Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aszelka

ciąża...po ilu dniach...

Polecane posty

Gość aszelka

proszę o odpowiedź na pytanie bo nie bardzo wiem... po ilu dniach od stosunku należy zrobić test żeby wiarygodnie stwierdzić czy jestem w ciąży czy nie... z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszelka
słyszałam że po 7 dniach od stosunku można sprawdzić... zrobiłam test 3 dnia po stosunku i wyszedł negatywny... czy to znaczy że nie jestem w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przecież sama napisałaś że po 7 dniach można sprawdzić. radzę ci zrób jeszcze jeden test ale poczekaj troszkę, bo przecież on nie może wykryć ciąży już w 3 dniu! bez przesady!!!poczekaj choćby tydzień, a najlepiej do spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszelka
dziękuję wam za odpowiedź... jeszcze jedno... czy to że zrobiłam test za wcześnie oznacza że wynik jest błędny...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może raczej nie błędny bo może faktycznie nie jesteś w ciązy:) ale niewiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stellea
na teście chyba jest napisane jak i kiedy go stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!!! Ciemnogród! Na teście masz napisane, od kiedy jest wiarygodny, ALE, jak już mówiłam, właściwie w 100% pewny jest PO DNIU SPODZIEWANEJ MIESIĄCZKI! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maltka
Czwsc mam problem kochalam sie z chlopakiem 5 dni po okresie . Kiedy mialam dostac okres to go niema juz 6 dni :( robilam test i wyszegl negatywny wynik co robic !! prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba liczyć 7 dni max przezycia plemników do zapłodnienia + 6 dni do zagnieżdżenia + 6 dni ciąży = 19 dni od stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Hormon wykrywany przez test ciążowy wytwarza się dopiero od momentu zagnieżdżenia zarodka, co może mieć miejsce nawet w 7-8 dniu od stosunku. Test zrobiony 3 dni po stosunku na pewno nie wykryje ciąży, nawet gdybyś miała w niej być, a więc wynik jest niewiarygodny. Najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki, z porannego moczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli miesiączkujesz regularnie to najlepiej dzień po spodziewanej miesiączce, a jeśli nie to trzy tygodnie po stosunku. test wykrywa 7dniową ciąże, a nie 7 dni po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaahhhhhaaaaa. Przypadkiem tu weszłam. Ja się staram i niecierpliwie, kilka dni po seksie lecę do łazienki, bo na teście jest, że wyrywa sześć dni po. A to pewnie w szóstym dniu jak już jest zarodek. Dobrze wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka Mruczurotka heh;) No taki niestety chwyt reklamowy, wszyscy chcieli by wiedzieć szybko. Ktoś tu też czeka na okres lub robi test? Ja dziś mam 28dc i okresu nie mam, ale wydaje mi się, że mam 30 dniowe cykle, więc czekam do piątku. A jak narazie to nic na okres mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdzielicie z tymi 18sto ma dniami, to jest tak : od owulacji liczysz 12 dni + 2 dni czyli 14 czemu 12? a no dlatego ze zagniezdzenie zarodka odbywa sie na 6 do 12 dni po owulce pozniej dodaje sie 2 dni by stezenie hormonu było na tyle duze aby wykrył go test wiec wychodzi ze praktycznie powinno sie robic test albo w dniu spodziewanej miesiaczki albo dzien po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdzielicie z tymi 18sto ma dniami, to jest tak : od owulacji liczysz 12 dni + 2 dni czyli 14 czemu 12? a no dlatego ze zagniezdzenie zarodka odbywa sie na 6 do 12 dni po owulce pozniej dodaje sie 2 dni by stezenie hormonu było na tyle duze aby wykrył go test wiec wychodzi ze praktycznie powinno sie robic test albo w dniu spodziewanej miesiaczki albo dzien po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zapomniałaś o maxymalniej żywotności plemników czyli 7 dni. tutaj nikt nie mówi o 18 dniach po owulacji tylko o 3 tygodniach od stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej spóźnia mi się okres jusz 5 dni a wczoraj robiłam test i wyszedł dwie kreski czy to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×