Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Emilka.....życzę zdrówka Twojej mamie. Żebyś nie musiała się o nią martwić. A Twój gin to tak jakby zgadywał co Ci jest. Dziewczyny jak jest u Was z temperaturą. Bo ja mierzyłam w ustach , zasze tak mierzę i miałam 36.3 . Za chwilę zmierzyłam w pochwie 36.9. Też tak macie? Czy macie podobne temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki:D:D pogoda rewelacja, mmmmmmmhhhhhhh!!!! domenika - ja zrobilam eksperyment wiec chetnie ci opowiem :) w poprzednim cyklu mierzylam tempke tylko w ustach, ale przyszlo mi do glowy co by sprawdzic roznice...jak jest w ustach a jaka w pochwie tego samego dnia i o podobnej porze...No wiec:) u mnie tempka byla jednakowa i w ustach i w pochwie... Szczerze mowiac myslalam ze tempka w pochwie bedzie wyzsza, ale jak widac nie u mnie 🌻 emilko - tempke,hmmm wg mnie masz no...wysoką...nic nie rozumiem Nie martw sie, z mama na pewno okaze sie ze wszystko zmierza ku dobremu:) Badz dzielna...tez zycze duuuzo zdowia!!!! chyba za bardzo posluchalas zeby nie wpuszczac tej malpy @@@@@ Licze, ze to na fasolke i niczego innego nie chce slyszec ❤️ A u mnie cisza, dodam ze nadal- moze przed burza, hehehehe (taki glupi zarcik) cycuchy nie bola, ale są sporawe :) sloneczne buziole dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. emilko - myslalam ze to test z krwi jest wiarygodniejsz i mozna go zrobic wczesniej niz ten ciazowy,...Weź no poucz troche tego swojego gina, bo wypadnie z zawodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchaa........dzięki za odpowiedz. Ja tylko dziś tak zmierzyłam. Sprawdzę też w następne dni. To ,że stanu zapalnego żadnego nie mam to wiem , bo byłam parę dni temu u gina. Może akurat u mnie w pochwie temperatura jest wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry wam! emilko- przykro mi ze twoja mama choruje, znam ten ból. ale trzeba mieć nadzieję ze bedzie dobrze- wiara czyni cuda. ucałuj mamę od całego grona staraczkowego :) a twoj gin jest głupi. oczywiście ze test z krwi jest wiarygodniejszy niz z moczu. domenika- ja tez mam tak z tempką- nie raz juz to testowałam, zawsze w pochwie mam kilka kresek więcej. nie zapomnij umyć termometru zanim wsadzisz go do buzi znowu :P krucha- trzymam kciuki za ten cykl- niedługo się konczy, więc zyczę pięknych 2 kresek!! ty mi tez zycz. clotka,moze jednak brak objawów na @ swiadczy o tym ze nie przyjdzie? no kurna, ktoś w koncu musi zacząć zaciążać na naszym topiku!!! a gdzie nasza janeczka i malinka? co u was dziewczyny słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia nawet nie wiesz jak bardzo zycze ci tych 2 kresek!!!!!!!!!!!!!! Zreszta kazdej z was takze 🌻 No, ciekawe ktora pierwsza peknie, :P hihihhi mam nadzieje ze pojedziemy hurtem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peknie ------- oczywiscie z radosci, jak zobaczy pragnione 2 krechy na tescie ciazowym ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka nadzieje!!! a własnie, mam pytanko odnośnie sytuacji gdy komuś już się uda. czy ta farciara ma zostać na topiku czy przytulic się gdzieś u cieżarnych? moze głupie to pytanie, ale tak sie zastanawiałam. osobiście jestem za opcją zostać , wspierać i zarazić całą brygadę, a jak reszta? jutro mam wyniki hormonów, i szczerze mowiac troche mam sraczke czy wszystko bedzie ok. troche mnie zdziwiło to, ze wszystkie hormony mam badane jednego dnia, a przecież np. lh to chyba tylko przed owu występuje? jak oni chcą to zbadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia.......to masz temperaturą tak jak ja. To rzeczywiście dziwne ,że wszystkie hormony w jednym dniu. Bo progesteron bada się po owulacji, ok. 21dc. U mnie badania hormonów wyszły dobrze choć myślałam ,że może być coś nie tak ze względu na skąpe @. A jak już będziemy w ciąży to i na tym topiku można dzielić się radością w oczekiwaniu na maleństwo, tak sobie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiła któraś \"test\" ciążowy z pasjansa?:) bo ja właśnie robię, już 4 wyszedł pozytywny. tylko coś mi się wydaje ze one nie sa w 100 % wiarygodne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coz to za test??? podaj linka :P plisss! cos mi sie przypomialo (ale z innej ) beczki ze gdzies czytalam, ze sa wirtualne testy ciazowe...:P nie wiem jak to dziala, ale cos takiego podobno jest, hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nie uwiezrycie, ale czuje sie jak na poczatku cyklu...kompletnie nic czuje sie ze juz mam 24 dc ...strasznie szybko mi zlecialo :D i co fajne...nie dluzy mi sie do @, a to juz tylko kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co mowisz o wirtualnym tescie, to jest cos takiego, masz zielona plame na monitorze, przykładasz kciuk na kilkanaście sekund, jak sie zrobi czerwona to jesteś ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihi:P :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D hihihihi!!!! dobre!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia - nie daj sie!! walcz dopoki nie bedzie czerwonego!!! najwyzej zepsujesz monitor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiesz na to - jak dotykam kciukiem lewej reki jest niebieski a jak prawej to czerwony!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
Troche o was poczytalam i mam do was pytanie.czy te ziola o ktòrych piszecie(ziola ojca Grzegorza Sroki)moze je pic ròwniez mezczyzna?moj maz ma problem z hormonami.Z gòry dziekuje za pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hej dziewczyny. mojemu męzowi posmakowały ziółka, ale nie pije ich, bo gdzies znalazłam info ze dziurawiec źle wpływa na nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, kłamiecie chyba z tym czerwonym!!!! ja robie juz chyba 15 raz i ciągle niebieski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×