Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kate702

CZY KOBIETA Z DZIEĆMI MA SZANSE POZNAĆ....

Polecane posty

Gość skrzywdzony mezczyzna
szczerze, to nie jest mi was zal... wiekszosc z WAs, samotne matki spotykala sie z niewlasciwymi mezczyznami typu macho, cwaniaczki itd, ale baaaaardzo przystojni i jak to mowicie o nich CIACHO. na innych facetow nie zwracalyscie uwagi bo przeciez mozecie miec takich przystojniakow... po jakims czasie znudziliscie sie im ( ich iloraz inteligencji jest rowny ilorazowi kury bengalskiej wiec nie ma sie co dziwic ze do tego doszlo ) i Was zostawili. w tym momencie zaczelyscie dostrzegac tych zwyklych i mniej urodziwych, a wczesniej dla Was nie istnielismy... spadl popyt na Was wiec zmienilyscie kierunek poszukiwan widzac, ze tamci was juz nie chca bo macie dziecko ??? ja bardzo kocham dzieci i na pewno bym pokochal takie jak swoje, ale mialbym opory przed zwiazkiem z kims, kto wczesniej zwyczajnie mnie olewal... TAKA PRAWDA MOJE PANIE !!! oczywiscie nie chce generalizowac, ale tak niestety w wiekszosci jest.... same jestescie sobie winne. NIE DOBIERAJCIE SOBIE PARTNEROW NA ZASADZIE - TEN SLICZNY, CIACHO TO BEDE Z NIM... :-o wiecej pokory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiu
portoricko ----- masz rację, ale ja trochę rozumiem, że chcą temu facetowi, który z nią jest urodzić dziecko. Niektóre nawet nie zastanawiają się,co dalej i jak to się może skończyć. Uczucia biorą górę nad zdrowym rozsądkiem. A o ile trudno kobiecie z dziećmi znaleźć odpowiedniego partnera, o tyle kobiecia z dziećmi z różnych ojców jest jeszcze trudniej. We wszystkim potrzebny jest zdrowy rozsądek i umiejętność przewidywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiu
skrzywdzony ----- generalizujesz. Czasem jest zupełnie nie tak, jak piszesz, choć pewnie i tak też czasem bywa. Rozchmurz się trochę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywdzony mezczyzna
kasiu - wiem ze czasami tak nie jest, jednak w wiekszosci wlasnie tak jest i to jest smutne... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiu
skrzywdzony ---- ja nawet nie wiem, czy w większości czy w mniejszości. Każda sytuacja jest inna, a tę swoją znamy najlepiej, więc o tym piszemy. Ja nie wybrałam za męża CIACHO bo nigdy tacy mężczyźni mnie nie interesowali, wręcz czułam i czuję wstręt do takich cwaniaczków i pomimo ich cudnego na pozór oblicza myślę sobie że żaden z nich na mnie nie zasługuje. To nie jest jakaś chora pycha. Wiem co zwykle kryje się w idealnym niemal męskim ciele, a ja skrzywdzona nigdy być nie chciałam, a już szczególnie na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nigdy nie zwracałam uwagi na wygląd,nawet forsa nie ma większego znaczenia.....przeszłam tyle,że spokojnie mogę mieć to gdzieś ,ale z twojej wypowiedzi skrzywdzony wynika,że faktycznie cię ktoś skrzywdził-a ja myślałam,że to tylko ja mam pod górkę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kobiet też nie osądzajcie tak ostro,przecież wszędzie zdarzają sie te może nie laski,ale ciepłe,serdeczne,umiejące przytulić i pokochać całym swym sercem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może odezwie się ktoś-nie CIACHO- na ciacha nie mam ochoty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana mamuśka...
...a ja wam powiem,że to się zdarza..mam 2 dzieci i właśnie przeżywam swoją największą milość..kocham i jestem kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiej to dobrze......super ,że piszesz-nie będzie tak smutno.....przynajmniej jakieś pozytywne wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana mamuśka..
...mam 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana mamuśka..
ja mysle ze wiek nie gra tu zadnej roli...atrakcyjna zadbana kobieta,podobajaca sie mezczyzna mozna byc w kazdym wieku..jezeli pokocha Ciebie,badz pewna ze pokocha takze Twoje dzieci...i tacy faceci naprawde sie zdarzaja a na milosc zasluguje sie w kazdym wieku...:) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana mamuśka..
...wpadne tu jeszcze wieczorkiem,teraz niestety musze leciec.. papatki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola111
to sie cieszymy:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, pozwolisz, że się z Tobą nie zgodzę. Dwie rzeczy przyciągają kobiety do faceta 1. Kasa 2. Wygląd Reszta?? Reszta jest milczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiu
Cześć Kasiu :) Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola111
ja rowniez sie melduje, zastanawiam sie czy tylko kasa i pieniadze przyciagaja kobiete do faceta???? to ja tez chyba nie jestem 100% kobieta:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×