Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koda

No to jadę....

Polecane posty

Wiem, że to już jest monotematyczne i nudne, ale chciałam się z Wami podzielić moim planem na życie. Wyjeżdżam z kraju:O Nie dlatego, że jest mi tutaj tak strasznie źle i niedobrze, ale ...Dlatego, ze doszłam do wniosku, ze czas najwyższy na zmiany. Jakie by one nie były:) Nie wiem czy będzie mi tam lepiej czy gorzej. Byleby coś się zmieniło w moim życiu. Żebym za kilka lat mogła powiedzieć z czystym sumieniem, że zrobiłam coś w życiu. Spróbowałam, zaryzykowałam.Chyba zaraziłam się wirusem emigracji:)👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka4356
to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość like like
powodzenia! napewno bedzie tam inaczej..inne zycie i wogole. oby lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
No i bardzo dobrze robisz wg mnie ,to calkiem fajna przygoda i mozesz duzo osiagnac i zapewnic sobie lepsze zycie.... powodzenia cci zycze... a tak w ogole to gdzie wyjezdzasz? Mam nadzeje,nie do Rumuniii ;-) bo jak tak to cofam to co napisalam powyzej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za dobre słowa:) Też mam nadzieję, że bedzie dobrze. Chociaż jakby nie było, będzie to zawsze dla mnie jakaś odmiana:D Nie ukrywam, że jestem pełna nadzieii i wiary, że będzie dobrze. A co tam...w końcu raz się żyje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandora
IIIIIIIIII BARDZO DOBRZE ŻE JEDZIESZ!!!! :) :) :) :) :) JA TEŻ TAK ZROBIE;) ALE CZEKAM NA ODPOWIEDNI MOMENT I.....FRUUU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domina86 -> a co ty masz do Rumunii?! Zajebisty kraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia moje
Mnie się marzą wakacje w Rumunii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się marzyły. Pojechałam raz, potem drugi, trzeci, zakochałam się w Rumunii na amen. Dlatego drażnią mnie takie teksty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjkjidkjfidf
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
Rotfl---- ja nic do Rumunii nie mam ,tylko to jest biedny kraj i tak patrze pod wzgledem ekonomicznym to nie warto tam jechac, jezeli ktos chce zarobic pieniadze.... bo to jest jedna z glownych przyczyn dlaczego ludzie wyjezdzaja... moze i to jest fajny kraj,ciekawy ,ale chyba lepeij wyjechac do kraju ktory jest tez ciekawy ale moze zapewnic ci lepsze zycie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
a to Ruminii to tak w ogole mam zamiar pojechac..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka 74
do koda-a gdzie ty wogole wyjezdzasz? masz zalatwiona prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie mam załatwionej pracy:o Przecież o to chodzi żeby na własnej skórze doświadczyć życia na emigracji. Nie jadę tam ,,na gotowe\'\'. Boję się jak cholera, ale jak nie zaryzykuję, to nie wybaczę sobie, że nie spróbowałam. Będę miała gdzie mieszkać i bedę miała przy sobie bliską mi osobę, więc uważam, że to już bardzo wiele:) A życie pisze własny scenariusz i nie wiem co mnie tam spotka:O No przecież jak bedę szukała to chyba znajdę coś do roboty, nie??? A gdzie jadę?...hm...tam, gdzie swoich najwięcej. Na zieloną wyspę. Mam nadzieję, że nie wyląduję na ,,zielonej trawce\'\':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vierna
ja tez chce jechac!!Na wakacje do UK...ale tak strasznie sie boje ze nie znajde pracy!;( Nie stac mnie na finansowa porazke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaacvc
ja tez i mysle ze sie uda ale i tak sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto się nie boii?:O Jestem przerażona :) Nie wiem jak będzie, ale jak nie zaryzykuję to się nie dowiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×