Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezadowolony

czy duży nos chlopaka dyskwalifikuje go u dziewczyn???

Polecane posty

Gość niezadowolony

jestem niezadowolony ze swojego nosa-jest za duzy do mojej twarzy i z profilu wyglada nieciekawie. Jestem ladny,tylko ten nos. I mam wrazenie ze jest on odpychajacy. Mam wielu znajomych,nikt mi nie powiedzial wprost czegos na temat nosa,ale pewnie z uprzejmosci. Mam zamiar poddac sie operacji plastycznej. odpowedzcie dziewczyny na pytanie.dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ci tylko pomoże
tak duży jak nos jest u faceta jego @@@ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj zdjecie noska
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja_
kocham swojego faceta z duzym noskiem :) i mi nie przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no racja
daj fotke to ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony
z tym porownywanie nosa do penisa to jeden wielki mit.co prawdaz wielkosci mojego 'duzego' jestem zadowolony,ale w wiekszosci wielkosc nosa nie ma nic do wielkosci czlonka. zaraz dam jakies zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony
jak tu wgrac te zdjecie?? mam na fotosiku ale sprawdzajac je nie otwieraja sie te linki tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży nos to nie tragedia
miałam kiedyś faceta z pieknym dużym i lekko skrzywionym nosem to mu dodawało tylko uroku i to nie nos był powodem dla którego nie jesteśmy już razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży nos to nie tragedia
chłopie masz piękny nos nie przeginaj chciałbyś mieć malutki i zadarty? masz nos faceta a nie chłoptasia :)) pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony
dzieki za mile slowa,ale jest on nieproporcojnalny do reszty twarzy.nie chce miec damskiego i zadartego nosa! chce miec niewyrozniajacy sie na tle reszty twarzy.tylko o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony
poza tym jestem jeszcze chloptasiem ;) i ten nos po prostu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lithia
masz bardzo fajny nos. mi się podoba :) nie myśl nawet o operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań sobie głowę zawracać pierdołami nos jest ok :) .... nie masz co się przejmować .... ja myślałąm że tu zobacze jakiegoś giganta a tu .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży nos to nie tragedia
nie zmieniaj nic chyba, ze bardzo bardzo Ci to przeszkadza jednak moja obiektywna ocena jest taka jak powyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegięcie
Mężczyzna ma udowadniać sobie i kobiecie kim jest, a nie kombinować, żeby nos pasował mu do reszty twarzy czy czegokolwiek. Mogę być z facetem, który niejest przystojny, ale nie z takim co sie trzęsie nad swoim nosem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegięcie
nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony
ten ostatni post to nie moj,ktos sie podszywa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nos nie jest duży jak na mężczyznę. Tylko masz charakterystyczny układ twarzy \"okrągły\" tzn broda i czoło cofnięte, a górna warga i koło nosa poddane do przodu. Korekta operacyjna nosa wiele nie zmieni. Nie da się inaczej uformować kości całej czaszki. Mój men ma dużo wiekszy nos ale ma \"płaska\" twarz i zupełnie inaczej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypadkowa dziewczynaa
Nie nos cię dyskwalifikuje, ale podejście do niego. Jak facet może tak się memłać nad nosem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie przeszkadza.kiedys spotykalam sie z facetem ktory mial duzy nochal :) nie przeszkadzalo mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zobaczylam fotke Twojego nosa.przesadzasz !!!!!!!!!!!!!!!!!! masz swietny nos:) mnie sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie np. pociagaja duze nosy :) . hihi nie smiac sie ze nie :) . moj ukochany ma troszke mniejszy,ale tez meski i wtrazisty :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowlony
jednak chetnie bym go zoperowal,chociaz wyprostowal,bo ma niewielki garb!! nawet nie wiecie ile on mi odbiera pewnosci siebie.mam wrazenie ze wszyscy sie na niego gapia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo zaczniemy mysleć że
to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony
jaka prowokacja??!! mam powazny problem,czuje ze odpycham ludzi swoim nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczera baba
hej niezadowolony lubie facetow z wyrozniającymi sie nosami, zakochuje sie wlasnie w facetach z duzymi, meskimi nosami ale Twoj nos jest jednak troche za duzy, dlatego jezeli bys sie zdecydowal polecam Ci operacje u dr. Piotra Wojcikiego w Polanicy Zdroju nie boj sie nie zrobi z Twojego nosa "nic babskiego" na twarzy zrobi z niego pasujacy do twarzy meski, prosty nos acha a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×