Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kdkdjf

Co sie teraz nosi?

Polecane posty

Gość kdkdjf

Tak chcialam poruszyc temat ktory wedlug mnie juz dawno powinien istniec na tym forum...Wiadomo ze kazdy ma swoj gust i nosi co chce ale wedlug mnie najczesciej widywany zestaw to: Kurtka do pasa z futerkiem , rybaczki i do tego dluuugie kozaczki...Co o tym myslicie wypowiadajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh zobacz w sklepach :D Są różnego rodzaju tuniki, legginsy, getry, spodnie rurki, grube pasy noszone w pasie co mnie przeraża :o Ja osobiście kupuję tuniki i mam ochotę na legginsy podobają mi się też niektóre modele bucików z okrągłym przodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaNiebieska
Dżinsy rozszerzane na dole, szeroki pasek z ozdobną klamrą, bluzka z dekoltem lub koszula, rozpięta pod szyją. Dekolt odmładza i wyszczupla. Góra podobnie, spódnica do lub za kolana i kozaki do kolan. Modne są spódnice rozszerzane z falbanami, również z szerokim paskiem z klamrą, nie koniecznie w talii. Nie podobają mi się leginsy, chociaż wróciła moda z lat 80-tych. Nie noszę tunik, bo uważam, że mnie pogrubiają. Nie wiem, jaki krój sukienek jest teraz modny? Może ktoś wie? Niedawno był w TVP2 program "10 lat mniej" - dobry popradnik jak się czesać, ubierać, malować, na jaki kolor farbować włosy. Może jeszcze zostanie wnowiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka28
W tym sezonie KOLORKI : zolty pomarancz zielen fiolet NA OSTRO! Dalej srebro o zloto ale blade dalej modna romantyczna biel. BLUZKI: w duze geometryczne wzory z bufiastymi rekawami zakonczone gumka albo gladkie odcinane od biustu do tego pasek PLASZCZE: ostre kolorki duze guziki do tego pasek lub krutkie rozszezane od ramion i rekawami 3/4 SPODNIE: szerokasnie nogawki kant i wysoki stan oraz dalej waskie rurki ale teraz z wysokim stanem na lato koniecznie szorty SUKIENKI: odcinany stan ostre kolory i duzo folkloru kwiaty male duze wiekszosc bawelny a noszone do kryjasych rajstop BUTY: botki siegajace kostki i czerokie w kostce, a na lato ogromne platformy, skora lakierowana w oczojjjebnych kolorach, oraz plakie z czybkami w ksztalcie migdalow. TOREBKI: ogromne torby w roznych kolorach niekoniecznie dobrane do butow a na lato duze torby kolorowe w geometryczne wzory, modne tez marynarskie motywy DODATKI: duzo sztucznej bizuteri motywy natury (ptaszki itp.) kolczyki w ksztalcie kwiatkow itp oraz dalej zloto srebro o kolare jednym slowej BAJZEL na rekasz szyjach WLOSY: naturalne kolory lekko upiane jesli juz upinamy to podtapirowane by nadac wielkosci a jesli rozpuszczone to pozostawiamy taj jakby same wyschly bez pomocy stylizacji.I koniecznie kolory naturane nie palimy farbami nie rozjasciamy pasemek NIEMODNE To tyle co ja mam do dodania POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×