Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukasz1800

rozmowa kwalifikacyjna na studia magisterskie uzupełniające na UŚ

Polecane posty

Witam! We wrzesniu zdaje na studia mgr uzupelniające na UŚ i czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna z politologii. W zwiazku z tym mam pytanie. Czy mogłby ktos powiedziec mi jaki ta rozmowa ma przebieg, o co pytaja,i co sobie najlepiej powtorzyc... Z góry dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakak
szkoda slow, ja na innej uczelni, ale traktowali nas jako kandydatow na 1 rok studiow... swinie jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy na kogo trafisz...
ja miałam w tym roku taką rozmowę, była komisja w której siedziały trzy osoby - i w zalezności do kogo się trafiło - z pierwszym doktorem luźna rozmowa o plany na wakacje, jak nam mija wolny czas, irp i z miejsca 5. u drugiej osoby - też w miarę luźna rozmowa, o pracy licencjackiej, i troszkę z teorii, podstawowe pytania. ja tu trafiłam. i trzecia osoba - wypytywala o szczegóły, definicje, czepiała się o wszystko. więc wszystko zależy od szcześcia bo z tego co się orientuje na US-iu zazwyczaj tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że tu lokalnie się zrobiło ;) pozdrawiam i powodzenia :) też kiedyś stanę przed taką rozmową, ale narazie jestem na 4 semestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×