Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ostryga

mój facet to dziecko

Polecane posty

Gość tam tam
ale czy wyję jak kojot po seksie? mnie do w nerwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx_
teoria--->>> no tak.. masz racje .. lepiej siedziec co wieczor w fotelu z ukochanym , budzic sie o tej samej porze, jesc w poniedzialki nalesniki, ogladac telewizje , o tej samej godz. chodzic na spacer do parku, chodzic spac itd.. przewidywac kazdy ruch .. :P :P :P rewelacja..:P powodzenia w poszukiwaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszyna
dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam tam
naleśniki jemy w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam tam
to niech za każdym razem wyję inaczej, raz jak kojot, raz jak wyjec, albo jeleń na rykowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx_ ---> ehhh alez ja nie napisałam że mój jest całkiem normalny bo też ma swoje strzały czasami ale bez przesady, żeby zachowywał sie jak pies i wszystko obwąchiwał :O no wybacz ale to nie jest oznaka dzieciństwa tylko jakiegoś upośledzenia :P aczkolwiek mogę sie mylić :P pozatym jak można zauważyć w mojej stopce nie musze poszukiwać bo znalazłam już ponad 5 lat temu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oznaka zdziecinnienia a nie dzieciństwa of kors :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx_
teoria--->>> tymbardziej sie dziwie , ze nie rozumiesz wyglupow faceta.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlipanie zupy z talerza w chwili kiedy nam się spieszy jest dziecinie złosliwe Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx ---> wygłupy rozumiem ale są chyba pewne granice, których nie powinien przekraczać 25 letni facet i nie wszystko co tu piszecie wydaje mi sie chore ale to z tym obwąchiwaniem i udawaniem psa to mnie jakos szczególnie odrzuca i nie śmieszy ani trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx_
teoria-->>> skoncentruj sie , bo sie gubisz..:D wczesniej (po raz pierwszy doczepilas sie mnie , jak napisalam o obcych :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx_
moj ma 27 ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx_
teoria-->>> i jesli uwazasz , ze w jakis sposob 'obrzydzamy' Tobie Twoj nieskazitelny obraz faceta , zawsze mozna zmienic topic.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę lecieć, bo przyjdzie z pracy i będzie głodny, a jak jest głodny to warczy i fuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx_ no bo o tych obcych było pierwsze a zaraz potem z tym psem :P i ja Cie bynajmniej sie nie czepiam tylko tematu tego topiku ;) nie wiem no ale moj ma czasami strzaly ale np w sensie, ze dzwoni do mnie i pyta sie co chcialam, albo jak chce z nim porozmawiac to przewraca oczami albo zaczyna chrapac tak na bezczela oczywiscie wcale nie spiac albo rzuca we mnie jedzeniem ale to sa raczej takie drobne rzeczy a nigdy nie łazi po podłodze i nie wącha niczego albo nie kopuluje poduszek tak jak facet jednej z dziewczyn :P nie wiem może ja jakaś sztywniara jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx_
no mnie np. nie smieszy rzucanie sie jedzeniem.. i nie krytykuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ok i tak do porozumienia nie dojdziemy ;) uciekam wiec już na serio 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx_
powodzenia;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój lepi ludziki z chleba na śniadaniu, a potem prowadzi walki o skórkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden 24
"podziewam sie dziecka.. a on mi wczoraj wyskoczyl z tekstem.. bede mial braciszka albo siostrzyczke bo ty jestes przeciez jak moja mama.. " buahahahah :D Niezły koleś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden 24
Przeczytałem całe i pod koniec padłem jak zobaczyłem wiek. To ja nawet mając 10 lat nie chciałem kochać się z pufą czy obwąchiwać czegoś :) Nie halo jak nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden 24
watpie - chyba, ze mi lobotomie zrobia :) ja nie jestem takim typem po prostu gwalcacym koldre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden 24
czego tu wspolczuc, ze nagle przestaje byc rozumnym czlowiekiem i robie cos debilnego? ja rozumiem jeszcze udawac cos w koszulce naciagnietej na glowe :P ale niektore numery pasuja pod szpital psychiatryczny :) nie polknalem tez kija od szczotki, ale bez przesady po prostu, sa lepsze rozrywki niz takie ww.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×