Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taki zwykły facet

Poroniła a ja czuję ulgę

Polecane posty

To forum jest przez kobiety zdominowane,ale mimo to napiszę.Byłem z kobietą ok 5 miesięcy.Uprawialiśmy seks,ona brała tabletki ja używałem gumki.Mimo to zaszła w ciązę.Nie kochałem jej,ale postanowiłem wziąśc odpowiedzialność i się z nią ożenić.W 3 miesiącu poroniła,ona rozpacza a ja czuję ulgę,bi nic mnie już z nią nie łączy.Chciałem przestrzec,że lepiej wziąść kubeł zimnej wody zamiast niż pezechodzić przez piekło przymusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kkk
:o chłosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolsoaoa
pierdolony debil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palant
🖐️ :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś idiotą, wiesz :P nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak cierpi ta kobieta no ale czego można się spodziewać po facetach... z doświadczenia wiem,że niczego dwóch już mnie zostawiło , gdy zaszłam w ciązę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Cię nie potępiam. Poświęciłeś się wbrew sobie żeniąc się z nią. Tą kobietę spotkała tragedia, która Tobie przyniosła ulgę. Chyba masz z powodu swoich myśli wyrzuty sumienia, skoro zwierzasz się z tego na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właściwie to co Wy
od niego chcecie? Ja mu się nie dziwię, ze czuje ulge. Ma rozpaczać, po dziecku, którego nie chciał i które dla niego było abstrakcją? Pewnie, gdyby się ozenił, dziecko by się urodziło, penie by je kochał, moze nawet byłby dobrym ojcem, kto to wie... w końcu chciał się zachować odpowiedzialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ma się zmusić do bycia z nią i za jakiś czas zrobić jej kolejne dziecko.tak z tego wychodzi.Przecież jak się dowiedział o ciąży to jej nie olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturroo gatttii
kolego najebałeś sobie gnoju :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właściwie to co Wy
ale on pisze, że czuje ulgę, nie że sie cieszy. Nie napisał też nic, że nie współczuje tej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na miejscu autora pewnie tez czulabym ulge. Mysle, ze to calkiem zrozumiale w tym przypadku. I nie wiem czemu tak na niego naskakujecie? Przeciez nie zostawil dziewczyny i chcial wziasc odpowiedzialnosc za swoje dzialania. Co innego, ze slub wylacznie z powodu ciazy to dla mnie kompletnie (nomen omen) poroniony pomysl.. Mozna przeciez byc odpowiedzialnym ojcem, nie bedac mezem. Ale to juz temat na inny topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na spotkaniu AA
ja tez to rozumiem a teraz sie rozwiedziecie? skoro Jej nie kochasz i zrobiles to tylko ze wzgledu na dziecko ktorego juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysiu
nie martw sie jeszcze spotkasz kogos kto naprawde na ciebie zasluguje a nie takichm meliniarzy!!trzym sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..hmm..
jako można zajść w ciążę używają prezerwatyw i biorąc tabletki???? Musiała CI pęknąć. To trzeba się było wtedy zastanowić czy tabletki był dobrze brane. Jeśli były jakieś wątpliwości to zażyć postinor ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka zimowa
w pełni Cię rozumiem:) trzymaj się i nie rób więcej głupstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gabryśki
no brawo - XXI wiek i zachodzisz sobie ot tak w ciążę? I to dwa razy? Bo chyba gdyby to były planowane przez was dwoje dzieci to by cię nie zostawili. Wpadaj dalej z każdym facetem, powodzenia. Brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam sobie myśle...
nie czepiajcie się faceta...szczerze pisze co czuje....i dobrze...po co żyć z przymusu w związku trzymanym sztucznie bez uczucia..jeszcze ułożycie sobie życie i ona i ty i zapomnicie..a związek bez miłości jest bez sensu...jestem kobietą żeby było jasne i też zdarzyło mi się poronić..więc rozumiem ból dziewczyny..ale cenię szczerość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______
nie kochales jej ale w lozku bylo calkiem fajnie, co?skoro az 5 miesiecy z nia byles... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki Bogu
gdyby urodzila to dziecko, gdybys wzial z nia slub bez milosci zepsul bys zycie sobie, jej i dziecku. a myslales ze to byloby dobre wyjscie?! dobra to juz niewazne w koncu teraz nie ma problemu, a raczej Ty go nie masz. zal tylko tej dziewczyny, ktora w Tobie wsparcia nie ma i teraz wszystko jej sie wali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaoooo
Facet, wytłumacz mi jedno, jak ty sobie wyobrażałeś szczęscie rodzinne z kobietą, której nie kochasz???? Jak można z własnej i nie przymuszonej woli wkopywać się w sytuację, która nie może się inaczej skończyć niż awanturami i znienawidzeniem się a potem kochankami na boki. Dla dziecka? Chroń go panie przed taką rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaoooo
Jeśli cię za cos potępiam, to za gotowośc do życia w kłamstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×