Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cho chang

CO WYBRAĆ???

Polecane posty

Gość cho chang

Proszę,powiedzcie co jest teraz modne: 1.spodnie rurki czy szerokie dzwony? 2.szerokie, sięgające niemal kolan bluzki czy obcisłe topy? 3.mat czy blask? 3.kratka czy gładkie ubrania? 4.pełno dodatków typu: pasek,biżuteria czy raczej minimalizm? 5.czarny i biały,czy raczej wszystkie kolory tęczy? 6.odważny,neonowy makijaż czy naturalny,prawie niewidoczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęnka
1..spodnie rurki 2.szerokie, sięgające niemal kolan bluzki 3.mat 4.kratka 5.pełno dodatków typu: pasek,biżuteria 6.wszystkie kolory tęczy 7.naturalny,prawie niewidoczy ja bym tak wybrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejku słownik
ortograficzny szczęka nie szczęnka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda0707
-Spodnie...modne są rurki lecz nie do każdej figury...epoka dzwonów minęła parę lat temu... :) -Swetry... temat się również tyczy figury,słynni projektanci mody pokazują szeroki swetry , czapki ...wszystko w rozmiarze XXXL lecz nie czarujmy się, nie wszystkim pasują rozciągnięte swetry po kolana:) -Mat w dzień , blask na wieczór :) (odnoszę się do makijażu) -Osobiście jestem za gładkimi ubraniami ... choć szkodzka krata , czy wzór "igiełki" są szalenie modne do dziś , i chyba nigdy nie wyjdą z mody tj. "mała czarna" :) -Jeśli pasek , drobny dodatek, co za dużo to niezdrowo, chyba nie mamy zamiaru wyglądać jak "choinka" :) minimalizm czasem popłaca :) -black & white ... nigdy to zestawienie nie wyjdzie z mody, czarno-białe jak najbardziej zaaaa... :) -Naturalny odcienie brązu,lub sama czarna kredka... choć odstrzałowy make-up na dyskoteki ? czemu nie ?! :) pozdrawiam magda0707 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booze
cała moda z anglii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
wybiera sie to, w czym czlowiek dobrze sie czuje, co dostosowane jest do jego sylwetki. po co pchac wielka dupe w spodne typu rurki skoro to bedzie komiczne wygladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samoooosia
nie wiem czy modne czy nie ale ja wybralabym : 1.spodnie rurki czy szerokie dzwony? -zdecydowanie dzwony (nie wazna moda,wazne w czym sie dobrze wyglada) 2.szerokie, sięgające niemal kolan bluzki czy obcisłe topy? -te obcisle ale dlugie, uwielbiam zwlaszcza wiazane w talii 3.mat czy blask? -cos pomiedzy :D 3.kratka czy gładkie ubrania? -kratka (jestem wieszakiem kratka doda kilk kg) 4.pełno dodatków typu: pasek,biżuteria czy raczej minimalizm? -minimalizm maksymalnie 2 dodatki (pasek i kolczyki/pierscionek) 5.czarny i biały,czy raczej wszystkie kolory tęczy? -wszytskie:) (chociaz ostatnio kocham braz) 6.odważny,neonowy makijaż czy naturalny,prawie niewidoczy naturalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×