Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JA JESTEM A TY

zbiórka-odlicz trzeba sprawdzić ile osobników jeszcze nie śpi

Polecane posty

mnie akurat śluz podczas minetki raczej odstrasza!!! nie wiem ale ten kwaśny smak.. fuj! czasami robie to bo jestem maksymalnie podniecony i mnie to kręci ale zazwyczaj tylko dlatego by sprawic przyjemnosc mojej ukochanej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, to już zależy od chłopaka, jeden lubi lizać mokrą cipkę, inny nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa jaki smak mają inne dziewczyny.. bo słyząłam, że niektóe mają słodką... ale przecież ph jest kwaśne w pochwie wiec to chyba niemożliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wiesz.. nie zawsze mozna umyc interes po sikaniu! zdarzaja sie takie spontaniczne sytuacje jak np. hm...... grzybobranie :P i co wtedy?? jak panna dobiera mi sie do interesu po sikaniu i mam watpliowasci czy jest czysty to raczej odmawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pH w cipce mamy kwaśne, ale śluz produkowany gruczoły w tam środkujest słodkawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytryne uwielbiam! :) ale w herbacie ale jak mam połykac Wasze kobiece soki..... ech... zawsze sobie rozcienczam ze slina :D by jakos to przeszło przez gardło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miało byc: :) pH w cipce mamy kwaśne, ale śluz produkowany przez gruczoły w tam środku jest słodkawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc i tak uwazam ze Wasze soki są lepsze w smaku niz nasienie!!! :D a wiem to bo kiedys swojego spróbowałem... ooo fuj!!! po tym nigdy nie namawiałem dziewczyny do połknięcia a tej obecnej nawet powiedziałem by tego nie robiła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiem ze ona zrobiłaby to tylko po to by sparwic mi przyjemnosc! a mnie w 100% zadawala juz sam fakt ze robi orala, poczatkowo połkneła ze 2 razy, pozniej troche marudziła. widocznie tez jej za bardzo do gustu smak nie przypadł wiec poprzestalismy na finiszu ale na jej ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj kwaśną, ale to też zależy od dnia cyklu, konsystencji śluzu itp., itd. Ale podczas podniecania śluz jest słodkawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe myslałem ze to \"dlaczego\" było do mnie :D wyluzuj Zapach orientu!!! to narmalne ze jest kwasna!!! najgorzej jest tuz przed okresem... oj.. strasznie wtedy smakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam sie szczerze ze mi najbardziej smakuje po bzykaniu, najlepiej tak po 2 numerkach (oczywiscie bez wytrysku w srodku!) nie wiedziec czemu wtedy smak jest najbardziej znośny! a raz po ostrym bzykaniu to poczułem az posmak krwi... to dopiero było straszne!!! pierwszy raz w trakcie przerwałem bo nie mogłem sie przełamac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figo fagoooooooo
rada dla Ciebie-bezpłatna w dodatku, więc słuchaj uważnie:D pogłoski mówia, że jeśli mencizna je duzio ananasa-puśka dziennie) mozie tloszkie mniej, to wtedy zmienia mu sie smak na słodkawy to nieściema, to kakt ino trzeba jeśc około tygodnia żeby efekty były wyczuwalne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... nie!!! ten z podniecenia jest kwaśny jak cholera! czasami mam wrazenie ze język to mi drętwieje nie od roboty ale włąsnie przez ten smak :P przyznam sie ze ostatnio zabrałem sie do minetki podczas płodnych i juz na wstepie poczułem ten ciągnący sie śluz (konsystencją przypominał spermę :( ) to było straszne przezycie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słysząła, że tak ze sperma jest... i nie trzeba czekać tygodnia tylko juz po jedny dniu... na mojego faceta działa też piwo :) tez wtedy słodka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słyszałem tez ze przez alko smak staje sie gorzki (chyba gorzki) wiec odpada! po cholere bede je wpierniczał?! bo jak tu odpuscic sobie codzienną przyjemnośc jaką jest spicie conajmniej 3 browarków! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i na ilu się
skończyło? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×