Gość piłkał Napisano Luty 17, 2007 Rodzina nie do poznania,ewenstualnie jakis inny,gdzie buduja ludziom domy,zastanawiam sie przy burzeniu ich,z czego oni je tam robia:D Sypia sie deski i to wszystko,hehe. u nas by to nie przeszlp,cegły by pozabijały ochotnikow;) Ech, co kraj to inaczej:) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach