Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jasminaFlo

wdac sie w romans z żonatym?

Polecane posty

Poznałam super faceta niestety...zonatego.Bardzo chciałby sie ze mna spotykac, a ja mam dylemat-bo z jednej strony bardzo mnie interesuje a z drugiej jest zona.Poradzcie.Zalezy mi na tej znajomosci i czuje ze jak dłuzej bede zwlekac to nasza snajomosc sie zakonczy.Spróbowac?moze ktos w podobnej sytuacji jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehytree23456
nie zartuj ze jestes taka glupia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrób tak ....
Kochana ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenas karol
ocZywiscie to niezapomniane przeżycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firanka____
Tak. jestem. Ja. Tyle, ze on jest po rozwodzie i jest 15 lat starszy. Ale żona nie daje o sobie zapomniuec. Jestem ja, on i ta trzecia. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JasminaFlo NIE NIE NIE!!!!! po co ci to chcesz byc wypachniona panienką na jeden wieczór w tygosniu chesz miec puste weekend samotne wakcaje i świeta z własną rodzina ale bez niego zastanów sie póki jeszcze nie jest za późno bo żonaci faceci rzadko odhcodzą od sowich żon:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda-kochanka
bylam w takiej samej sytuacji.... daj sobie spokoj,potem bedziesz czula tylko ogromny bol i zal....ja sie wpakowalam w taki zwiazek i bylo wlasnie tak jak ktos juz tutaj napisal... widywalismy sie 2-3razy w tyg. po 30-40min. nie ma szans na jakies wyjscie,wspolnie spedzone wieczory,noce,dnie, tak naparwde to jestes z kims ale jestes sama... kocham go jak nigdy dotad niekog wczesniej nie kochalam,ale nie potrafie tak dluzej,i chociaz on dalej cchcce to ciagnac,ja po prostu nie dam go dzielic z inna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na Twoim miejscu dała sobie spokój potem bedziesz tylko cierpiec np. jak po spotkaniu z Toba bedzioe lecial do zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko kobieta, która uważa, że nie zasługuje na nikogo lepszego spotyka sie z żonatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrób tak ....
No to napewno sie ! znajdziesz jesczze faceta snów a on potrzebuje ci tylko do seksu bo od prawdziwej miłości rodziny wspólnuch wakacji ma żone! a jak zajdziesz z nim w ciąze to moze być nawet do zmuszenia cie do aborcji sama pomyśl zniszczysz życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce krzywdzic tamtej kobiety...ale badzmy szczere, nie szukałby przygody gdyby żona dała mu wszystko czego potrzebuje.Ona wcale sie z nim nie kocha. On ma 30 lat i mylse tez ze moge przezyc cos ciekawego...co Wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agivp
bylam w podobnej sytuacji. Spotykalam sie z zonatym mezczyzna, bardzo mi sie podobal bylo mi z nim bardzo dobrze.... Bylam młodziutka i nie zwazalam na nic, nie interesowalo mnie to czy ma zone, dzieci... Nie zwazalam na to ze rozbijam czyjes małżenstwo. Nie myslalm o tym co czuje jego zona, synek. Uwazalam ze wszystko nalezy sie mnie. I bardzo zle!!!!!!!! Naszczescie oprzytomnialam i zakonczylam ta znajomosc. I choc on nalegal i prosil zebysmy byli razem... ja odeszlam. Pamietaj - nie zbudujesz szczescia na czyims nieszczesciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehytree23456
noo to ty nie jestes jednak glupia tak jak myslalam masz zryty beret kompletnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oni tak zawsze mówią
Bo żona już się znudziła :( A i tak do niej wracają :O Ja jestem taką żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes jeszcze młoda, poczekaj na kogoś wartościowego. Jakby był dobrym kochankiem to i żona miałaby na niego ochote :) Chciałabyś kiedyś być na miejscu takiej zdradzanej żony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjis
Boisz sie,że ta znajomość sie skończy? Bez względu na to,czy wylądujecie w łóżku, czy nie, to ta znajomość się skończy. Nie chcę więcej nic pisać. To taki szablon, który ludzkość przerabia od wieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola111
nigdy w zyciu z zonatym:)))))))))) oni to tak bardzo pokrzywdzeni przez los, zona zla, to czemu sie jej tak trzymia?? dla mnie to takie bezsensowne gadanie, bzdura totalna:)))) szkoda sobie zawracac glowe zonatym, sa daremni:)))) a jak ktos tu dobtrze napisal gdyby byl dobrym kochankie,m to by zonka dobrze go trzymala i by nie szukal innej:))) proste jak konstrukcja cepa.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D tiaaa, ona na pewno sie z nim nie kocha :D a może to on nie daje jej wszystkiego czego ona potrzebuje bo nie potrafi i dlatego szuka mniej wymagającej w różnych fdziedzinach życia kobiety na zewnątrz :p Boszzzze , widzisz i nie grzmisz, kolejna naiwna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola111
q2, dokladnie tak, oni zawsze z tych zon robia dokladne ofermy, a ze zona zimna, a ze ma humory , a ze wiedzma, a ze tysiace innych wykretow. dobrzy sa ci faceci:)) ale jak taka jedna da sie i polknie haczyk, to im gra, ale jak napisales, bez wymagan, jak je ma to zaaz szukaja innej:)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×