Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

straszny_kocur

Czysta Skóra Garnier

Polecane posty

czekam na opinię, bo juz się pogubiłam. Czy krem nawilżający CS również ją wysusza (jednocześnie matuje skórę)?? Jakie macie doświadczenia z tą serią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja piszę
Ja używam tego kremu matującego z serii Czysta Skóra od prawie roku, i jestem zadowolona. Matuje super, i - przynajmniej mojej - nie wysusza. Na noc oczywiście stosuję inny krem nawilżający a nie ten. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzwam zelu bardzo dobrbry:):):) kremu uzwalam ale po pewnym czasie przestal na mnie dzilac. ale mam mile wspomnienia znim szybko poprawial mi wyglad cery. bardzo polecam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekukuuuuuuu
Mi wszystkie kosmetyki Garnier wysuszaja skore. Z serii Czysta Skora mam zel z peelingiem i tez porazka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość py-tajnik
mnie seria zrujnowała cerę :/ żel do mycia wysuszał, tonik bardzo wysuszał, a krem bardzo bardzo wysuszał i jeszcze się rolował pod podkładem- a oddałam koleżance i jej służyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kazdy z nas ma inna cere i nie ma kosmetykow idealnych. poprostu sprobuj albo spytaj kolezanki jak nie chcesz kupowac calego opakowania czy mozesz przetestowac 2 razy. moj brachol uzwa do teraz ganiera ja przestalam tylko co jakis czas umyje buzie zelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ten nawilżający krem matujący z glinką, to miałam go, jestem nim zachwycona i powiem, że nie wysusza. Świetnie matuje, ale utrzymuje przy tym optymalny poziom nawilżenia skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam tego kremu przez jakiś czas. Na początku byłam pod wrażeniem tego kosmetyku, już po paru dniach zauważyłam ,że moja cera jest matowa i bardzo miękka ,lecz muszę przyznać, że trochę wysusza skóre, ale i tak jest dobry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×