Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

manila

CELLULIT - zapraszam wszystkie panie z tym problemem.

Polecane posty

🖐️ od niedawna zauważyłam że skóra na moich pośladkach lekko zwiotczała, zrobiła się taka chropowata, mniej napięta. nasila się to zazwyczaj przed okresem. nie jestem pewna czy to cellulit, ale raczej tak. kiedy regularnie uprawiałam sport nie miałam tego problemu. odkąd studiuję niestety nie mam na to czasu. jestem szczupłą osobą - przy wzroście 161cm ważę około 45kg. mam 20 lat. jak najlepiej walczyć z cellulitem? i w ogóle jak dbacie o skórę? może macie jakieś szczególne sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy25
rób sobie naprzemienne prysznice ciepłe i zimne....fajny na cellulit jest też peeling z kawy...zawiera on kofeinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mam złą tendencje do ciepłych kąpieli. chyba najwyższa pora to zmienić. czy macie jeszcze jakieś inne porady dziewczyny? nie wiem na ile skuteczne są preparaty any-cellulitowe (balsamy itp.). zazwyczaj nie zaliczają się do najtańszych kosmetyków. czy masowanie skóry szorstkimi rękawicami nie jest lepsze? od niedawna jest w sklepach wiele szczotek z gumowymi wypustkami przeznaczonymi do walki z cellulitem. kupiłam jedna z nich i sprawa dość fajna. przyjemne uczucie, przynajmniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak masujesz ta szczotka
na suche ciało czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można na sucho i na mokro (jak bierzesz kąpiel lub prysznic). ja wolę na mokro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak robić ten peeling z kawy? całe ziarna czy jak? heh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234556
ooo ciekawe peeling zkawy ajs ie go robi?jaka kawa musi byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezynka
Dziewczyny mam pytanie, czy jak mam popękane naczyńkana nogach mogę robić masaż rękawicą? Czy to nie pogorszy stanu naczynek? Też mam ten cholerny cellulit a peeling kawą w moim przypadku odpada. Z tego co wiem bierze się kawę mieloną, do tego można dodać cynamon, i oliwkę lub żel do kąpieli i tym masuje się pod prysznicem. Uwaga trzeba potem dobrze posprzatać bo będziecie mieli zapaćkaną cała wannę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ bezynka nie wiem jak to jest ze skórą naczynkową. u mnie na jednym z ud pojawiły się takie malutkie żyłki. nie wiem co to jest. wątpię żeby to były żylaki bo mam niecałe 20 lat. do tego u mnie w rodzinie raczej nie ma tendencji do żylaków. no i żylaki na udach? one się przecież prędzej na łydkach pojawiają. może ja też mam naczynka i to właśnie są one? jak u Ciebie to wygląda? 🌻 🌻 🌻 mam sucha skórę. nie smarowałam jej balsamem od kilku miesięcy. nie wiem...jakoś tak ja zaniedbałam i teraz żałuję. a właściwie to nigdy jakoś nie potrafiłam jej odpowiednio nawilżyć. chyba najlepsza jest oliwka. nie wiem. do niedawna to niedbanie o skórę uchodziło mi na sucho jakoś. zawsze wyglądała dobrze a teraz jestem mocno zaniepokojona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezynka
Manila-> ja mam właśnie takie małe żyłki pod skórą, któer widać, po prostu popękane naczynka, to można usunąc ( u kosmetyczki chyba) ale wiem, że to wraca. Nie wolno wtedy używać peelingu z kawy bo ma kofeinę i działanie rozgrzewające a to naczyńkom nie służy. Chcialam sprobować z rękawicą, ale nie wiem, czy też nie zaszkodzi naczynkom. Już nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ bezynka ja mam tych żyłek dosłownie kilka więc może jakoś delikatnie spróbuje tego peelingu z kawy. jeśli masz ich sporo to nie wiem....możesz spróbować masować się jakoś delikatnie. przecież nie musisz mocno trzeć :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_E_G_G_I_E
Wreszcie znalazłam coś, po czym widać jakieś konkretne efekty:) a mianowicie suplement diety Nivelazione i krem do masażu z tej samej serii. Jeśli borykacie się z problemem cellulitu polecam te produkty (ja kupiłam na Allegro, bo jest znacznie taniej). Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_E_G_G_I_E
Wreszcie znalazłam coś, po czym widać jakieś konkretne efekty:) a mianowicie suplement diety Nivelazione i krem do masażu z tej samej serii. Jeśli borykacie się z problemem cellulitu polecam te produkty (ja kupiłam na Allegro, bo jest znacznie taniej). Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×