Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pliz napiszcie

OLIMP THERM LINE

Polecane posty

Gość emkaol
Jest to bardzo niebezpieczny środek,jeśli szanujesz swoje zdrowie fizyczne,bijące serce i w wielki stopniu dobry stan psychiczny,nie kupuj go bo niespodziewanie możesz się bardzo rozczarowac.Uważałam się za osobę silną,nieskłonną do dołków ani depresji,kiedy zaczęłam brać tabletki po jakimś tygodniu po prostu płakałam,nie widziałam w niczym sensu,nie chciało mi się nic robic,nigdzie wychodzic...miałam naprawdę dziwne,negatywne myśli. To okropne uczucie.Mój facet był przerażony.Od razu tabletki wylądowały w koszu. Pewnie wiele kobiet nie traktuje powaznie tego że nie powinny brac tabletek osoby ze skłonnością do depresji,ale jest w tym całkowita prawda. poza tym nie działają,brałam według zaleceń,do południa nie chciało mi się moze az tak bardzo jeść a popoludniu i na wieczór ssało w zołądku,a kiedy wziełam tabletkę na noc to znów nie mogłam spać. Odradzam zdecydowanie. Lepiej brac wspomagacze typu błonnik na lepszą przemianę np Colon C-rewelacja juz pierwszego dnia,chrom z lkarnityną czyli aqua slim z 1,5 litrową wodą.Nie szkodzi zdrowiu,czujesz się lekka i pełna energii.I dodatkowy ruch gwarantuje wygrana z nadwagą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeja
Hej Ja biorę therma linea forte od 2 tygodni.Przez ten czas schudłam 80dkg. Jem zdrowo,a przynajmniej się staram,ale pizza się zdarzy. Wciąż chce mi się pić. Jem tyle samo,ale mam niesamowitą ochotę na czekoladę i ryby.Jeśli nie zjem dziennie 3 kostek czekolady z marcepanem to mnie nosi.Nie mam zawrotów głowy ani mdłości. Maszeruję co drugi dzień 20 minut,robię kilka serii brzuszków i ćwiczeń na biodra,bo one wprawiają mnie w kompleksy. Moja sylwetka troszkę się zmieniła.Mam ładny kształt klepsydry i jestem jakaś smuklejsza,ale myśle,że to zasługa całości,a nie samych tabletek. Ponadto za 60 kapsułek zapłaciłam nie całe 33zł,więc internetowe okazje 44zł,wcale nie są okazjami:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka2286
ale co jest leprze tl, tl II Czy moze tl forte??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotKicia
Hej dziewczynki, ja biorę olimp therm line II od 3 dni dopiero... ale na wadze już znikły dwa kilogramy:) z 63 na 61 ( w 3 dni rewelacja) Jest super zawsze coś podjadałam i ciągle czułam się głodna teraz wystarczy 2 małe posiłki, zero uczucia głodu. Mogę tylko powiedzieć, że pewnie na każdego działa inaczej ja przy tym ćwiczę na rowerku pół godziny dziennie. Do tej pory też ćwiczyłam co drugi dzień bez żadnych wspomagaczy od 3 miesięcy , co nic nie dało a tu proszę super niespodzianka. osobiście polecam gorąco. ACH i zaomniełam przez ten czas 3 dni brałam tylko 2 tabletki nie 4 tak jak w ulotce i czuję się pełna cały czas, dla mnie super zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotKicia
ps ja za 120 kaps. zapłaciłam 35 zł:) w aptece w promocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia 6
Witajcie , ja właśnie zaczełam brać therm line forte , 1 dzień , mam straszną nadwagę bo waże prawie 90 kg przy wzroscie 165 , niestety przytyłam tak bardzo po ciąży po zatym mam tendencję do tycia , jestem starsznie załamana że tak przytyłam , źle się z tym n czuję mam wrażenie że każdy na mnie patrzy że jestem taka gruba , ale nie poddam się i udowodnię że można , tym bardziej że 3 lata temu z 78 kg od listopada do maja schudłam do 52 kg!!! i teraz też będe walczyć nie poddam się !!!!!!! trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maskom202
Są lepsze termogeniki niżeli TL ja zainwestowałbym w l karnitynę jako suplement wspomagajacy odchudzanie a następnie kupiłbym np Thermo Fat Burner ale wiadomo na każdego inaczej działaja takie suple musisz metodą prób i błedów coś wybrać :] www.sexfotek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaEm
witam wszystkich kupiłam "therm line s" tydzien temu, pomoglo mi to już w regularnych odwiedzinach toalety :) z czym miałam wczesniej problemy, od około 2 tygodni chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu po 2 godziny, odstawiłam slodycze, chociaż bardziej pasuje tu słowo : ograniczyłam spożywanie słodyczy :D, nie jadam bialego pszennego pieczywa, tylko zytnie, jem więcej drobnych posiłków, dołożyłam do mojego menu: warzywa, owoce i nieslodzone soki owocowe i już zgubułam 3 kg! Tak naprawdę jedyny wysiłek to wyjście na siłownię ale cieszę się że to zrobiłam, czuje się o niebo lepiej i już w te wakacje mam zamiar wskoczyc w sexi bikini ;] czego nie robiłam od jakichs 3 lat! Na dzień dzisiejszy ważę 63 kg przy wzroscie 164 cm, waga jaką chcę osiągnąć to 53 kg, jeżeli to oczywiście kogoś interersuje :) to będę Was informować o efektach. Mam zamiar wybrać dwa opakowania "therm line s" a później wspomagać się proszkiem zasadowym Langsteiner (ok 28zł za opakowanie), który nie jest w zasadzie na odchudzanie ale pomaga prawidłowo pracować jelitom co plus wyjścia na siłownię powinno wystarczyć. Pozdrawiam Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam therm line II i schudłam, do tego ćwiczyłam, ale nie wiem czy to zasługa tych tabletek. miałam mniejsza ochotę na słodycze i wogóle na jedzenie. oceniam pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavrokh
Te tabletki działają, ale warunek jest jeden - trzeba trzymać dietę i sporo się ruszać. Ja biorę 2 tabletki przed śniadaniem i 2 przed popołudniowym treningiem (basen, rolki, albo hantelki w domu). Po tych tabletkach człowiek niemiłosiernie się poci podczas ćwiczenia, a po tym widać efekty pracy. Jeśli ktoś zamierza siedzieć w domu przy kompie i tylko czytać o tabletkach, to osobiście polecam McDonalda. Na tłustym dupsku siedzi się o wiele wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bike man
Cześć, Therm Line II rzeczywiście działa, schudlem na nim 5kg w przeciagu 1, 5 miesiąca do wagi jakiej juz dawno nie widziałem a trenuje od kilku lat i regularnie zrzucam balast na wiosnę . Jego zażywanie ma sens w połączeniu z treningiem (jest to z resztą napisane na ulotce) Zalety: -chamuje apetyt (jakby zmniejsza nasz żołądek) -pomaga spalić tłuszcz -jest tani Wady: -pojawiły się u mnie stany depresyjne oraz apatia -zawiera bardzo mocną dawkę kofeiny co w połączeniu z codzienną kawą może być niebezpieczne np.dla osób z problemami z krążeniem -po odstawieniu wraca apetyt a to już krok do efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM i itp. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam.a gdzie można kupić te Tybetański zioła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jak to się stosuje oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio87
Ja polecam Term Line man. Mi pomaga w bez katowania się na siłowni i jakiś specjalnych diet, które potrafią wprowadzić człowieka w depresje nie tylko psychiczną , ale i często finansową. W połączeniu ze spacerami lub jazdą na rowerze przez miesiąc ubyło mi 5 kg, więc jestem zadowolony i będę stosował dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja sam stosuję therm line man i muszę powiedzieć, że jest naprawdę skuteczny. W ciagu trzech miesięcy schudłem 17 kg. Bo stosowałem do tego dietę i zacząłem uprawiać sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszek82
Ja również stosowałem therm line man i jest skuteczny. Ważne, że zawiera składniki aktywne. Mogę polecić każdemu. Na razie miesiąc i 6 kg mniej, jutro lecę do apteki po kolejne opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mężczyzn polecam therm line man , dzięki pieprzowi kajeńskiemu i ekstraktu z pomarańczy szybko redukuję tkankę tłuszczową. Jako facet miałem problemy z łaknieniem szczególnie przy meczu , to mi pomagało w niwelowaniu go. Każdemu facetowi redukującemu tłuszcz polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rzuciłam palenie i po trochu podjadałam słodycze i oczywiście przytyłam. Naczytałam się o tabletkach i postanowiłam iść do dietetyczki. Na wejściu usłyszałam jeśli chcę magiczne tabletki lub schudnąć w twa tygodnie to pani pokazała mi gdzie są drzwi. Zostałam i dietetyczka spytała się jaką mam pracę co lubię jeść po około 1,5h rozmowie dietetyczka umówiła się ze mną za daw tygodnie na odebranie diety. Oczywiście po dwóch tygodniach udałam się ponownie i dostałam moją dietę,trudno było nazwać to dietą bo było w niej wiecej posiłków i jedzenia niż jadłam przed dietą ale postanowiłam się stosować.Po miesiącu schudłam 2kg bez wyrzeczeń i stosowałam się dalej po pięciu miesiącach 8,5 kg i mi to wystarczyło. Teraz jem wszystko ale pilnuję regularnych posiłków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara192
Ja chodziłam do dietetyka niestety nie waga mi ciągle skakała lub stawała w miejscu mimo stosowanych zaleceń;/ w końcu wzięłam sprawy w swoje ręce i zamówiłam sobie suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl pomyślałam a co tam może pomoże;) wcześniej nie stosowałam innych suplementów więc nie wiedziałam czego mam się spodziewać;) ale powiem,że jestem bardzo miło zaskoczona bo już po pierwszym tygodniu miałam spadek 2kg;) a później to już tylko z górki mi szło i waga nie zatrzymywała się ani nie wahała w dół czy górę spadała po prostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka3344
Stosowałam olimp therm line ale u mnie bez efektów :( schudłam dopiero jak przeszłam na dietę Sandruni, mój wynik to - 10 kg. Zmieniłam swoje odżywianie, polubiłam sport i efekty widoczne :) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie niebezpieczne, to są głownie wyciągi z owoców, rośliń, jeśli nie masz nadciśnienia lub problemów z tarczycą, nic Ci nie będzie.. https://gimb.us/-Qn Polecam poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margetka
Źle jest szybko chudnąć, szybkie chudnięcie to najprostsza droga do efektu jo-jo, roztępów, problemów metabolicznych. Najlepiej jest 2-3 kg miesięcznie. I trzeba uważać przy wyborze wspomagaczy, by nie powodowały odwodnienia ... Chyba najlepiej jest zastosować adsorbenty tłuszczy pozwalają bez większych wyrzeczeń ograniczyć kaloryczność przyjmowanych posiłków. Z tej grupy produktów najlepszym jest Formoline L112 - niemiecki produkt. W aptekach jest z problem z zakupem, ale na allegro jest. Teraz trzeba go zakupić przed świętami, by nie zjeść w ciągu tych kilku dni 20 000 Kcal. Gdzie szukać Formoline L112 ... najlepiej w Niemczech lub na Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klureczka
Ja odrzucam wspomaganie przy odchudzaniu, które w jakikolwiek sposób ingeruje w organizm i jego metabolizm, to ryzykowne na dłuższą metę. Z produktów bezpiecznych wybrałam Formoline L112 , 2-4 tabletki dziennie mogą dać do 600 Kcal mniej ze spożywanych posiłków. Mnie to w połączeniu z ruchem , wypijanymi trzema litrami wody dało redukcję wagi o 3-4 kg, przez ostatnie 4 miesięcy schudłam 13 kg. Zostało mi jeszcze 7 kg - tyle sobie założyłam. A później będę sporadycznie używać F-112 po obiadach u rodziców czy podczas świąt lub po grillu. W Niemczech jest stosunkowo drogi, ale przez Allegro udało mi się kupić w rozsądnej cenie. Najważniejsze to poznac produkt i dowiedzieć się jak on działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałem Therm Line Man i nie polecam. Zero efektów na wadze, a mnóstwo skutków ubocznych. Teraz razem z żoną łykamy African Mango. Tabletki przeznaczone dla obu płci. Generalnie dla osób w każdym wieku. Jesteśmy zadowoleni. Ania schudłam 12 kilogramów a ja 20. Mężczyźni szybciej tracą na wadze - stąd też ta różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałem Therm Line Man i nie polecam. Zero efektów na wadze, a mnóstwo skutków ubocznych. O poprawie potencji też możecie zapomnieć. Teraz razem z żoną łykamy African Mango. Tabletki przeznaczone dla obu płci. Generalnie dla osób w każdym wieku. Jesteśmy zadowoleni. Ania schudłam 12 kilogramów a ja 20. Mężczyźni szybciej tracą na wadze - stąd też ta różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×