Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Hej kochane:) Jak Wam mija dzisiejszy dzień? Zyczę Wam abyście kolejne święto spędziły w towarzystwie małego człowieczka, albo z dużym brzucholkiem ;) Wszystkiego dobrego kobietki 🌻🌻 🌻 Gosiu, bardzo dużo wspomnień mam z tatą, tych z dzieciństwa i tych teraz dorosłych już ludzi. Ale już teraz wiem, ze zawsze będzie mi Go brakować. Sciskam Cię mocno, bardzo to smutne co piszesz o swoim tacie ❤️ Buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooo Witam dziewczynki,wiem zowu troszku nie pisałam ale ostatnio nie mam czasu,gdyz siedze w necie i szukam samochodu,a jak juz cos wypatrze to jade z męzem zobaczyc i jak wracam to padam na twarz:D:D Ja nadal Wam zyczę,zeby zagościła w was fasolka,Swięta tuż tuż to myslę,ze będziecie miały niespodziankę:D:D:D,jajeczko niespodzianka:P Odezwe sie za niedługo to napisze co u mnie w sensie samopoczucie,teraz zmykam robic obiad!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, gdzie się podziałyscie wszystkie? jutro mnie czeka pracowity dzien- rano normalnie do pracy, ale urywam się ok 13 i jedziemy z męzem do szpitala po wyniki- są wreszcie, ale tylko sekcji zwłok Kamilka. a ten wynik to ja znam- przciez on był zdrowy... wyników z łozyska nie ma jeszcze. pozniej jedziemy na cmentarz, do zarządcy. musimu ustalić pewne rzczy dot. nagrobka- wymiary, podmurowanie itp. a wieczorem mam pirwsze spotkanie z grupą terapeutyczną- napisze wam pozniej jak było. no i w koncu ruszyła sprawa u rzecznika- 18.03 zaczynają się przesłuchania w mojej sprawie- najpierw jakis lekarz idzie- lub lekarze, nie wiem, ja bede pozniej, jeszcze nie ma terminu. ale wazne ze coś sie dzieje w koncu. buziaki. i odzywajcie sie czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, to rzeczywiście masz dzisiaj pracowity dzień. Życzę dużo siły. Napisz koniecznie jak to wszystko poszło. Janeczko, a u Ciebie? Tak zamilkłaś. Była u Ciebie ta @, czy szczęśliwie Cię pominęła? Szylusiu jak samochodzik. Już coś upatrzyliście? Jakiego w ogóle szukacie? A do mnie właśnie przylazła @, ale niestety nie sama. Musiałam ja wywołać luteinką :-(. Ja też mam dziś pracowity dzień. Moje dziecko właśnie dziś kończy 3 latka. Dokładniej mówiąc skończyła je w nocy, bo urodziła się o 3.00. Jejku, ale ten czas szybko leci. Torcik zrobiłam już wczoraj, ale dzis po pracy zakupy i jakieś sałatki muszę przygotować. No i maż sie uparł, żebym zrobiła coś gorącego. Chyba udka będą najszybciej?! Buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik taki jak przypuszczałam- wszystko w porządku, maluszek był zdrowy. ale jedna rzecz sprawiła ze opadła mi szczeka- wpisali w wyniku ze mały nie żył!!! tzn nie dosłownie- ale ma tą samą godzinę urodzin i śmierci- co sugeruje ze urodził się po prostu martwy. nie znalazłam w szpitalu lekarza który mógłby mi to wyjasnic, i nikt nie potrafił wskazac osoby odpowiedzialnej za ten wpis. myslicie ze to specjalnie zrobili? wyniki były juz po zlozeniu skargi do rzecznika, o czym szpital był poinformowany, wiec moze specjalnie wpisali ze Kamil nie zył, żeby uniknąc oskarzenia ze go nie ratowali? sama juz nie wiem co myslec...jutro zadzwonie do rzecznika i spytam czy mam dalej drążyć tą sprawę czy oni to wyjasnią. ale kurwica mnie bierze jak mysle o lekarzach!!! z zarzademcmentarza sprawa w miare załatwiona, teraz tylko musze narysowac mój projekt nagrobka i rozesłac go do zakładów kamieniarskich. a na zajęciach b. fajnie- miłe dziewczyny, kazda ze swoją tragedią ale jakoś w grupie raźniej. koncze bo mąż potrzebuje kompa- pozdrawiam was wszystkie i myslę o spotkaniu z wami. co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, nie wiem, ale mnie tez sie to nie podoba. Może w ten sposób właśnie chcą coś zatuszować. Ciekawa jestem, jak to się dalej rozwinie. Teraz chronią swoje tłuste nieruchliwe dupska. No, ciekawe co powie rzecznik?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Nie odzywam sie często,ale szukamy samochodu i nie ma czasu.Teraz jeszcze męża od poniedziałku nie ma ,wypłynął w morze ,ale dobrze,ze jutro wraca bo ja dzis nie czuje sie za dobrze:(:(:( Od rana pobolewa mnie lewy jajnik,nie boli cały czas ale czuję co 10-15-20 minut albo jak sie ruszam ból,trwa 2-3 sekundy ale boli dość mocno. Wzięłam 3 no-spy i teraz sobie siedze na wersalce,wiec boli mniej,ale ogolnie czuję sie nie ciekawie.Niewiem czy maleństwo zaczyna sie coraz bardziej rozrastac czy coś sie dzieje nie tak.Nie chce myslec negatywnie,no bo chyba jak bedzie zle to bede tez miala jakies plamienia,a takowych nie mam.Ale mam za to lekka biegunke:(:(Moze kurde dopada mnie jakas grypa jelitowa albo cos,bo sporo znajomych ma........... A moze to poprostu po nocy ,pierwszy raz od dawna zasnelam i moze jakos nie fortunnie spałam na lewym boku i dlatego boli,ehhhhhhhhh niewiem. Jak mi nie przejdzie a zacznie byc gorzej to pojade do szpitala,choc wolałabym tego uniknac,ale moze sie nie da:(:(:(:( Kolezanka wlasnie dzwonila,ze wyladowala w szpitalu,bo dostala biegunke i wymioty i skurcze brzucha,lezy dostaje kroplowki,maja robic jej usg czy wszystko ok. Ehhhhhhhh a czlowiek mysli,ze jak juz 13 tc minie to bedzie coraz lepiej a tu nic na to nie wskazuje,moze ja tak mam,ze tak boli jak dzidzia rosnie,ale ta jeszcze mnie nie bolało:(:(:( Zmykam trzymajcie sie Monis🌼 Boże lekarze to świnie,ja jestem pewna,ze to specjalnie jest napisane aby nie bylo zadnych dowodow na to,ze Kamilek żył,tak to jest lekarz lekarza chroni...........szkoda słow,ale nie zostawiaj tego tak!!!! Walcz o to aby ktos wyjaśnil i ukarał winnych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szylusia, daj znac jak wrócisz. na pewno nic złego się nie dzieje, ale wiadomo, lepiej pojechac 5 razy za duzo niz o jeden raz za mało. i rada na przyszłośc- nie lekceważ biegunki- obojętnie z jakiego powodu występuje. ale podczas biegunki wystepują skurcze jelit, a te moga promieniować na macicę, i pobudzic ją do skurczów. czekamy na dobre wiadomości od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, dziewczyny, opuściłyscie topik na dobre? :( szylusia, nadal czekam...machnij ze wszystko ok. ja niedługo dołączam do staraczek, bo na razie to tak jakos w zawieszeniu jestm. byłam dzis u gina, robiłam posiew- wyniki za tydzien. jesli wyjdzie ok to od nastepnego cyklu mogę się starac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, ja jestem. Dziękuję za życzenia i też życzę Wesołych Świąt. Jak po spotkaniach? Czy lepiej czujesz się po takich wizytach? A jak praca, czy sie już wdrożyłaś? A czy posunęła sie do przodu sprawa Kamilka? Mówię, oczywiście o tej skardze. Ja idę w czwartek do gina. Chce, żeby sprawdził na usg, czy wszystko w porządku. Jesli tak, to później będą staranka. Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj antella. spotkanie miałam na razie jedno- jutro kolejne. bardzo mi sie podoba, ale na razie nie mogę stwierdzic czy czuję się po nich lepiej. wrócimy do tematu za miesiąc. w pracy ok- na razie nie ma zbyt duzo do roboty wiec mam sporo czasu zeby się uczyc. ale generalnie bardzo mi sie to podoba. w sprawie KAmilka cos sie ruszyło, dzis zaczęły sie przesłuchania lekarzy- ja ide pozniej, jeszcze nie wiem kiedy. pisałam o sfałszowanej godzinie śmierci Kamilka, na szczescie dowiedziałam sie ze moge z urzędu wyciagnąc dokładny odpis aktu urodzenia i zgonu, z podanymio godzinami. w urzedzie mają dobrze zapisane, sprawdziłam. ale taki papier kosztuje 66 zł, a czemu ja mam płacic za ich błędy? spytam jeszcze rzecznika co mamzrobic. a, no i dowiedziałam sie ze mojej sprawy juz nie prowadzi pani rzecznik, jak było wczsniej, ale jakis doktor ją przejął- kurwa, robią dokładnie wszystko zeby jakos zatuszować tą sprawę. jesli nikt z personelu tego szpitala nie zostanie ukarany to sprawa trafi do mediów- nawet niech to bedzie jakiś brukowiec, ale jeslioni robią takie świnstwa, fałszują dokumenty i wogóle nie poczuwają sie do winy- to ja im zrobie odpowiednia reklamę w prasie. i tyle. mi to nie pomoze, ale moze jakas kobieta w podobnej sytuacji zastanowi sie dwa razy zanim pojdzie z powikłana ciaza do tego szpitala. antlko daj znac po wizycie. ja zapisałam sie do kliniki Novum- niby są od leczenia niepłodności, wiec to nie moja działka, bo w ciążę przeciez zachodzę- ale mają też ogromne doswiadczenie w prowadzeniu trudnych ciąż- no i tu niestety juz się podpisuję rekami i nogami. buziaki dla ciebie szylusia... machnij chociaż. dziewczynki, naprawde sobie poszłyscie czy to tylko wiosenne przesilenie jakies? a moze porządki? mam nadzieje ze wrócicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu Ja też mam nadzieje, ze dziewczyny nas opuściły tylko chwilowo. Może to przedświąteczne porządki. Szylusię puszczą pewnie na święta do domu, wiec moze coś skrobnie. Janeczkę podejrzewam o to, ze sie jej udało i boi sie odezwać, zeby nie zapeszyć. Ale co z Kruchą, Gos i innymi? Wiesz ja to bym tych medyków wszystkich za kratki wsadziła. Dobrze, ze myślisz o mediach. Ja też jestem za tym, ze wszyscy się muszą dowiedzieć, jak traktują pacjentów. Trzymam za Ciebie kciuki. Jeśli zatuszują sprawę zgłoś to mediom. Kiedy masz wizytę w novum? Widziałm kiedyś forum o novum na kafeterii. Moze Ci kogoś polecą. Dobrze, ze szukasz dobrego specjalisty. Wiesz, mam znajomą, która zachodziła w ciaże kilka razy, ale ciągle dochodziło do poronień. Znalazła sobie dobrego profesora i w tej chwili ma dwójkę dzieci. Facet znał sie na rzeczy. Moniu, jeśli przestanę sie odzywać, to tylko wina mojego kompa, bo coś zaczyna mi szwankować. Mam nadzieję, ze nie padnie mi przed świętami. Buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antelko, novum polecały mojemu męzowi dwie jego kolezanki z pracy, jedna z nich straciła 3 czy 4 dzieci, następna ciąża prowadzona własnie w novum- udana. lekarza tez juz mam wybranego- dr. Taszycka- podobno miła i bardzo kompetntna. zresztą wszyscy lekarze z tej kliniki sa specjalistami od trudnych ciaż, więc mam nadzieje ze tym razem doprowadza mnie do szczęśliwego finału. dziwne, ale nie pomyslałam ze szylusię zostawili w szpitalu, moze dlatego ze ja tyle razy tam byłam z rożnymi sprawami i zawsze mnie wyganiali do domu. no ale to chyba tylko tak w wrszawie jest. mam nadzieje ze u niej wszystko ok, i ze się szybko odezwie, bo sie niepokoje trochę. Janeczko, mam nadzieje ze antelka trafiła w sedno ze swoimi podejrzeniami :) a jesli nie to i tak sie nie martw, w koncu na WIOSNE sie uda, a teraz zima za oknami. Kruchaa, gos, co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Janeczko ❤️ sciskam Cie mocno..... Monia ❤️ no Ciebie jak czytam to rycze. Ta sprawa z Kamilkiem nadaje sie do programu \"UWAGA\" na TVN. Tak jak dziewczyny pisaly oni chca to zatuszowac.Lekarz lekarza zawsze bedzie kryl.To jest niedopomyslenia zeby zostawic pacietke zeby sama rodzila.Zachcialo im sie nocy sylwestrowej,ja bym skur..synom nie popuscila.Prawda musi zwyciezyc i Moniu zrob wszystko zeby winni za to zaplacili. Moniu jestem z Toba 🌻 Szylusia ❤️ odezwij sie,bo sie martwie co u Ciebie i fasolki. Buziaki dla pozostalych Dziewczyn 👄👄👄 Jeszcze wpadne przed swietami zyczyc Wam Wesolych Swiat 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zycze Wam wspaialych swiat, pelnych milosci i ciepla. spelnienia marzen, wyprostowania wszystkiego co jest skompliowane:) zeby kazdy kolejny dzien przynosil tylko te najlepsze nowiny:) zeby wraz z wiosna pojawil sie nasz najwiekszy, wyteskniony i ukochany skarb ❤️ ja mam juz za soba prawie 2-gi cykl staranek - narazie jestem jeszcze przed @, ale na dniach sie jej spodziewam....cykle troche mi sie wydluzyly...do ok. 34 dni :( to akurat roche mi nie na reke, bo przy okazji owu sie tez przesunela - a ja ciagle operuje wczesniejszymi przyzwyczajeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Szylusia 🌻 fajnie,ze sie odezwalas. Ty jestes niesamowita z tym slonikiem,a teraz z zajaczkiem - jest uroczy :) Kochane!ja tez Wam zycze zdrowych,spokojnych Swiat Wielkanocnych :) Duza BUZKA dla Wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczynki:) Troszkę luźniejszy dzień w pracy izaraz piszę do Was 🌻 Przepraszam, ze tak trochę mnie nie było, ale wszystko zwaliło mi się na głowę:( mama po pogrzebie taty rozchorowała sie i to porządnie, była w szpitalu przez tydzień. Teściowa po operacji pecherza z zakazem dźwigania i chodzenia dłużego i ja miedzy tym wszystkim kursująca jak baterie duracell ( chyba tak to sie pisze:P) Z mlodszym miałam też ostre przeboje, budził sie przez trzy noce z ostrym krzykiem i opowiadał niestworzone rzeczy. Byłam już przerażona, ale na szczęście rozmowa o śmierci i pogrzebie dziadka pomogła, a już byłam zapisana do psychologa dziecięcego, rzekomo najlepszego, z terminem bagatela na 8 maj. Prywatnie i takie terminy, szok! Musiałam wykrzesać z siebie maksimum siły i nie ryczeć, tylko spokojnie mówić jak dzidakowi tam dobrze. Antellko, nie wiem jeszcze czy się udało, jedynie co mam inaczej to kłują mnie jajnki. Tę owulację przechodiłam wogóle inaczej, była wczesniej, na szczęście załapałam się na monitoring, obsypało mnie okrutnie, a zawsze tylko jeden syfek. Ale nie robię sobie nadziei, poczekam.Biorę duphaston. Szylusiu, aż zamarłam jak przeczytałam, ze pojechałaś do szpitala:( Napisz choć słówko jak sie czujesz. Moniu, nie poddawaj się, walcz kochana, to co zrobili nijak sie ma do normalnego człowieczeństwa, a gdzie ta ich słynna przysięga Hipokratesa i kodeks etyki lekarskiej :O Ściskam Was mocno, nie zapominam o topiku, wciąż jestescie w moich myślach, tylko po przyjeździe padałam na twarz. A wiadomo rano do pracy, potem do mamy, albo teściowej, wieczorem pomoc chlopakom w lekcjach, ze nie wspomnę o sprzątaniu. Ale tylko okna mam umyte na te świeta i w dużej szafie poukladane, reszta czeka na lepsze czasy. Święta tez spędzamy w rozjazdach, mama nie chce przyjechać do nas, chce być w domu. A w domu wszystko wyglada tak, jakby tata wyszedł na chwilę, dosłownie do sklepu :( Wszystkie świątecznie pozdrawiam i zyczę aby zajączek nie zapomniał o Was i przyniósł po pięknym jajeczku, no chyba ze któraś pragnie bliźniąt, to więcej jajeczek wg uznania ;) Dużo zdrówka dla naszej brzuchatki,a kibicującym duzo pogody ducha w te święta. Trzymajcie sie cieplutko i do następnego poklikania. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zycze Wam spokojnych, rodzinnych Swiat Wielkanocnych. 👄👄👄 dla wszystkich czytajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Znowu mamy maly kryzysik na topicu :( Dziewczynki meldowac sie... Jak po swietach??? 👄👄👄 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Miffy 👄 Kobietki gdzie się podziewacie, bo nie wierzę, ze nadal swiętujecie :D U mnie święta minęły szybko, jakoś specjalnie ich nie odczułam, byliśmy u mamy w jedno święto, w drugie u teściowej. I po świetach. Jak Wasze nastroje? Ja dzisiaj w ramach poprawy nastroju chcialam kupić sobie jakiś wiosenny perfum, polecacie coś może? Zlazłam parę sklepów, zimno jak w listopadzie, zresztą śnieg padał i niestety na nic się nie zdecydowałam. Za to kupiłam ładny sweterek, teraz z ulubionych jasnych kolorów przerzuciłam sie na czarne, żałoba, ale też jakoś nie mam ochoty na inne kolory. Buziaki i odezwijcie się dziewczynki, smutno jak tu taka cisza. Pozdrawiam i troszku wiosny nam wpuszczam na topik 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Smutnawo znowu u nas,ale widocznie dziewczyny maja inne zajecia niz pisanie...:(:(:(:( Jutro wszystko napisze co sie ze man dzialo i czmeu bylam w szpitalu,a jutro tez mam usg polowkowe i bedziemy szukac coz tam sobie mieszka...wiec do jutra............. ODZYWAJCIE SIE..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusiu, trzymam jutro kciukasy. I patrzcie tam dobrze, ja myślę ze siusiaczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie kwitnie @, to juz ta 3 po porodzie. troche się pospieszyła, ale wyglada w miare normalnie. i w zasadzie moglibyśmy się juz powoli starac, gdyby nie to ze mam jakieś cholerne bakterie w kanale szyjki :( odebrałam dzis wyniki posiewu, nie jest wesoło. koncze bo własnie mąż mnie wkurwił i ide sobie poryczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Wpadłam zobaczyć co na topiku, a tu cisza? Gdzie jesteście? Szylusiu, jak usg, wszystko ok? Moniu, jak dzisiaj? Lepiej juz trochę? Może dobrze sie teraz wylecz z tych bakterii, a co Ci przepisali, jakis antybiotyk? Antelko,Kruszko, Gosiaczku, Emi, co u Was? Pozdrawiam cieplutko i duży buziak dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×