fitomed do wlosow suchych i normalnych ale z drugiej strony zlagodzil swedzenie i luszczenie skory glowy, wiec oceniam go raczej pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×