Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Kruchutka,jeszcze zapytam bo nie wiem:czy twoj M mial robione badanie nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad. przytulanek, to fajne bylo to, ze dzisiaj sprawdzalam, ktory w ogole mam dzien cyklu :D bo nie za bardzo sprawdzalam...hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie emilko nie mial badanego nasienia, ale jak dowiedzial sie ze test owu. wyszedl mi + to troche zmartwil sie ze cos z nim nie tak...ale uspokoilam go, bo powiedzialam mu ze dodatni test nie zawsze oznacza,ze owu. byla... Emilko, a skad wiesz ze masz tylkozgiecie?? (niestety nie znam tego tematu i zadaje glupie pytania, ale coz...:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"bo nie za bardzo wiem\" - mialo byc (ad. dnia cyklu) :P W poprzednich cyklach tez bolaly mnie jajniki w srodku cyklu, i tez nic...wiec dlatego kupilam testy owu. zeby upewnic sie ze dobrze wyliczam te plodniaki... Jak cos to wybieram sie pierwsza na badania swoich hormonow, tylko cos nie moge dotrzec do gina, jakos mam sporo zajec ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassiopea
Tak, dziękuję, własnie o te linki mi chodziło! Życzę Wam wszystkiego najlepszego! Buziaki! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka gin mnie poinformowal wiele lat temu.Z tego wzgledu zalecono mi wlasnie pozycje \"od tylu\" przy zaplodnieniu.No i jak widac zadzialalo.No wlasciwie to tym razem tez bylo od tylu hihi.. Co do badania nasienia to mysle,ze od tego powinnas zaczac.Ja widze,ze to juz 5ty cykl u ciebie,wiec b.mozliwe,ze wina nie lezy po twojej stronie.Nie chce cie martwic ale naprawde b.wielu mezczyzn ma teraz slabe nasienie. Moja kuzynka tez myslala,ze z nia jest cos nie tak, bo probowali i probowali i nic.Poszla do gina to pierwsze o co ja zapytal to czy maz mial badane nasienie.Zrobil to i sie okazalo,ze ma b.malo ruchomych plemnikow.Co wazne,nie mozna tego mylic z iloscia spermy.Bo plynu moze byc duuzo ale plemnikow niekoniecznie...Maz kuzynki dostal jakies leki hormonalne i witaminki i co jakis czas robi ponownie to badanie.I ma coraz lepsze wyniki.No ale maluszka jeszcze nie maja a to juz 2gi rok odkad zaczeli starania.Kuzynka sie stresuje bo juz dobiega 30 tki a tutaj brak rezultatow...Mysla teraz intensywnie o in vitro,tylko z kasa u nich nie najlepiej a taki zabieg kosztuje. Dlatego namawiam cie na zrobienie tego badania bo im wczesniej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko, dziekuje za rade:) jesli teraz sie nie uda to chyba zabierzemy sie jednoczesnie oboje za badania... tylko ja w tym tyg. musze ruszyc swoje 4 litery i odwiedzic gina, bo juz wybieram sie od zeszlego tygodnia... Pamietam ze w poprzednich cyklach tez kochalismy sie wtedy, gdy mialam ten bol okoloowulac....ale rowniez w poprzednich cyklach zdarzalo mi sie miec drobne infekcje :( tzn. swedzonko...wiec moze to ma jakis wplyw ?? (leczylismy sie oboje :P gdy tylko cos mnie zaswedzialo) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ciekawe co tam slychac u sarenki??????? mam nadzieje ze 2 krecha juz dzisiaj jest wyrazniejsza:D sarenko, odezwij sie!!!!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka a co mowil twoj gin o tych infekcjach?Moze ty masz jakis przewlekly stan zapalny?Wtedy chyba jest wrogi sluz dla plemnikow?Ale glowy bym nie dala. Sarenko,odezwij sie do nas z DOBRA NOWINA! Janeczko,przywoluje cie!Zamelduj sie na postrunku Monia,co u ciebie?Napisz cos radosnego.Ty jestes takim promykiem co to zawsze mnie potrafi mnie rozsmieszc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gin?? wlasciwie tonic nie mowil ona ten temat...ale od 3 m-cy mam duzo lepszy sluz niz poprzednio. tzn. jest przejrzysty i ogolnie odpowiedni w poszczegolnych dniach cyklu...tak mi sie wydaje. Poprzedni byl metnawy, przez te infkcje, ktore zdarzaly tak co 2 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
Zgłaszam się ale niestety, wieści nie są dobre Teraz jestem pewna, że pozytywny wynik testu po 15 minutach nie oznacza ciąży, bo dziś dostałam @. :( Emilka, a ja mam przodozgięcie, czyli od tylu raczej odpada, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak teraz bedziesz u gina to go zapytaj.Choc mysle,ze jak sluz ci sie poprawil to juz wszystko jest ok.Z calego serca zycze ci malutkiej kruszyny badz kruszynka.A wlasnie chcilabys syna czy corke?Dla mnie jest to bez znaczenia,byle zdrowe bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sareneczko kochana,nie przejmuj sie!Uda sie nastepnym razem.Mnie tez to najprawdopodobniej czeka,niestey... Przy przodozgieciu to raczej faktycznie od tylu odpada.Poczekaj znajde moze cos nacie to ci wysle link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarenko - mialam tak ogromna nadzieje ze Tobie sie uda!!!!!! ze ta druga krecha cos znaczy...cos wyjatkowego!!! no ale skoro nie teraz to za kilka dni znowu przystapisz do dzialania 🌻 wiosna sie jeszcze nie skonczula :D emilko- tak myslalam kiedys sobie nad tym i ....nie wiem...:P chociaz chcialabym chlopca -zeby byl podobny do mojego meza! miec dwoch najwspanialszych na swiecie mezczyzn to jest to :D dziewczynka tez jest super, bo wiem ze bylaby na bank coreczka tatusia:P ,a taki widok bylby niesamowity!!!! ehhhh, ale sie rozmarzylam! emilko ty lobuzie, to przez ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, sadzac po tym artykule o tylo-przodozgieciu macicy, to ja chyba nie mam tylkozgiecia, bo nie mam bolesnych @@. No chyba ze pierwszego dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
Dzięki Emilko za wsparcie, myślałam że to niedobrze że mam przodozgięcie, bo na usg gin zwrócił na to uwagę, ale tym linkiem mnie uspokoiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
A ja chciałam córeczkę (warkoczyki sukieneczki itd) a teraz po tylu miesiącach jest mi wszystko jedno, czy chłopiec czy dziewczynka - byle mieć dla kogo żyć, byle mieć kogo kochać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co,Kruchutka,ja mialam tak samo:myslam,jak to pieknie by bylo miec syna-taka mala kopie mojego M...No i mam mala kopie mojego M...Nawet lekarz na pierwszej wizycie kontolnej zauwazyl,ze maly to skora sciagnieta z ojca...hehe... Mysle,ze tak jest jak bardzo kocha sie swojego meza.Twoje malenstwo bedzie bardzo szczesliwe bo zrodzone z wielkiej milosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenko,a ty ktory cykl juz sie starasz bo jakos mi umknelo. Nie,no musze odejsc juz od tego kompa bo musze sie przygotowac na wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko to ja Ci zycze teraz dziewczyneczki:) skoro masz juz upragnioną kopie mezusia 🌻 a gdzie wyjezdzasz?? gdzies w cieple kraje:P po bociany ?? dziewczyny szkoda ze nie mieszkamy blizej siebie bo wyskoczylybysmy kiedys sobie na kawke ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam odejsc od kompa ale tak fajnie mi sie z wami rozmawia... Kuchutka,zaloze sie,ze masz juz wymyslone imiona dla dzieciaczkow.mam racje?Jezeli tak to pochwal sie,prosze.My niestety nie w cieple kraje hehe..tylko troche zimniejsze.Jedziemy z M w interesach do Skandynawii.Mamy mala firme handlowa i znalezlismy kontrahentow wlasnie tam. Maly zostanie z babcia a my przyokazji pobedziemy troche sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz!! ja tez nie moge sie odczepic od kompa...za godzine spadam do domu, a w domu nie wiem czy mu cos nie odbije...wczoraj mial jakies fochy:P No dobra przyznam sie ze troche myslam o imionach(nie wiem po co): łucja, zosia, hania łukasz, szymek, franek to tak na pierwszy rzut, hihihih! a jak u ciebie z imionami?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos imion:ja myslalam o Elizie dla dziewuszki i Julianie dla chlopczyka.Ale jeszcze moze sie zmienic bo jest tyle pieknych imion...B.podoba mi sie tez Milenka ,Emilka.Sa takie cieple i miekkie...Z chopcem jest troche trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies nam sarenke wsyslo!!!!!!!!!! wracaj szybciutko do nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B.podoba mi sie Hania i Szymon,wlasnie zapomnialam o tym imieniu.Ladnie sie zdrabnia Szymus,Szymonek...Ja to zawsze sobie najpierw imie odmieniam,czy mozna je ladnie zdrobnic.To sie bardzo przydaje przy takim malenkim,nieporadnym szkrabiczku...Ech...ja chce NIEMOWLE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to dobrze ze gdzies jedziecie...zmiana otoczenia!! pobedziecie troszke sami, bedziecie zajeci roznymi milymi rzeczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha!No,troche zesmy sie rozpisaly.A gdzie ty Kruchutka pracujesz,jezeli mozesz zdradzic?Jako ze masz dostep do kompa to pewnie gdzies w biurze?Ja kiedys pracowalam jako sekretarka,chyba z 3lata ale zarobki byly takie marne,ze zrezygnowalam .Teraz pomagam M w ksiegowosci i zajmuje sie szukaniem rynkow zbytu i nowych klientow.Dlatego tez tyle czasu spedzam przed kompem.No i niestety moja robota nie konczy sie o 15.Ale tak to jest z wlasnym biznesem.Cos za cos.W kazdym razie jestem pania swojego czasu i zaden szef idiota nie stoi mi nad glowa.A mialam takiego debila,ze hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×