Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAŁA89 POMÓŻ PROSZE

czy zajście w ciąże podczas chwilowego włożenia penisa do pochwy jest możliwe

Polecane posty

Gość anka lat:20
jest możliwe mój mąz ,mi wkładał mam dziecko 2 letnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać z wami dziewczynami coś nie jest w porządku zadajecie głupie pytania i macie też głupie idiotyczne odpowiedzi aż mi się chce z tego powodu śmiać za wasza lotność intelektualną do założycielki tego pytania tak zajdziesz w ciążę i teraz będzie u ciebie dziecko co rok to nowy prorok podatnik będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieplanowana ciąża? Telefon Zaufania 586 915 915 i netporadnia.pl. Godziny kontaktu: 18.00 - 23.00 Zapewniamy bezpieczną przestrzeń rozmowy. Jesteśmy po to, by towarzyszyć i wspierać w poszukiwaniu rozwiązań. Osoby, które się z nami skontaktują, uzyskają wsparcie emocjonalne a także wiedzę z zakresu: 1 medycyny, 2 farmakologii, 3 procedur wsparcia instytucjonalnego, 4 psychologii 5 prawa, Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny. Gwarantujemy pełną dyskrecję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za dziecinność bez urazy przeczytajcie sobie jak dochodzi do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która z wars chciała by dostać siusiaka w tyłek ? Mam ochotę na mokrego anuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiech na sali nie mam nic do powiedzenia wkadacie ptaszki do gniazdka a potem taka panienka zastanawia się czy będzie w ciąży wcale się już nie dziwię dlaczego takie nie które panienki popaprane są prężnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi tu wszystkich ludzi wpisujących się zamiast chodzić na biologię chodziliście na wagary chłopak włożył i będę mieć dziecko chociaż nie miał wytrysku moje gratulacje za lotność intelektualną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×